Te koop in Montefortino, een middeleeuws stadje in Le Marche, is Casa Fortino, een met veel liefde gerestaureerd appartement. Gelegen in het historische hart van Montefortino, kijkt het uit in het zuidwesten op het de majestueuze uitgestrektheid van het Sibillini-gebergte. Het historische centrum van Montefortino behoort, dankzij vele jaren van herstel- en restauratiewerkzaamheden, tot de meest gewaardeerde in het hele Picena-gebied.
Het huis, volledig zelfstandig, is verdeeld over twee niveaus: op de begane grond bevindt zich de entree waar een mooie trap naar de eerste verdieping leidt. Hier wordt het gehele woonvolume ontwikkeld van in totaal 80 m2. Bij de ingang is er een grote open ruimte geheel bestemd voor de woonkamer met een kachel-open haard, een ontspanningshoek en een gezellige ruimte.
Direct zichtbaar is een grote en uitgeruste keuken. Verder bevindt zich in het midden van de open ruimte een uitschuifbare trap die toegang geeft tot een volledig houten mezzanine.
Het slaapgedeelte is toegankelijk via een elegante glazen deur die leidt naar twee prachtige tweepersoonsslaapkamers, waarvan er één een douchecabine heeft. De hoofdbadkamer is ook prachtig met houten steunen en een glazen douchecabine.
Het appartement heeft een fantastisch uitzicht op zowel het berglandschap als op de omliggende oude nederzetting. De afwerking en inrichting van het appartement zijn van extreme kwaliteit. Houten vloeren, muren gedecoreerd met uiterst fijn behang, badkamermeubels van topklasse, designlichttechniek. Het pand beschikt ook niet over de modernste technologie op het gebied van elektriciteit en verwarming systemen.
De woning beschikt over een bijgebouw op een paar meter van het huis, eveneens volledig gerestaureerd en wordt gebruikt als klein huisje, evenals een panoramische gelegen tuin.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Te restaureren appartement op de begane grond in oude rustige borgo met tuin
Appartement/In borgo
Dorpshuis
B&B/Agriturismo
Prachtige woning in natuursteen, gelegen in middeleeuwse borgo, geschikt voor B&B, met 4 slaapkamers, 4 badkamers, tuin en panoramisch terras
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Te restaureren appartement op de begane grond in oude rustige borgo met tuin
Appartement/In borgo
Dorpshuis
B&B/Agriturismo
Prachtige woning in natuursteen, gelegen in middeleeuwse borgo, geschikt voor B&B, met 4 slaapkamers, 4 badkamers, tuin en panoramisch terras
Villa/Boerenhuis
Op slechts 2 km van het centrum van San Vito dei Normanni en ongeveer 13 km van de zee, bieden wij een villa met zwembad te koop aan, omringd door groen. De woning van 85 m² bestaat uit een woonkamer met open haard, woonkeuken, twee slaapkamers en twee badkamers. Een overdekte veranda van 20 m² maakt het mogelijk om het woongedeelte ook buiten optimaal te gebruiken. Het perceel van 1.085 m² is goed onderhouden en beschikt over een zwembad, houtoven en ruime ontspanningszones. De woning is voorzien van airconditioning, een artesische waterput, een waterreservoir en een septische tank. Toegang via een elektrische poort en het terrein is volledig omheind. Ideale oplossing zowel als privéwoning als als investering in de toeristische verhuurmarkt.
Villa/Boerenhuis
Vrijstaande villa met privézwembad te koop op het platteland van San Vito dei Normanni, op slechts 3 kilometer van het centrum. De woning van circa 92 m² heeft 3 slaapkamers en 3 badkamers, een overdekte veranda van 50 m² en een perceel van 6.100 m². Voorzien van airconditioning, artesische waterput en waterreservoir, ideaal als privéwoning of investering voor toeristische verhuur.