Monterubbiano

Le Marche

290 m2 35000 m2 4 2 Ref. 6527 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 15 km van zee
  • 3 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Gastenverblijf: Te realiseren
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Gelegen in het glooiende landschap nabij Monterubbiano biedt Casa del Pergolato een prachtige combinatie van traditionele Marche-architectuur, modern wooncomfort en duurzaam wonen. Deze charmante gerenoveerde boerderij wordt omringd door olijfbomen, open landschap en adembenemende uitzichten op de Sibillini-bergen, glooiende heuvels en historische middeleeuwse dorpen.

De woning beschikt over circa 290 m² woonoppervlakte verdeeld over drie verdiepingen en is met zorg gerenoveerd, waarbij authentieke elementen zoals zichtbare bakstenen muren behouden zijn gebleven en harmonieus samengaan met hedendaagse afwerking en comfort.

De begane grond van circa 120 m² vormt het hart van het huis en bestaat uit een keuken, een ruime taverna-achtige woonkamer met houtkachel en een badkamer. Grote openingen verbinden de binnenruimtes met buiten, waar een indrukwekkende pergola van circa 60 m² een uitnodigende plek biedt voor diners en ontspanning in de open lucht. Op deze verdieping bevinden zich tevens diverse praktische buitenbergingen.

Via een interne trap bereikt u de eerste verdieping van circa 105 m². Hier bevinden zich twee bijzonder ruime tweepersoonsslaapkamers, een royale badkamer, een studie- of werkruimte en een aparte wasruimte.

De tweede verdieping, een zolderverdieping van circa 65 m², beschikt over twee extra kamers die momenteel als slaapkamers worden gebruikt en flexibel inzetbaar zijn voor familie of gasten.

Casa del Pergolato beschikt over een verzorgd erf en tuin van circa 3.500 m² met volwassen bomen en volledige privacy.

Op het terrein bevindt zich een vrijstaand bijgebouw van circa 35 m² dat gerenoveerd kan worden en uitstekende mogelijkheden biedt als gastenstudio, garage, werkplaats of multifunctionele ruimte.

De woning beschikt daarnaast over een olijfgaard met circa 30 volwassen en productieve bomen en meer dan 3 hectare landbouwgrond, wat zorgt voor een authentieke landelijke sfeer en diverse gebruiksmogelijkheden.

Een van de meest aantrekkelijke kenmerken van deze woning is de panoramische ligging. Omringd door natuur geniet men hier van schitterende uitzichten op de Sibillini-bergen, het glooiende landschap en de vele historische dorpen in de omgeving.

Er bestaat bovendien de mogelijkheid om een zwembad aan te leggen, waardoor het buitenleven verder verrijkt kan worden.

De boerderij verkeert in uitstekende bouwkundige staat en is met hoge kwaliteit gerenoveerd. Zowel aan de buitenzijde als gedeeltelijk in het interieur zijn de originele bakstenen muren zichtbaar gebleven, wat de woning warmte en authentiek karakter geeft.

De afwerking combineert originele details met moderne materialen. Verwarming vindt plaats via radiatoren en een houtkachel, ondersteund door een gasgestookte cv-ketel die slechts twee jaar oud is. De ramen zijn voorzien van dubbele en driedubbele beglazing, de aluminium luiken zorgen voor duurzaamheid en onderhoudsgemak, terwijl houten binnendeuren de traditionele sfeer van de boerderij behouden.

Casa del Pergolato onderscheidt zich door zijn energiezuinige karakter en moderne technische voorzieningen.

De woning is aangesloten op LPG-gas, leidingwater en het nationale elektriciteitsnet. Dankzij het 6 kW fotovoltaïsche systeem met 8 kW opslagbatterijen produceert de woning meer energie dan zij verbruikt, wat momenteel resulteert in een terugleververgoeding van circa €125 per maand.

Aanvullende kenmerken zijn:

  • 6 kW zonnepanelen met 8 kW opslagbatterijen
  • Energiezuinige woning (energielabel C)
  • Breedband internetverbinding
  • Dubbele en driedubbele beglazing
  • Verwarming via radiatoren en houtkachel
  • Recent vernieuwde cv-ketel

De woning ligt in een rustige landelijke omgeving op slechts vijf minuten rijden van het historische dorp Monterubbiano, waar alle dagelijkse voorzieningen aanwezig zijn, waaronder supermarkt, cafés, restaurants, apotheek en winkels.

De provinciehoofdstad Fermo, de stranden van Porto San Giorgio en Pedaso en de snelweg zijn in circa 15 minuten bereikbaar. De luchthaven van Ancona ligt op ongeveer een uur rijden.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

430 m2 3000 m2 Ref. 6547

Villa/Boerenhuis
Deze totaal gerenoveerde prachtige villa ligt op een zeer fraaie locatie, heeft een zwembad, 4+ slaapkamers en 3 badkamers.

€ 1.050.000
300 m2 6300 m2 Ref. 6546

Appartement/In borgo Dorpshuis
Zeer ruime woning in authentieke borgo, privé gelegen, 3+1 slaapkamers, 2 badkamers en een heerlijk zwembad nabij Fabriano 

€ 325.000

Hetzelfde type woning

170 m2 12000 m2 Ref. 6552

Villa/Boerenhuis
Villa met park in Bracchio, Mergozzo Wij bieden een vrijstaande villa te koop aan, gelegen aan de Via Resiga in het dorp Bracchio, op een rustige en beschutte locatie midden in de natuur, op slechts 3 km van de boulevard langs het meer van Mergozzo en de belangrijkste voorzieningen. De woning bevindt zich in een rustige omgeving aan de rand van het bos, ideaal voor wie wil wonen in een groene omgeving zonder afstand te doen van de gemakken van goede verbindingen en de voorzieningen van het dorp.

€ 450.000
850 m2 82924 m2 Ref. 6551

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo Restauratieproject
In het hart van de Valle d'Itria, op slechts 1 km van Locorotondo, ligt deze unieke historische masseria met authentieke trulli, meer dan 8 hectare grond en een adembenemend panoramisch uitzicht. Een exclusief eigendom die perfect is als prestigieuze privéresidentie of als investering in een luxe hospitalityproject.

€ 2.300.000

In dezelfde prijsklasse

170 m2 12000 m2 Ref. 6552

Villa/Boerenhuis
Villa met park in Bracchio, Mergozzo Wij bieden een vrijstaande villa te koop aan, gelegen aan de Via Resiga in het dorp Bracchio, op een rustige en beschutte locatie midden in de natuur, op slechts 3 km van de boulevard langs het meer van Mergozzo en de belangrijkste voorzieningen. De woning bevindt zich in een rustige omgeving aan de rand van het bos, ideaal voor wie wil wonen in een groene omgeving zonder afstand te doen van de gemakken van goede verbindingen en de voorzieningen van het dorp.

€ 450.000
116 m2 Ref. 6541

Appartement/In borgo
Tremezzina - In het schilderachtige dorpje Tremezzo, op een centrale en bevoorrechte locatie, en slechts een steenworp afstand van het meer, het prachtige park Teresio Olivelli, en alle belangrijke voorzieningen, bieden wij deze comfortabele en ruime woning aan, verdeeld over drie verdiepingen. De woning is intern compleet gerenoveerd en wordt ingericht met moderne meubels en keuken opgeleverd, en is dus direct bewoonbaar en/of verhuubaar. 

€ 450.000