Het is een uniek en zeer fraai appartement in een nieuw gebouwd (2010) complex van twee huizen in de klassieke Marche-stijl met dertien appartementen. Vanuit het appartement heb je uitzicht op de Adriatische Zee in het oosten, de vallei met de landbouw en de wijngaarden en de Gran Sasso naar het westen. Het geboden panorama is overweldigend mooi. Op het balkon kunt u in de zomer lekker ontbijten in de beschutting van een grote luifel. Zelfs in de winter zijn er dagen kunt u op het balkon kan genieten van de zon. Het appartement is gelegen net buiten de stadsmuur van het pittoreske stadje Campofilone, beroemd om zijn handgemaakte pasta.
Het complex ademt het landelijk gevoel, maar het is slechts een korte loopafstand van winkels, restaurants en het strand. Vanuit het zwembad is er uitzicht over de zee en de wijngaarden en de landbouw in een groene lappendeken die reikt tot aan de bergen van Abruzzo.
Het appartement heeft een oppervlakte van 128 m2 en heeft een groot balkon. Op de begane grond is een open plan met een grote woonkamer, moderne keuken en toilet. Boven zijn drie slaapkamers en twee badkamers. Alle gebruikte materialen zijn van topkwaliteit. In de keuken staat een SMEG fornuis, koelkast en vriezer. Het zwembad is geschikt voor kinderen en is groot genoeg voor sportief baantjes trekken.
De tuin en de parkeerplaats zijn omheind.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Prachtig landhuis in Barchi bestaande uit 3 appartementen (een 4e appartement is mogelijk) en zwembad
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Gerenoveerd landhuis bestaande uit 4 appartementen in Acqualagna
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Ruim hoekhuis in het mooie en sfeervolle centrum van het middeleeuwse Barbara, met 4 slaap- en 3 badkamers, balkon en groot terras
Appartement/In borgo
Stenen appartement gelegen in het centrum van de middeleeuwse stad Borgo Verrandi (deel van de stad Ventimiglia). Modern comfort met alle karakteristieke kenmerken. Het appartement bestaat uit een woonkeuken, 3 slaapkamers en 2 badkamers met balkon en prachtig uitzicht over de Roya-vallei.
Exclusief vakantiecomplex met 22 moderne units in Isola Rossa – La Marinedda / Paduledda, met zeezicht en op loopafstand van het strand en restaurants. Oplevering in 2027. Elke woning beschikt over een hal, ruime living met keuken, 2 slaapkamers, 2 badkamers, een grote veranda en eigen parkeerplaats. Hoogwaardige materialen, moderne afwerking en een gedeeld zwembad maken dit project ideaal voor eigen gebruik of investering. Unieke ligging aan een van de mooiste kustgebieden van Noord-Sardinië.
Appartement/In borgo
Modern appartement van circa 70 m² op loopafstand van het strand, gelegen in een kleinschalig complex met gedeeld zwembad. De woning beschikt over twee slaapkamers, een badkamer en een ruime living met open keuken. Grote veranda/terras en een privé tuin zorgen voor optimaal buitenleven. Inclusief privé parkeerplaats. De foto’s tonen mogelijke afwerkingen; indeling, materialen en inrichting kunnen door de koper worden gekozen. Ideaal als vakantiewoning, tweede huis of investering op Sardinië.