Casa Zina is een charmant huis te koop, gelegen nabij het historische stadje Camerino in de pittoreske regio Le Marche. Deze woning biedt een unieke mix van rustieke charme en potentieel. De woning heeft een panoramisch uitzicht op Camerino.
De woning beschikt over een royale tuin van 2850 m2, perfect voor degenen die de rust van de natuur en het buitenleven waarderen. De bestaande structuur, met zijn 132 m2 verdeeld over twee verdiepingen, biedt een veelzijdige woonopstelling. De begane grond herbergt een gezellige keuken, een gastvrije woonkamer en een comfortabele slaapkamer. De eerste verdieping breidt de leefruimte uit met een extra keuken, een andere woonkamer, nog twee slaapkamers en een badkamer, geschikt voor een groter gezin of gasten.
De aanwezigheid van een ruïne op het terrein draagt bij aan het karakter en biedt een creatieve kans om het te restaureren en te transformeren tot een heerlijke gastenaccommodatie. Met zijn potentieel voor twee appartementen zou Casa Zina een ideale investering kunnen zijn voor degenen die de rustige levensstijl van het Italiaanse platteland willen omarmen en tegelijkertijd gastvrijheid willen bieden.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Casa del Pergolato is een stijlvol gerenoveerde boerderij nabij Monterubbiano met circa 290 m² woonoppervlak, omringd door olijfbomen en meer dan 3 hectare grond. De woning combineert authentieke Marche-charme met modern comfort en beschikt over vier slaapkamers, een ruime pergola, energiezuinige voorzieningen en panoramisch uitzicht op de Sibillini-bergen en historische dorpen.
Villa/Boerenhuis
Casa Allegra is een volledig gerenoveerde landelijke woning in de heuvels van Le Marche, omringd door groen en met veel privacy, comfort en panoramische uitzichten. De woning werd in 2016 gerenoveerd met hoogwaardige materialen en een aardbevingsbestendige constructie en beschikt over twee slaapkamers, een lichte leefruimte, een fraai aangelegde tuin, een verwarmd zwembad van 9 x 4 meter en toegang tot een privéplek aan de beek. Dankzij vloerverwarming, airconditioning, warmtepomp, zonnepanelen en een gashaard is de woning geschikt voor comfortabel wonen in alle seizoenen.
Villa/Boerenhuis
Betoverende villa midden - In het hart van het groen en de rust van Sesto Calende, aan de rand van het Parco del Ticino en het Parco dei Lagoni, bieden wij een vrijstaande villa van grote charme te koop aan. De woning ligt in een natuurlijke omgeving van uitzonderlijke schoonheid en op slechts enkele minuten van het stadscentrum. De locatie is ideaal voor wie ver van de drukte wil wonen, maar toch alle voorzieningen – winkels, cafés, restaurants en scholen – binnen handbereik wil hebben. De directe toegang tot het bos en de harmonieuze integratie in het omliggende landschap maken deze woning tot een ware oase van rust.
Villa/Boerenhuis
Casa del Pergolato is een stijlvol gerenoveerde boerderij nabij Monterubbiano met circa 290 m² woonoppervlak, omringd door olijfbomen en meer dan 3 hectare grond. De woning combineert authentieke Marche-charme met modern comfort en beschikt over vier slaapkamers, een ruime pergola, energiezuinige voorzieningen en panoramisch uitzicht op de Sibillini-bergen en historische dorpen.
Dorpshuis
Elegante volledig gerenoveerde natuurstenen woning op slechts 300 meter van het historische centrum van Ostuni. De woning is verdeeld over twee niveaus en beschikt over een prachtig panoramisch terras van 35 m² met schitterend uitzicht op zee en de “Witte Stad”. Uitgerust met verwarming, airconditioning en volledig gemeubileerd, is dit de ideale woning als vakantiehuis, investering of privéresidentie in het hart van Puglia.
Appartement/In borgo
Groot appartement in Acireale