Barchi - Terre Roveresche

Le Marche

240 m2 500 m2 2 2 Ref. 5333 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Restauratieproject
  • Panoramisch uitzicht
  • 3 km van meer
  • 25 km van zee
  • 6 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Open Haard
  • Airco
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Gastenverblijf: Te realiseren
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Dit comfortabele vakantiehuis is verdeeld over twee verdiepingen. Op de direct te bewonen bovenste verdieping bevinden zich de entree, een woonkamer ensuite, een openkeuken, 2 slaapkamers en een badkamer. Onder het huis bevinden zich een badkamer en diverse ruimtes, die verbouwd kunnen worden tot gastenverblijven, of extra slaapkamers. Het huis ligt direct aan een zeer rustige witte weg, en is aan de achterkant geschakeld met een ander niet-bewoond huis. Dit huis is in bezit van een boer, die er slechts enkele malen per jaar komt om zijn wijngaard te onderhouden. 

De ruime tuin is omheind, biedt veel privacy en een prachtig uitzicht over het Marchegiaanse heuvellandschap. In de tuin zijn ook een berging en een houtopslag aanwezig. Het dichtstbijzijnde dorp met alle voorzieningen, is in enkele minuten met de auto te bereiken, terwijl het strand aan de Adriatische kust op slechts een half uur rijtijd ligt, en het dichtstbijzijnde vliegveld op een klein uurtje. De omgeving leent zich prima voor liefhebbers van rust, natuur, fiets- en wandeltochten.

 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

940 m2 40000 m2 Ref. 6140

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Ontdek Tenuta Cristina, een exclusief agriturismo landgoed gelegen nabij de stad Tolentino, Le Marche. Dit unieke pand biedt een adembenemend panoramisch uitzicht op de glooiende heuvels en de majestueuze Apennijnen. Met 3,3 hectare aan biologisch bewerkte grond, combineert dit landgoed duurzame bio-architectuur met alle moderne luxe en comfort.

€ 2.280.000
230 m2 4000 m2 Ref. 6133

Villa/Boerenhuis
Gerestaureerd landhuis met zwembad in Mondavio, Le Marche

€ 750.000

Hetzelfde type woning

74 m2 17000 m2 Ref. 6135

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Villa op het platteland van San Vito dei Normanni met bijgebouw (compleet te renoveren) op een landbouwperceel van circa 17.000 m². Uitstekende ligging om de prachtige stranden van de Adriatische Zee gemakkelijk te bereiken en op korte afstand van de luchthaven van Brindisi-Casale. Na renovatie is het bijgebouw ook zeer interessant voor toeristische verhuur. Geweldige prijs! Mis deze unieke kans om te genieten van het Apulische platteland niet. Neem contact met ons op voor meer informatie en om een bezichtiging te organiseren.

€ 139.000
25 m2 14400 m2 Ref. 6112

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Te restaureren trullo op het platteland van Ostuni, één van de populairste toeristische bestemmingen in Puglia. Volgens de huidige regelgeving van de gemeente Ostuni bestaat er de mogelijkheid om een vergunning aan te vragen voor de renovatie van de trullo, een uitbreiding van de bestaande trullo met eventueel een zwembad van maximaal 40 m². Voor meer informatie of om een afspraak te maken voor een bezichtiging, kunt u gerust contact met ons opnemen. 

€ 58.000

In dezelfde prijsklasse

74 m2 17000 m2 Ref. 6135

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Villa op het platteland van San Vito dei Normanni met bijgebouw (compleet te renoveren) op een landbouwperceel van circa 17.000 m². Uitstekende ligging om de prachtige stranden van de Adriatische Zee gemakkelijk te bereiken en op korte afstand van de luchthaven van Brindisi-Casale. Na renovatie is het bijgebouw ook zeer interessant voor toeristische verhuur. Geweldige prijs! Mis deze unieke kans om te genieten van het Apulische platteland niet. Neem contact met ons op voor meer informatie en om een bezichtiging te organiseren.

€ 139.000
45 m2 Ref. 6130

Dorpshuis
Prachtig, smaakvol gerenoveerd en licht huis gelegen in één van de meest karakteristieke straatjes van het historische centrum van de beroemde "Witte Stad" Ostuni, de toeristische bestemming bij uitstek in Puglia. Het huis biedt een panoramisch uitzicht. Het huis is ideaal voor een stel dat volop wil genieten van dit charmante stadje. Voor meer informatie of om een afspraak te maken voor een bezichtiging, kunt u gerust contact met ons opnemen.

€ 197.000