Fontana Marina Residence is een appartementencomplex gelegen in de heuvels van Le Marche op zeer korte afstand van mooie zandstranden. Het is ook niet ver weg van het charmante stadje van Campofilone.
Het appartementencomplex is nog in ontwikkeling met een paar eenheden klaar en bewoond. Doel van het project is om klanten ruime mogelijkheden te bieden voor persoonlijke wensen; vrijstaand of semi-vrijstaand, met of zonder een zwembad, kelder garage, gereserveerde parkeerplaatsen, tuin enz. De appartementen zijn gebouwd met gebruik van de nieuwste technologieën op energetisch rendement en comfort. Alle huizen hebben een uitzicht op de Adriatische zee.
Diensten en voorzieningen zijn niet ver weg; een recreatiepark, waterpark, winkelcentrum enz. De snelweg (Autostrada) ligt op slechts 1 kilometer van de residentie.
Prijs indicatie: voor € 135,000.00 heeft u een appartement met 53 vierkante meter vloeroppervlak en 45 vierkante meter terras en voor € 150,000.000 met een keldergarage van 42 vierkante meter.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Boerenhuis van natuursteen op prachtige, centrale locatie, bestaand uit 2 onafhankelijke wooneenheden, direct te bewonen.
Villa/Boerenhuis
Prachtig landhuis met zwembad op panoramische positie.
Appartement/In borgo
Op een steenworp afstand van de Corso Italia, op de 3e verdieping van een prachtig antiek gebouw dat onlangs gerenoveerd is, bevindt zich een prestigieuze accommodatie bestaande uit een grote woonkamer met directe toegang tot een prachtige overdekte loggia, keuken met balkon, 3 slaapkamers, 2 badkamers, bijkeuken en kelder.
Appartement/In borgo
Deel van een villa op de eerste heuvel van Porto Maurizio. Het halfvrijstaande deel van de villa bestaat uit een begane grond met een woonkamer en keuken, plus een bewoonbare zolder met een interne trap die toegang geeft tot de benedenverdieping bestaande uit een hal, twee badkamers, een bijkeuken, twee slaapkamers met openslaande deuren met toegang tot de privétuin. Bouwjaar 2020.
Villa/Boerenhuis
Dorpshuis
Op een uiterst panoramische positie, op korte afstand van het stadscentrum, ligt deze grote boerenwoning met een typische ‘L’-vorm, volledig opgetrokken uit natuursteen.
Appartement/In borgo
Appartement met adembenemend zeezicht