San Ginesio

Le Marche

2 2 Ref. 5547 Bewaren
  • Appartement/In borgo
  • Panoramisch uitzicht
  • 40 km van zee
  • 10 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Zwembad: Ja
  • Status: In onderhandeling

Casa il Pellicano is een prachtig appartement in Le Marche dat te koop staat. Het ligt vlakbij Santa Maria d'Alto Cielo, een dorp met een schitterend uitzicht op San Ginesio en het Sibillini-gebergte.

Het appartement maakt deel uit van een oude boerderij die met veel zorg en respect voor de originele materialen is gerestaureerd. Er is nog een ander appartement in hetzelfde gebouw (Casa la Colomba) en een klein huisje op het terrein (Casa il Pavone).

Het appartement bevindt zich op de begane en is bereikbaar via een eigen loggia en terras. Het heeft een gezellige keuken met alle voorzieningen, inclusief een vaatwasser. Hier is ook het eetgedeelte te vinden. Er zijn twee slaapkamers en twee badkamers. Alle kamers, behalve de badkamers, zijn uitgerust met een plafondventilator. Er is ook een terras en een loggia waar u kunt genieten van uw maaltijden en het uitzicht.

Buiten heeft u veel ruimte om te ontspannen. Er is een groot dakterras met een reuzenschaakspel waar u zich kunt vermaken of de sterren kunt bekijken. Er is ook een zwembad van 9x4 m met een terras en een panoramisch uitzicht.

Het appartement ligt op een ideale locatie om Le Marche te verkennen. Het is 10 minuten rijden naar San Ginesio, een middeleeuws stadje met veel charme. Tolentino ligt op 15 minuten afstand. De luchthaven van Ancona en de kust van Civitanova zijn binnen een uur te bereiken.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

350 m2 11000 m2 Ref. 6314

Villa/Boerenhuis
In een dominante positie met een prachtig uitzicht over het glooiende heuvellandschap van Le Marche ligt Villa Il Poggio, een schitterend herbouwde stenen boerderij die traditionele charme combineert met modern comfort. Dankzij de zuidelijke ligging geniet de woning van een adembenemend uitzicht dat zich uitstrekt tot aan de majestueuze Sibillini-bergen, een plek waar elke dag begint en eindigt met een onvergetelijke zonsopkomst en zonsondergang.

€ 1.500.000
300 m2 40000 m2 Ref. 6309

Villa/Boerenhuis
Midden tussen de wijngaarden ligt Casa Volta, een smaakvol gerestaureerde huis met 4 hectare grond te koop in Le Marche. Casa Ruth heeft heel veel charme, authentieke details en comfort. Met een schitterend panoramisch uitzicht. Gelijk bij binnenkomst wordt je verrast door de geweldige sfeer van het huis.

€ 550.000

Hetzelfde type woning

97 m2 20 m2 Ref. 6318

Appartement/In borgo
Sfeervol appartement met eigen tuin op de heuvels van het Lago Maggiore. In het charmante dorpje Massino Visconti, aan de betoverende oevers van het Lago Maggiore, bieden wij dit ruime en moderne twee-slaapkamerappartement met privétuin aan. Het appartement maakt deel uit van de residentie 'La Corte di Massino Visconti', een prachtig onderhouden complex met een weelderige gemeenschappelijke tuin en een groot zwembad.

€ 365.000
242 m2 300 m2 Ref. 6312

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo Dorpshuis
In het hart van Piemonte ligt dit volledig gerenoveerde huis met twee ruime appartementen (elk met 3 slaapkamers en 2 badkamers) en een grote multifunctionele ruimte, momenteel in gebruik als hobbygarage. Ideaal voor autoliefhebbers, maar ook geschikt voor andere doeleinden. Beide appartementen worden succesvol verhuurd, waarvan één volledig is aangepast voor mindervalide gasten. U kunt kiezen voor eigen gebruik van één appartement en verhuur van het andere, of beide inzetten als investering. Een veelzijdig object met veel potentieel.

€ 375.000

In dezelfde prijsklasse

350 m2 3000 m2 Ref. 6319

Villa/Boerenhuis
Dit prachtige pand ligt aan de rand van het dorp Ricaldone en bestaat uit een grote boerderij met prachtige originele en perfect bewaarde architectonische elementen en een terrein van ongeveer 3.000 m² omgeven door wijngaarden, die op de Werelderfgoedlijst van UNESCO staan.

€ 240.000
130 m2 200 m2 Ref. 6306

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
In Pieve di Teco, een charmant stadje in de provincie Imperia, Ligurië, staat dit unieke vrijstaande huis uit 1915 te koop. Dit volledig gerestaureerde en gerenoveerde pand combineert historische charme met modern comfort en is een ideale mogelijkheid voor kopers die op zoek zijn naar een stijlvol huis in een rustige omgeving in een van de mooiste regio's van Italië.

€ 225.000