Cossignano

Le Marche

• Verkocht
200 m2 5000 m2 3 2 Ref. 5785 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 10 km van zee
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Status: Verkocht

Casa Sole is een unieke kans om een nieuw gebouw te kopen in een prachtige omgeving. Dit pand, dat zich in de buurt van Cossignano en de kust bevindt, wordt momenteel volledig gerenoveerd om het om te toveren tot een modern en comfortabel huis.

Het huis heeft twee verdiepingen en een totale oppervlakte van 200 m2, plus een ruim perceel van 5000 m2. Op de begane grond vindt u een grote woonkamer, een keuken, een badkamer en een slaapkamer met tweepersoonsbed. Op de eerste verdieping, die u via een interne trap kunt bereiken, zijn er nog twee slaapkamers, een andere badkamer en een schitterend terras met uitzicht op de heuvels.

Het uitzicht is spectaculair. Vanuit bijna elk raam kunt u de imposante bergen en valleien zien die u omringen. Het is een aanblik die altijd fascineert.

De renovatie zal worden gedaan met materialen van hoge kwaliteit en volgens de meest recente criteria voor aardbevingsbestendigheid en energie-efficiëntie. De locatie is perfect, want u kunt genieten van de rust en schoonheid van de natuur, terwijl u slechts 13 km verwijderd bent van de zee en de belangrijkste diensten.

  • Cossignano Le Marche
  • Cossignano Le Marche
  • Cossignano Le Marche
  • Cossignano Le Marche
  • Cossignano Le Marche
  • Cossignano Le Marche
  • Cossignano Le Marche
  • Cossignano Le Marche
  • Cossignano Le Marche
  • Cossignano Le Marche
  • Cossignano Le Marche
  • Cossignano Le Marche
  • Cossignano Le Marche
  • Cossignano Le Marche
  • Cossignano Le Marche

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

130 m2 Ref. 6586

Appartement/In borgo
Ruim en elegant appartement van ca. 130 m² in het prachtige Le Marche, gelegen tussen de glooiende heuvels en de Adriatische kust. De woning beschikt over een lichte woonkamer met moderne open keuken, mezzanine, 2 slaapkamers en 2 badkamers, en biedt een prachtig uitzicht richting de Apennijnen. Met een zwembad, tennisbaan, verzorgde tuinen, conciërge en eigen parkeerplaats combineert deze residentie comfort, rust en privacy. Ideaal als permanente woning of luxe vakantiewoning in het hart van Italië.

€ 250.000
550 m2 60000 m2 Ref. 6571

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Agriturismo Colle Verde is een volledig operationele agriturismo, gelegen in het glooiende landschap van de provincie Ancona op circa 6 hectare landbouwgrond en bijna 1 hectare fraai aangelegde tuin. Het landgoed beschikt over een prachtig gerestaureerde 18e-eeuwse boerderij met drie appartementen, drie gastenkamers met eigen badkamer, een Tiny House, glampingtent, camperplaats en een nieuw zwembad van 15 × 5 meter. Daarmee biedt het een unieke combinatie van wonen, ondernemen en uitbreidingsmogelijkheden in het hart van Le Marche.

€ 890.000

Hetzelfde type woning

240 m2 1300 m2 Ref. 6588

Villa/Boerenhuis
Wij bieden een vrijstaande villa te koop aan op de eerste heuvel boven Stresa, gelegen op een rustige en panoramische locatie met uitzicht over het Lago Maggiore. De villa is gebouwd in 1969 en in 2024 gerenoveerd, waarbij werkzaamheden zijn uitgevoerd om het comfort en de functionaliteit van de ruimtes te verbeteren. De woning is verdeeld over twee verdiepingen en heeft een totale oppervlakte van circa 240 m². Rondom de villa ligt een privéterrein van circa 1.300 m².

€ 1.300.000
140 m2 1300 m2 Ref. 6587

Villa/Boerenhuis
Porto Valtravaglia - Lago Maggiore; wij bieden een vrijstaande villa te koop aan in Porto Valtravaglia, in een van de meest gewilde woon- en vakantiegebieden van de omgeving. De panoramische ligging, te midden van een overwegend residentiële en rustige omgeving, maakt het mogelijk om in enkele minuten het centrum van het dorp en de belangrijkste voorzieningen te bereiken. Tegelijkertijd biedt de woning veel privacy en een aangenaam uitzicht over het omliggende landschap.

€ 580.000

In dezelfde prijsklasse

230 m2 1000 m2 Ref. 6580

Villa/Boerenhuis
Op een rustige en beschutte locatie in de gemeente Leggiuno bieden wij deze vrijstaande villa te koop aan. De woning ligt in een prettige woonomgeving, op korte afstand van het Lago Maggiore en de belangrijkste voorzieningen. Dankzij de praktische indeling, de aanwezige voorzieningen en de nabijheid van het meer is deze woning zowel geschikt als permanente woning als tweede verblijf. De villa is de afgelopen jaren op verschillende punten verbeterd en gemoderniseerd.

€ 630.000
641 m2 Ref. 6574

Dorpshuis
In het historische centrum van San Vito dei Normanni bieden wij een exclusieve historische residentie te koop aan met een uitzonderlijke charme. De woning wordt gekenmerkt door monumentale ruimtes, typische Pugliese architectuur en uitstekende mogelijkheden voor verdere ontwikkeling en waardevermeerdering. Dit eigendom beschikt over een sfeervolle zaal van meer dan 500 m² met karakteristieke tufstenen gewelven en een centraal daklicht, twee zelfstandige wooneenheden, een privétuin en talrijke historische elementen die de unieke uitstraling van de woning benadrukken. Ideaal als prestigieuze privéresidentie, boutiquehotel, charme-relais, exclusieve evenementenlocatie of hoogwaardige vastgoedinvestering. Een zeldzame kans in het hart van de Alto Salento, op slechts enkele minuten van Ostuni, Carovigno, het natuurreservaat Torre Guaceto en de internationale luchthaven van Brindisi.

€ 690.000