Casa Marchesi is een charmante en karakteristieke Marchigiani boerderij. Op de begane grond zijn nog de oude stallen. Een mooie boog boven deur met daarachter een trap met en brede treden leiden naar de gerestaureerde eerste en tweede verdieping. Hier vindt u de keuken, woonkamer, slaapkamer en een badkamer. Op de tweede verdieping zijn nog vier slaapkamers en een badkamer. 
 Zelfs zonder de nog niet gerestaureerde begane grond biedt dit landhuis voldoende ruimte voor een grote familie. Het omzetten van de begane grond in nog meer leefruimte zal u de gelegenheid geven om het huis te gebruiken als een landelijk hotel, B & B of appartementen. Het bijgebouw met een totale vloeroppervlakte van circa 60 vierkante meter, verdeeld over twee verdiepingen, biedt u nog meer mogelijkheden. 
 Inbegrepen in de prijs is ongeveer een hectare grond waarvan een deel (circa 1000 vierkante meter) een tuin met gazon is. Op het terrein zijn er ook olijfbomen en diverse fruitbomen. 
 Het pand is niet ver van Gualdo, een oude stad met alle nodige voorzieningen.  Bijna om de hoek is een agriturismo waar u de beroemde Marchigiani keuken kan proeven.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
			
				Villa/Boerenhuis
				
				
				
				
			
            In een dominante positie met een prachtig uitzicht over het glooiende heuvellandschap van Le Marche ligt Villa Il Poggio, een schitterend herbouwde stenen boerderij die traditionele charme combineert met modern comfort. Dankzij de zuidelijke ligging geniet de woning van een adembenemend uitzicht dat zich uitstrekt tot aan de majestueuze Sibillini-bergen, een plek waar elke dag begint en eindigt met een onvergetelijke zonsopkomst en zonsondergang.
        
			
				Villa/Boerenhuis
				
				
				
				
			
            Midden tussen de wijngaarden ligt Casa Volta, een smaakvol gerestaureerde huis met 4 hectare grond te koop in Le Marche. Casa Ruth heeft heel veel charme, authentieke details en comfort. Met een schitterend panoramisch uitzicht. Gelijk bij binnenkomst wordt je verrast door de geweldige sfeer van het huis.
        
			
				
				Appartement/In borgo
				
				
				
			
            Tweekamerappartement te koop in Taino – Piazza Santo Stefano In het historische centrum van Taino, op een gunstige en aangename locatie op slechts een steenworp afstand van winkels, voorzieningen en het karakteristieke stadsplein, bieden wij een tweekamerappartement van 48 m² te koop aan op de tweede verdieping van een historisch pand. De centrale ligging garandeert het gemak van het dorpsleven, met een open uitzicht op het kerkje en de Rocca di Angera in de verte, in een rustige en goed onderhouden omgeving.
        
			
				Villa/Boerenhuis
				
				
				
				
			
            Op ongeveer 15 km van Acqui Terme, op een zeer panoramische en rustige locatie, midden in het groen, bieden wij dit mooie pand aan, bestaande uit een vrijstaand huis dat eind jaren '70 is gebouwd en in uitstekende staat verkeert, een bijgebouw en ongeveer 6.000 m² grond.
        
			
				Villa/Boerenhuis
				
				
				
				
			
            Authentieke, prachtige trullo met meerdere koepels, gelegen op een van de meest betoverende plekken, op slechts 2 kilometer van het centrum van het UNESCO-werelderfgoed Alberobello, met een perceel van ongeveer 5.115 m². Een zeer interessant onroerend goed voor wie op zoek is naar een typisch Apulische huis, op korte afstand van alle hoogtepunten van Puglia. Voor meer informatie of om een afspraak voor een bezichtiging te maken, aarzel niet om contact met ons op te nemen.
        
			
				
				Appartement/In borgo
				
				
				
			
            Sfeervol appartement met eigen tuin op de heuvels van het Lago Maggiore. In het charmante dorpje Massino Visconti, aan de betoverende oevers van het Lago Maggiore, bieden wij dit ruime en moderne twee-slaapkamerappartement met privétuin aan. Het appartement maakt deel uit van de residentie 'La Corte di Massino Visconti', een prachtig onderhouden complex met een weelderige gemeenschappelijke tuin en een groot zwembad.