B&B Monteverde is een prachtig huis te koop in het historische centrum van Montegiorgio in Le Marche. De woning is volledig gerenoveerd en ingericht als B&B, maar kan ook als privéwoning gebruikt worden.
Het huis beschikt over een ruime open keuken, een eet- en woonkamer met een opvallende stenen open haard, evenals een slaapkamer met een badkamer op de begane grond. Op de eerste verdieping bevinden zich nog drie slaapkamers met elk een eigen badkamer en één met inloopkast.
Het huis heeft houten plafonds met balken en notenhouten parketvloeren. Een moderne trap leidt naar de charmante bakstenen kelder. Het hoogtepunt van het huis is het panoramische terras dat een adembenemend uitzicht over de vallei biedt.
Het huis is voorzien van vloerverwarming, airconditioning, fotovoltaïsch systeem en elektronische sleutels met elektrische activatoren voor alle vier de slaapkamers. Er is ook een buitenparkeerplaats beschikbaar.
De B&B wordt gemeubileerd te koop aangeboden.
De B&B ligt in het historische centrum van Montegiorgio, een charmant stadje in de provincie Fermo. Het staat op een heuvel in het midden van de Media Valle del Tenna (vallei) op een dominante positie. Hier strekt het uitzicht zich uit van de Adriatische Zee tot het Sibillini-gebergte, van de Conero tot de Gran Sasso d'Italia.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Boerenhuis van natuursteen op prachtige, centrale locatie, bestaand uit 2 onafhankelijke wooneenheden, direct te bewonen.
Villa/Boerenhuis
Prachtig landhuis met zwembad op panoramische positie.
Dorpshuis
B&B/Agriturismo
Gelegen in het pittoreske stadje Castino, genesteld in de heuvels van de Alta Langa, vinden we deze mooie woning met oude stenen muren met panoramisch uitzicht en privétuin. Het gebouw strekt zich uit over twee bovengrondse verdiepingen plus een kelder.
Villa/Boerenhuis
Dorpshuis
B&B/Agriturismo
Cocquio Trevisago, in het dorpsdeel Caldana, bieden wij deze in de jaren 90 gerenoveerde dorpswoning aan. Het pand bestaat uit drie woonlagen met op de eerste en tweede verdieping de hoofdwoning en op de begane grond bevinden zich nog twee volledig onafhankelijke appartementen, die momenteel worden gebruikt als bed & breakfasts.
Villa/Boerenhuis
Te koop op het platteland van Carovigno, villa met zwembad, bestaande uit 2 slaapkamers, badkamer, keuken/eetkamer en woonkamer met open haard. Buiten vindt u een prachtig zwembad met zonneterras, twee veranda's en een buitenkeuken.
Appartement/In borgo
Op een steenworp afstand van de Corso Italia, op de 3e verdieping van een prachtig antiek gebouw dat onlangs gerenoveerd is, bevindt zich een prestigieuze accommodatie bestaande uit een grote woonkamer met directe toegang tot een prachtige overdekte loggia, keuken met balkon, 3 slaapkamers, 2 badkamers, bijkeuken en kelder.