Casa Salvucci is een prachtig landhuis met een groot zwembad. Het ligt in het landelijke gebied van San Ginesio, een sfeervol stadje in de regio Le Marche. Het huis is volledig gerestaureerd en biedt een prachtig panoramisch uitzicht op het omliggende landschap. Het huis bestaat uit vijf slaapkamers en drie onlangs gerenoveerde badkamers.
Op de begane grond bevinden zich een keuken, een gezellige woonkamer met open haard, en een kleine slaapkamer met aangrenzende badkamer. Op de eerste verdieping zijn er vier slaapkamers en twee badkamers. De hoofdslaapkamer heeft een romantisch balkonnetje.
Rondom het huis heeft u een mooie en brede veranda met verschillende gezellige zithoeken.
Het huis heeft een tuin van 2625 m2, met diverse olijfbomen en een groot zoutwaterzwembad van 5m x 9m. De tuin is ruim, privé en veilig met een omheining en een poort. Er is ook een bijgebouw dat als garage werd gebruikt, maar nu is omgebouwd tot een pool house en een berging.
Deze woning is perfect om zowel als vakantiehuis te gebruiken om te genieten met familie en vrienden, maar ook als woning voor de vakantieverhuur.
Het huis ligt op 10 minuten van het middeleeuwse stadje San Ginesio. De luchthaven van Ancona is een uur rijden. De Adriatische kust en de levendige badplaats Civitanova zijn in 40 minuten te bereiken.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Casa Antonietta is een veelzijdig landgoed met twee woningen in het rustige platteland van Le Marche, nabij Gualdo. Het geheel biedt circa 453 m² gerenoveerde woonruimte, 338 m² bijgebouwen en 4,5 hectare grond, met volop mogelijkheden voor privégebruik of toeristische activiteiten. De rechter woning is opgedeeld in twee onafhankelijke appartementen, terwijl de linker woning extra potentie biedt. Dankzij de ligging op korte afstand van de kust bij Civitanova Marche is dit een ideale investering voor een B&B, agriturismo of vakantieverhuur.
Villa/Boerenhuis
Villa Serenità is een prachtig gerestaureerd natuurstenen landhuis van circa 300 m², gelegen op een rustige, verhoogde locatie nabij Monte Giberto. De woning beschikt over een gastenverblijf, een fraai aangelegde tuin met zwembad en biedt een adembenemend panoramisch uitzicht over het glooiende landschap van de Marche, met volop ruimte en mogelijkheden voor comfortabel wonen of verhuur.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Mooi gerestaureerde Toscaanse boerderij met zwembad en 5 Ha grond. 5 ruime slaapkamers. Bijzonder mooi uitzicht.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Prachtig country house met gastenkamers, mini-appartementen, restaurant en bijgebouwen in de buurt van Ostra. Ideaal voor een bedrijf, zoals B&B, yoga retraites, etc.
Appartement/In borgo
Comomeer, Menaggio - In de centraal aan het meer gelegen plaats Menaggio, op een steenworp afstand van het meer en het centrum van het dorp, bieden we een mooi appartement op de begane grond aan, met 1 slaapkamer en 1 badkamer en eigen ingang, in de exclusieve en volledig gerenoveerde Villa Eva.
Appartement/In borgo
Comomeer - In Musso, op een zonnige locatie met spectaculair uitzicht op het meer, in een vrijstand pand met slechts 5 appartementen. bieden wij een prachtig penthouse van 100 m2 over de gehele bovenverdieping. Het appartement heeft een eigen ingang en is mooi afgewerkt met houten balken in zicht. Vanaf het ruime terras kunt u genieten van het prachtige panoramische uitzicht!