Montefalcone

Le Marche

1 1 Ref. 4912 Bewaren
  • Appartement/In borgo
  • Panoramisch uitzicht
  • 1 km van dorp
  • Balkon
  • Status: Beschikbaar

Appartamento Falco is een gezellig appartement op de tweede verdieping met uitzicht op het stadje Montefalcone en het oude kasteel.

Het appartement heeft een open woonkamer keuken/eetkamer, met driedubbele glazen Franse deuren die uitkomen op een groot balkon op het zuiden. Het balkon biedt een prachtig uitzicht over de glooiende heuvels en de Sibillini-bergen.

Er is een grote slaapkamer met openslaande deuren met driedubbele beglazing naar een kleiner balkon op het oosten met een prachtig uitzicht op het noorden op het platteland en de kust. Verder is er een moderne badkamer met douche, wastafel en bidet en voorzien van dubbel glas op het oosten.

Het stadje Montefalcone ligt op vijf minuten lopen. Hier vindt u een buurtsupermarkt, apotheek, postkantoor, bakker en bar/restaurant. De kust is ongeveer 40 minuten rijden.

De verkoopsprijs is inclusief, keukenblok, elektrische oven met gaskookplaat, koelkast met vriesvak, wasmachine en magnetron, kledingkast, commode, nachtkastjes en slaapbank in de woonkamer.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

330 m2 5000 m2 Ref. 6369

Villa/Boerenhuis
Casa Cruciani is een vrijstaande woning in landelijke omgeving in Loro Piceno (Macerata) met circa 5.000 m² grond. De woning is verdeeld over drie verdiepingen en beschikt over een woonruimte met keuken, woonkamer, drie slaapkamers, badkamer, balkons en airconditioning. Daarnaast zijn er een opslagruimte op de begane grond en een zolder. Onafhankelijke verwarming en open uitzicht over het landschap.

€ 150.000
143 m2 2000 m2 Ref. 6358

Villa/Boerenhuis
Sfeervol gerestaureerd natuurstenen huis te koop tussen Montefalcone Appennino en Santa Vittoria in Matenano. De woning biedt een prachtig panoramisch uitzicht, een privétuin van ca. 2.000 m², warme en stijlvolle interieurs en meerdere terrassen om buiten te genieten. Instapklaar en volledig gemeubileerd.

€ 300.000

Hetzelfde type woning

218 m2 Ref. 6371

Appartement/In borgo Dorpshuis
Appartement nabij het historische centrum van de barokke stad Martina Franca. Het pand bestaat uit 2 slaapkamers, 3 badkamers, een lichte woonkamer en een ruime keuken/eetkamer. Het gebouw dateert uit 1700 en is voorzien van alle moderne comfort. Daarnaast heeft de conserverende restauratie de originele architectonische elementen behouden, waardoor dit appartement niet alleen een woonplek is, maar ook een kunstwerk om te bewonderen.

€ 395.000
70 m2 30 m2 Ref. 6365

Appartement/In borgo
In Cannero Riviera, op een centrale en strategische locatie, vlakbij het bekende strand en de oever van het meer, bieden wij een volledig gerenoveerd appartement van circa 70 vierkante meter aan.

€ 230.000

In dezelfde prijsklasse

35 m2 Ref. 6359

Appartement/In borgo
Te koop in de prachtige 19de-eeuwse wijk Ceglie Messapica, een volledig gerenoveerd studio-appartement in uitstekende staat en direct bewoonbaar. Op korte afstand ligt het charmante historische centrum van Ceglie Messapica, de "hoofdstad van de Apulische gastronomie", met vele uitstekende restaurants. Mis deze kans niet om dit huis te kopen in één van de mooiste dorpen van de Itria-vallei. 

€ 70.000
30 m2 Ref. 6354

Appartement/In borgo
In het historische centrum van de beroemde "Witte Stad" Ostuni, toeristische bestemming bij uitstek in de Itria-vallei, is dit volledig gerenoveerde en direct te betrekken studio-appartement van circa 30 m² gelegen. Ideaal voor een stel dat dit charmante Apulische stadje ten volle wil ervaren. 

€ 85.000