Villa del Ruscello (villa bij de beek) ligt romantisch verborgen omringd door zijn eigen park van meer dan een halve hectare. Deze moderne villa is gelegen in de vallei tussen Cossignano en Carassai. Het ligt in een zuidelijk georiënteerd dal met de hele dag zon maar ook met genoeg schaduw. U kunt genieten van het uitzicht op de groene glooiende heuvels van Le Marche.
Binnen heeft het een moderne uitstraling met een aantal mooie oude steenmuren en met ruime kamers. Het bruikbare woonoppervlakte is ruim 350 m2 verdeeld over drie verdiepingen. Op de begane grond liggen de keuken, eetkamer, woonkamer, badkamer en enkele ruimtes die gebruikt voor worden voor de opslag, garage en er is zelfs een recreatieruimte.
Op de eerste verdieping zijn er drie slaapkamers, badkamer en een ruimte waar o.a. de wasmachine staat. De loft-verdieping heeft twee kamers, die kunnen worden gebruikt als slaapkamers en een badkamer. De "master bedroom" op de eerste etage heeft een eigen dakterras van ongeveer 15 m2. Daarnaast is er op de eerste etage nog een dakterras van ruim 75 m2.
Buiten is een grote "pergola" van circa 45 m2 en een terras van circa 105 m2. Het niervormige zwembad is 10,5 m lang en 5.5m breed.
De villa biedt u alle privacy en rust maar binnen drie minuten (per auto), via een goed onderhouden asfaltweg, bent u op de “piazza" van Carassai en kunt u genieten van een espresso of cappuccino. Binnen 15 minute bent u op een strand.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Boerenhuis van natuursteen op prachtige, centrale locatie, bestaand uit 2 onafhankelijke wooneenheden, direct te bewonen.
Villa/Boerenhuis
Prachtig landhuis met zwembad op panoramische positie.
Villa/Boerenhuis
Villa met zwembad in Arenella
Villa/Boerenhuis
Verscholen in een rustig en pittoresk gehucht in de heuvels rond het stadje San Damiano d'Asti, ligt dit halfvrijstaande deel van een groter landhuis op een bevoorrechte, panoramische locatie en straalt het authentieke landhuis-charme uit. De privéweg die naar het huis leidt garandeert optimale privacy en rust. Het huis is verdeeld over twee niveaus en heeft twee ingangen: de hoofdingang kijkt uit op de tuin die eruitziet als een natuurlijk voorgebergte dat boven de heuvels hangt, terwijl de tweede ingang, meer verborgen, aan de achterkant van het huis ligt.
Villa/Boerenhuis
Vrijstaande Villa op rustige locatie tussen Brescia en Lago di Garda, 5 slaapkamers, 3000m2 tuin, vrijstaande garage
Villa/Boerenhuis
Lago di Como, Plesio - Ontdek dit prachtige vrijstaande huis in het pittoreske dorpje Plesio, op slechts 10 minuten van Menaggio. Een ideale plek voor wie op zoek is naar rust, privacy en een adembenemend uitzicht over het Comomeer, midden in de natuur wil wonen maar toch ook dichtbij alle faciliteiten en het Comomeer.