San Ginesio

Le Marche

2 2 Ref. 5547 Bewaren
  • Appartement/In borgo
  • Panoramisch uitzicht
  • 40 km van zee
  • 10 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Zwembad: Ja
  • Status: In onderhandeling

Casa il Pellicano is een prachtig appartement in Le Marche dat te koop staat. Het ligt vlakbij Santa Maria d'Alto Cielo, een dorp met een schitterend uitzicht op San Ginesio en het Sibillini-gebergte.

Het appartement maakt deel uit van een oude boerderij die met veel zorg en respect voor de originele materialen is gerestaureerd. Er is nog een ander appartement in hetzelfde gebouw (Casa la Colomba) en een klein huisje op het terrein (Casa il Pavone).

Het appartement bevindt zich op de begane en is bereikbaar via een eigen loggia en terras. Het heeft een gezellige keuken met alle voorzieningen, inclusief een vaatwasser. Hier is ook het eetgedeelte te vinden. Er zijn twee slaapkamers en twee badkamers. Alle kamers, behalve de badkamers, zijn uitgerust met een plafondventilator. Er is ook een terras en een loggia waar u kunt genieten van uw maaltijden en het uitzicht.

Buiten heeft u veel ruimte om te ontspannen. Er is een groot dakterras met een reuzenschaakspel waar u zich kunt vermaken of de sterren kunt bekijken. Er is ook een zwembad van 9x4 m met een terras en een panoramisch uitzicht.

Het appartement ligt op een ideale locatie om Le Marche te verkennen. Het is 10 minuten rijden naar San Ginesio, een middeleeuws stadje met veel charme. Tolentino ligt op 15 minuten afstand. De luchthaven van Ancona en de kust van Civitanova zijn binnen een uur te bereiken.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

200 m2 1000 m2 Ref. 6166

Villa/Boerenhuis
Prachtige authentieke boerenwoning gebouw eind 1800 op een panoramische, zeer rustige positie op 15 minuten afstand van het middeleeuwse stadje Cagli. Zwembad, 4 slaapkamers, 2 badkamers

€ 430.000
175 m2 2700 m2 Ref. 6161

Villa/Boerenhuis
Deze prachtig gelegen voormalige boerderij, volledig gerenoveerd in 2024-2025, combineert modern wooncomfort met de betoverende charme van het glooiende landschap van Le Marche. Dankzij de recente renovatie is Villa Ete direct bewoonbaar en voldoet het aan de nieuwste antiseismische bouwvoorschriften. Villa Ete heeft een open en lichte indeling, met traditionele “cotto” vloeren en klassieke balkenplafonds.

€ 369.000

Hetzelfde type woning

102 m2 Ref. 6168

Appartement/In borgo Dorpshuis
In het centrum van Ceglie Messapica, één van de meest betoverende stadjes in de Valle d’Itria, bevindt zich dit onlangs gerenoveerde huis met meerdere verdiepingen. Rustige ligging, ver weg van lawaai en openbare gelegenheden, op slechts 400 meter afstand van het historische centrum en Piazza Plebiscito. Het huis is uitermate geschikt als vakantiehuis voor eigen gebruik, maar ook zeer interessant voor toeristische verhuur. Voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak te regelen, kunt u gerust contact met ons opnemen.

€ 160.000
50 m2 50 m2 Ref. 6165

Appartement/In borgo
Te koop: Tien top appartementen met comfortabel interieur, terras en zeezicht bij historisch Alghero en heel veel services. (oplevering voorzien voor herfst 2026)

€ 225.000

In dezelfde prijsklasse

375 m2 10000 m2 Ref. 6174

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Op het platteland van de gemeente Martina Franca, dat op een paar kilometer afstand ligt, bevindt zich deze woonboerderij met aangrenzende trullo. Het pand verkeert in goede structurele staat, maar behoeft renovatiewerkzaamheden. Ideaal voor wie een groot huis wil realiseren voor eigen gebruik, maar ook voor toeristische verhuur. Voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak te maken, neemt u dan contact met ons op.

€ 260.000
132 m2 4900 m2 Ref. 6169

Villa/Boerenhuis
Comfortabele villa gerenoveerd met gebruik van kwaliteitsafwerkingen en op een paar meter afstand een trullo. De villa is van alle gemakken voorzien en bestaat uit een grote woonkamer, keuken, wasruimte, hal, twee slaapkamers en een grote badkamer. De locatie is panoramisch, midden in de prachtige Valle d’Itria en halverwege de Adriatische en Ionische kust. U heeft dus de keuze uit twee verschillende zeeën. Uitstekend pand als vakantiehuis voor eigen gebruik of voor permanente bewoning, maar zeker ook zeer interessant voor toeristische verhuur.

€ 295.000