San Ginesio

Le Marche

400 m2 8000 m2 Ref. 5587 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Restauratieproject
  • Panoramisch uitzicht
  • 30 km van meer
  • 40 km van zee
  • 3 km van dorp
  • Tuin
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Gastenverblijf: Te realiseren
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Casa Pipino is een historische boerderij die veel originele kenmerken heeft behouden. Het is gelegen in het landelijke gebied van San Ginesio, een charmant stadje in de regio Le Marche. De eigenaar heeft een terracotta tempelierskruis ontdekt tussen de oude materialen die getuigen van de rijke geschiedenis van de plek.

De boerderij is gebouwd met steen en heeft de authentieke landelijke stijl van zijn tijd behouden. Het ligt op een rustige maar gunstige locatie, dicht bij de voorzieningen van San Ginesio. Het biedt ook een prachtig panoramisch uitzicht op het omliggende landschap.

Het huis heeft een volledige renovatie nodig en heeft drie verdiepingen plus een zolder die gedeeltelijk kan worden gebruikt. Er is ook een bijgebouw dat moet worden gerestaureerd. Het pand omvat 8000 m² grond.

Het pand heeft een groot potentieel om een prachtige toeristische accommodatie te worden, dankzij de ruime leefruimtes en de uitstekende ligging.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

195 m2 Ref. 6437

Appartement/In borgo Dorpshuis
Gerenoveerd hoekhuis in prachtige borgo, bestaande uit 2 onafhankelijke appartementen, garage, dakterras

€ 348.000
115 m2 Ref. 6436

Appartement/In borgo Dorpshuis
Gerenoveerd appartement in Montefabbri, 2 slaap- en 2 badkamers, garage en panoramisch terras

€ 185.000

Hetzelfde type woning

165 m2 19500 m2 Ref. 6444

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
In het hart van de beroemde Valle d'Itria bevindt zich deze authentieke boerderij met trullo. De woning verkeert in uitstekende constructieve staat, maar heeft enkele renovatiewerkzaamheden nodig. Het huis bestaat uit 5 slaapkamers, 3 badkamers, een woonkamer en een keuken. Ideale ligging, op korte afstand van charmante plaatsen zoals Ostuni, Ceglie Messapica, Locorotondo en Martina Franca, en gunstig gelegen ten opzichte van de luchthavens van Bari en Brindisi. Aarzel niet om contact met ons op te nemen voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen.

€ 430.000
218 m2 7900 m2 Ref. 6423

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Gedeeltelijk te renoveren woning met 4 slaap- en 2 badkamers, zwembad en een terrein met 100 olijfbomen, gelegen in het middeleeuwse Piticchio

€ 260.000

In dezelfde prijsklasse

115 m2 Ref. 6436

Appartement/In borgo Dorpshuis
Gerenoveerd appartement in Montefabbri, 2 slaap- en 2 badkamers, garage en panoramisch terras

€ 185.000
79 m2 Ref. 6435

Appartement/In borgo Dorpshuis
Appartement in Montefabbri met 1 slaapkamer en 2 badkamers (met mogelijkheid een tweede slaapruimte te realiseren.

€ 175.000