Montepradone

Le Marche

• Verkocht
280 m2 2800 m2 10 4 Ref. 2172 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Zicht op zee
  • Panoramisch uitzicht
  • 4 km van zee
  • Tuin
  • Terras
  • Open Haard
  • Airco
  • Garage: te realiseren
  • Gastenverblijf: Te realiseren
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Verkocht

De villa heeft vier ruime slaapkamers, vier badkamers; waarvan een grote en een iets kleinere zich op de begane grond bevinden. Verder is er een grote woonkamer van 55 m2 die toegang geeft tot een terras van ruim 60 m2, eetkamer, keuken, twee studio's en een wasruimte.

De tuin heeft een totaal oppervlakte van 2800 m2 en het heeft twee natuurlijke waterputten en talrijke fruitbomen; kers, abrikoos, vijgen, citroen en olijven. Ook is er een tweede terras van 400 m2 en een houten tuinhuisje.

De vensterluiken zijn gemaakt van een hoge kwaliteit aluminium. Er is elektrische water pompsysteem met omkeerbare verwarming/airconditioning, zonnecollectoren voor de verwarming van het water en een houtkachel op houtsnippers. De energiecertificatie is CLASSE A. De villa heeft een professioneel alarmsysteem.

Er is voldoende ruimte voor een groot zwembad en ook is er de mogelijkheid om het verwarmingssysteem van elektriciteit naar gas om te zetten.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

195 m2 Ref. 6437

Appartement/In borgo Dorpshuis
Gerenoveerd hoekhuis in prachtige borgo, bestaande uit 2 onafhankelijke appartementen, garage, dakterras

€ 348.000
115 m2 Ref. 6436

Appartement/In borgo Dorpshuis
Gerenoveerd appartement in Montefabbri, 2 slaap- en 2 badkamers, garage en panoramisch terras

€ 185.000

Hetzelfde type woning

165 m2 19500 m2 Ref. 6444

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
In het hart van de beroemde Valle d'Itria bevindt zich deze authentieke boerderij met trullo. De woning verkeert in uitstekende constructieve staat, maar heeft enkele renovatiewerkzaamheden nodig. Het huis bestaat uit 5 slaapkamers, 3 badkamers, een woonkamer en een keuken. Ideale ligging, op korte afstand van charmante plaatsen zoals Ostuni, Ceglie Messapica, Locorotondo en Martina Franca, en gunstig gelegen ten opzichte van de luchthavens van Bari en Brindisi. Aarzel niet om contact met ons op te nemen voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen.

€ 430.000
298 m2 550 m2 Ref. 6443

Villa/Boerenhuis
Pianello del Lario - Dit prachtige vrijstaande huis in Pianello del Lario, gelegen aan de zonnige westerlijke oever van het Comomeer, is verdeeld over drie ruime etages, met magisch panoramisch uitzicht over het Comomeer. Het heeft twee complete en onafhankelijk van elkaar te gebruiken ruime appartementen en een soutterain. Er is veel ruimte rondom het huis, een tuin en nog extra stukken grond van 550m2. 

€ 895.000

In dezelfde prijsklasse

200 m2 1000 m2 Ref. 6440

Villa/Boerenhuis
Karaktervolle villa met panoramisch uitzicht op het Lago Maggiore – Lesa Op de zonnige en rustige heuvels van Lesa bieden wij deze exclusieve vrijstaande villa uit het begin van de twintigste eeuw aan. Een unieke eigendom waar historische charme, elegantie en modern wooncomfort op harmonieuze wijze samenkomen, met een adembenemend uitzicht op het Lago Maggiore.

€ 530.000
94 m2 Ref. 6420

Appartement/In borgo
Tremezzina - Exclusieve nieuwbouwappartementen in het hart van Tremezzina, met uitstekende zonligging en een prachtig panoramisch uitzicht op het centrale gedeelte van het Comomeer. Het project bestaat uit twee onafhankelijke complexen met elk zes moderne appartementen. Elk gebouw beschikt over een eigen zwembad en ondergrondse privégarages.

Prijs op aanvraag