Deze oude boerderij is gelegen in Porchia een buurtschap in de gemeente Montalto delle Marche. Het is ideaal gelegen tussen de zee en de bergen; "Monti e Mare". Het huis vereist volledige renovatie. Het is echter mogelijk om minstens vijf slaapkamers en twee of drie badkamers te hebben na renovatie. Er zijn mogelijkheden om de renovatie te financieren met subsidies en bonussen van de overheid. De woning is gelegen in een rustige omgeving en heeft een prachtig uitzicht over de omliggende heuvels.
Het hoofdhuis heeft een totale vloeroppervlakte van 330m2 verdeeld over twee verdiepingen. Er is, los van het huis, een mogelijkheid voor een bijgebouw van 50m2. Vroeger was er namelijk een hooischuur, "fienile". Elektriciteit en water zijn ter plaatse. Het huis is gemaakt van oude bakstenen. Het is mogelijk om de pleisterlaag te verwijderen en een mooie antieke bakstenen huis te krijgen.
Het pand biedt een goede mogelijkheden voor een B&B. Projectplannen met onder andere de aanleg van een zwembad zijn beschikbaar. Het project is door de gemeentelijke bouwcommissie aanvaard en het moet alleen nog door de gemeenteraad worden goedgekeurd.
In de prijs inbegrepen is ongeveer 6000 m2 land.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Prachtig landhuis met zwembad op panoramische positie.
Villa/Boerenhuis
Prachtige authentieke boerenwoning gebouw eind 1800 op een panoramische, zeer rustige positie op 15 minuten afstand van het middeleeuwse stadje Cagli. Zwembad, 4 slaapkamers, 2 badkamers
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Op slechts 5 kilometer van Ceglie Messapica, de "hoofdstad van de gastronomie van Puglia", ligt dit pand bestaande uit een trullo met drie koepels en een woonboerderij op twee verdiepingen. De woning beschikt over 3 slaapkamers en 2 badkamers. Het omliggende perceel heeft een oppervlakte van circa 25.000 m², waardoor u volop privacy heeft. Dit pand is de ideale investering voor wie op zoek is naar rust en authenticiteit. Neem contact met ons op voor een afspraak om dit prachtige pand te bezichtigen en laat u betoveren door dit stukje paradijs!
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Op het platteland van de gemeente Martina Franca, dat op een paar kilometer afstand ligt, bevindt zich deze woonboerderij met aangrenzende trullo. Het pand verkeert in goede structurele staat, maar behoeft renovatiewerkzaamheden. Ideaal voor wie een groot huis wil realiseren voor eigen gebruik, maar ook voor toeristische verhuur. Voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak te maken, neemt u dan contact met ons op.
Villa/Boerenhuis
Dorpshuis
Op een uiterst panoramische positie, op korte afstand van het stadscentrum, ligt deze grote boerenwoning met een typische ‘L’-vorm, volledig opgetrokken uit natuursteen.
Appartement/In borgo
Appartement met adembenemend zeezicht