Camerino

Le Marche

132 m2 2850 m2 3 2 Ref. 5966 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • Tuin
  • Terras
  • Open Haard
  • Gastenverblijf: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Casa Zina is een charmant huis te koop, gelegen nabij het historische stadje Camerino in de pittoreske regio Le Marche. Deze woning biedt een unieke mix van rustieke charme en potentieel. De woning heeft een panoramisch uitzicht op Camerino.

De woning beschikt over een royale tuin van 2850 m2, perfect voor degenen die de rust van de natuur en het buitenleven waarderen. De bestaande structuur, met zijn 132 m2 verdeeld over twee verdiepingen, biedt een veelzijdige woonopstelling. De begane grond herbergt een gezellige keuken, een gastvrije woonkamer en een comfortabele slaapkamer. De eerste verdieping breidt de leefruimte uit met een extra keuken, een andere woonkamer, nog twee slaapkamers en een badkamer, geschikt voor een groter gezin of gasten.

De aanwezigheid van een ruïne op het terrein draagt ​​bij aan het karakter en biedt een creatieve kans om het te restaureren en te transformeren tot een heerlijke gastenaccommodatie. Met zijn potentieel voor twee appartementen zou Casa Zina een ideale investering kunnen zijn voor degenen die de rustige levensstijl van het Italiaanse platteland willen omarmen en tegelijkertijd gastvrijheid willen bieden.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

330 m2 5000 m2 Ref. 6369

Villa/Boerenhuis
Casa Cruciani is een vrijstaande woning in landelijke omgeving in Loro Piceno (Macerata) met circa 5.000 m² grond. De woning is verdeeld over drie verdiepingen en beschikt over een woonruimte met keuken, woonkamer, drie slaapkamers, badkamer, balkons en airconditioning. Daarnaast zijn er een opslagruimte op de begane grond en een zolder. Onafhankelijke verwarming en open uitzicht over het landschap.

€ 150.000
143 m2 2000 m2 Ref. 6358

Villa/Boerenhuis
Sfeervol gerestaureerd natuurstenen huis te koop tussen Montefalcone Appennino en Santa Vittoria in Matenano. De woning biedt een prachtig panoramisch uitzicht, een privétuin van ca. 2.000 m², warme en stijlvolle interieurs en meerdere terrassen om buiten te genieten. Instapklaar en volledig gemeubileerd.

€ 300.000

Hetzelfde type woning

90 m2 3800 m2 Ref. 6372

Villa/Boerenhuis
Moderne, recent gebouwde villa op het prachtige platteland van Carovigno, omgeven door groene olijfgaarden. De villa beschikt over twee ruime slaapkamers, twee badkamers, een grote keuken en een woonkamer. De villa is van alle gemakken voorzien en direct bewoonbaar. Mis deze kans niet om te wonen in dit stukje paradijs, waar elk detail met smaak en aandacht is verzorgd. Neem contact met ons op om een bezichtiging te plannen en ontdek uw nieuwe toevluchtsoord!

€ 335.000
330 m2 5000 m2 Ref. 6369

Villa/Boerenhuis
Casa Cruciani is een vrijstaande woning in landelijke omgeving in Loro Piceno (Macerata) met circa 5.000 m² grond. De woning is verdeeld over drie verdiepingen en beschikt over een woonruimte met keuken, woonkamer, drie slaapkamers, badkamer, balkons en airconditioning. Daarnaast zijn er een opslagruimte op de begane grond en een zolder. Onafhankelijke verwarming en open uitzicht over het landschap.

€ 150.000

In dezelfde prijsklasse

398 m2 10000 m2 Ref. 6366

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
In een rustige en groene omgeving in de gemeente Masio ligt deze grote, gerenoveerde Piëmontese boerderij, omgeven door een hectare volledig omheind terrein. Vanaf het eerste moment straalt het gebouw de authentieke charme uit van de landelijke woningen van Monferrato, met zichtbare bakstenen, witte luiken en de typische helderheid van huizen die op de zon zijn gericht.

€ 250.000
70 m2 30 m2 Ref. 6365

Appartement/In borgo
In Cannero Riviera, op een centrale en strategische locatie, vlakbij het bekende strand en de oever van het meer, bieden wij een volledig gerenoveerd appartement van circa 70 vierkante meter aan.

€ 230.000