Poggio San Marcello

Le Marche

• Verkocht
180 m2 6448 m2 3 2 Ref. 3976 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 30 km van zee
  • 2 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Open Haard
  • Airco
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Verkocht

Mooi en degelijk gerestaureerde rustico met eigen olijf-boomgaard en uitzicht rondom. De woning ligt, samen met enkele andere huizen, aan een goed toegankelijk en rustig landweggetje, aan de rand van een natuurgebied op 5 minuten rijden van het oude, schilderachtige en ommuurde  stadje Poggio San Marcello . Het huis heeft een moderne woonkeuken met alle benodigde apparatuur, een ruime woonkamer met haard die is aangesloten op de cv-installatie, 3 ruime slaapkamers op de verdieping, een werkkamer op de begane grond en 2 badkamers, waarvan één met jacuzzi. Het natuurstenen huis is gedeeltelijk herbouwd met gebruikmaking van de oorspronkelijke authentieke materialen, voorzien van alle nodige technische voorzieningen (gas, water, elektriciteit, centrale verwarming en satelliet tv) en is in optimale conditie. Aan de voorkant van het huis is de olijfboomgaard met ongeveer 35 olijfbomen aangeplant. In de tuin rondom het huis staan enkele oude bomen. Er is parkeergelegenheid op eigen terrein voor enkele auto’s.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

310 m2 10000 m2 Ref. 6418

Villa/Boerenhuis
Schitterende aardbevingsbestendige villa met energieklasse A, in het hart van Le Marche, rustig gelegen, maar met alle voorzieningen in de nabijheid.

€ 540.000
348 m2 3838 m2 Ref. 6417

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Landhuis met 5 slaap- en 3 badkamers, zwembad en bijgebouw in Castelleone di Suasa

€ 760.000

Hetzelfde type woning

36 m2 7145 m2 Ref. 6419

Villa/Boerenhuis
Antieke, volledig gerenoveerde trullo in één van de meest populairste zones van de gemeente Ceglie Messapica. De trullo kan met circa 40 m² worden uitgebreid, middels de benodigde vergunningsaanvragen bij de gemeente, en er bestaat de mogelijkheid om een bovengronds zwembad te bouwen. Prachtige panoramische locatie in de Itria-vallei. 

€ 295.000
310 m2 10000 m2 Ref. 6418

Villa/Boerenhuis
Schitterende aardbevingsbestendige villa met energieklasse A, in het hart van Le Marche, rustig gelegen, maar met alle voorzieningen in de nabijheid.

€ 540.000

In dezelfde prijsklasse

94 m2 3600 m2 Ref. 6402

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
Mergozzo – op een prachtige locatie, midden in de natuur, in alle rust en met optimaal comfort, bieden wij een volledig gerenoveerde vrijstaande woning aan, omgeven door groen en met een open uitzicht over de omliggende valleien. De woning is verdeeld over twee verdiepingen.

€ 390.000
200 m2 90 m2 Ref. 6396

Dorpshuis
Surano – In het hart van het charmante Salento, antiek dorpshuis op twee verdiepingen, een apart gastenverblijf (met slaapkamer en badkamer) en een tuin. Het huis bestaat uit een ruime woonkamer, keuken, drie slaapkamers, twee badkamers en een terras. Het huis is in uitstekende staat en ideaal als vakantiehuis, maar ook geschikt voor permanente bewoning. De prachtige steden Lecce en Otranto liggen niet ver weg, en voor een duik in het kristalheldere water van de Ionische Zee bereikt u gemakkelijk adembenemende stranden, zoals die in Castro Marina, op ongeveer 10 kilometer afstand. 

€ 320.000