Casa Tonino is een oude boerderij die te koop staat in Le Marche, een prachtige regio in Italië. De boerderij ligt in Loro Piceno, een charmant stadje dat bekend staat om zijn Vin Cotto-festival. De boerderij heeft een oppervlakte van 220 m2 en bestond uit twee verdiepingen en een zolder die herbouwd kunnen worden. Bij de boerderij hoort ook een stuk grond van 3210 m2, waar een zwembad kan worden aangelegd.
De boerderij is ideaal voor wie op zoek is naar een rustige en landelijke plek, maar ook dicht bij de voorzieningen en bezienswaardigheden van de omgeving wil zijn. Loro Piceno en Urbisaglia zijn met de auto in een paar minuten te bereiken, en de Adriatische kust en de luchthavens van Ancona en Perugia liggen op ongeveer een uur rijden. Casa Tonino is een geweldige kans voor wie een boerderij wil restaureren en een B &B zou willen beginnen of een prachtig landhuis voor de familie.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Villa Serenità is een prachtig gerestaureerd natuurstenen landhuis van circa 300 m², gelegen op een rustige, verhoogde locatie nabij Monte Giberto. De woning beschikt over een gastenverblijf, een fraai aangelegde tuin met zwembad en biedt een adembenemend panoramisch uitzicht over het glooiende landschap van de Marche, met volop ruimte en mogelijkheden voor comfortabel wonen of verhuur.
Villa/Boerenhuis
Villa Barbara is een prachtig gerestaureerde natuurstenen boerderij in het glooiende landschap van Le Marche, met panoramisch uitzicht op de Sibillini Mountains en gelegen aan de rand van het Parco Nazionale dei Monti Sibillini, tussen Sarnano en San Ginesio. De woning van circa 331 m² beschikt over 5 slaapkamers en 5 badkamers, een zwembad (7 x 12 m), een omheinde tuin van circa 5.000 m² met fruitbomen en 15 hectare bosgrond, wat zorgt voor rust, privacy en prachtige uitzichten.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
In het hart van de beroemde Valle d'Itria bevindt zich deze authentieke boerderij met trullo. De woning verkeert in uitstekende constructieve staat, maar heeft enkele renovatiewerkzaamheden nodig. Het huis bestaat uit 5 slaapkamers, 3 badkamers, een woonkamer en een keuken. Ideale ligging, op korte afstand van charmante plaatsen zoals Ostuni, Ceglie Messapica, Locorotondo en Martina Franca, en gunstig gelegen ten opzichte van de luchthavens van Bari en Brindisi. Aarzel niet om contact met ons op te nemen voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Gedeeltelijk te renoveren woning met 4 slaap- en 2 badkamers, zwembad en een terrein met 100 olijfbomen, gelegen in het middeleeuwse Piticchio
Appartement/In borgo
Stenen appartement gelegen in het centrum van de middeleeuwse stad Borgo Verrandi (deel van de stad Ventimiglia). Modern comfort met alle karakteristieke kenmerken. Het appartement bestaat uit een woonkeuken, 3 slaapkamers en 2 badkamers met balkon en prachtig uitzicht over de Roya-vallei.
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Volledig gerestaureerd 2-slaapkamer appartement in rustige, authentieke Borgo. Op de begane grond bevinden zich de kleine woonkeuken, 2 ruime slaapkamers en een badkamer. Vanuit de woonkeuken is de ruime bergzolder bereikbaar. In het souterain bevinden zich bergingen waarvan 1 in gebruik is bij de huidige eigenaar van het appartement. Een goede optie voor rustzoekers in een kleine, enigszins verlaten, authentieke borgo.