Authentieke gerestaureerde Borgo op rustige locatie niet ver van het Apennijnen gebergte met een fantastisch fraai en weids uitzicht. De Borgo is geheel in natuursteen opgetrokken. De muren, vloeren en daken zijn geheel en kwalitatief hoogwaardig vernieuwd. De afzonderlijke gebouwen kunnen verder naar eigen smaak worden afgewerkt. Het royale hoofdgebouw van ongeveer 300 m2 bestaat uit twee verdiepingen. Het grootste van de twee bijgebouwen kan als zelfstandig guesthouse worden gebruikt. Een tweede bijgebouw is multifunctioneel te gebruiken. Het complex van 500 m2 is uit te breiden met 100 m2 tot 600 m2. Er is een oorspronkelijke pizzaoven en waterbron beschikbaar. Het complex staat op een licht hellend terrein van ongeveer 1 hectare. Indien gewenst kan ongeveer 6 hectare bos en landbouwgrond tegen een redelijk bedrag worden bijgekocht. De Borgo bevindt zich enkele honderden meters van een rustige doorgaande weg en is daarmee goed bereikbaar en niet echt geïsoleerd. Voor de afbouw van dit prestigieuze project moet rekening worden gehouden met een extra investering van ongeveer €500.000.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Gerenoveerd hoekhuis in prachtige borgo, bestaande uit 2 onafhankelijke appartementen, garage, dakterras
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Gerenoveerd appartement in Montefabbri, 2 slaap- en 2 badkamers, garage en panoramisch terras
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
In het hart van de beroemde Valle d'Itria bevindt zich deze authentieke boerderij met trullo. De woning verkeert in uitstekende constructieve staat, maar heeft enkele renovatiewerkzaamheden nodig. Het huis bestaat uit 5 slaapkamers, 3 badkamers, een woonkamer en een keuken. Ideale ligging, op korte afstand van charmante plaatsen zoals Ostuni, Ceglie Messapica, Locorotondo en Martina Franca, en gunstig gelegen ten opzichte van de luchthavens van Bari en Brindisi. Aarzel niet om contact met ons op te nemen voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Gedeeltelijk te renoveren woning met 4 slaap- en 2 badkamers, zwembad en een terrein met 100 olijfbomen, gelegen in het middeleeuwse Piticchio
Villa/Boerenhuis
Sfeervol gerestaureerd natuurstenen huis te koop tussen Montefalcone Appennino en Santa Vittoria in Matenano. De woning biedt een prachtig panoramisch uitzicht, een privétuin van ca. 2.000 m², warme en stijlvolle interieurs en meerdere terrassen om buiten te genieten. Instapklaar en volledig gemeubileerd.
Villa/Boerenhuis
Twee onder 1 kap Toscaanse boerderij met typische bakstenen gevels, gelegen op een strategische positie, op korte afstand van de belangrijkste voorzieningen en op 7 km van het centrum van Chiusi (SI). De boerderij, die nog steeds een authentieke stijl heeft, is in de loop der tijd met veel zorg onderhouden . Onderscheidende kenmerken zijn de gemakkelijke toegang zonder onverharde wegen, de functionele binnenruimtes en het betoverende uitzicht op de Toscaanse heuvels. In een gebied waarin rust en contact met de natuur hoog in het vaandel staan, biedt deze woning een investeringskans die cultuur en levensstijl combineert, ideaal voor gezinnen of als vakantie- en vrijetijdsverblijf.