San Ginesio

Le Marche

• Verkocht
150 m2 9800 m2 3 2 Ref. 3739 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 40 km van zee
  • 4 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Zwembad: Ja
  • Status: Verkocht

Casa Bel Posto ligt midden tussen de glooiende heuvels van Le Marche, vlakbij het stadje San Ginesio en heeft een prachtig panoramisch uitzicht. Het huis is in 2013 met smaak gerestaureerd waarbij gebruik is gemaakt van authentieke materialen. De inrichting is modern, sfeervol en functioneel.

Casa Bel Posto heeft een vloeroppervlakte van ongeveer 130 m2, heeft een fijne zitkamer met open haard en een woonkeuken. Op de beneden verdieping is een apart toilet/wasruimte.

Op de eerste verdieping zijn de drie slaapkamers. Er zijn twee badkamers met ruime douche, wastafel en WC.

Buiten op het overdekte terras van 26 m2, kan je heerlijk eten in de schaduw en BBQ-en. Via een trapje ga je naar het lager gelegen zwembad.

Casa Bel Posto ligt 45 min. van zee en 20 min. van de bergen. Op 3 km afstand ligt het stadje San Ginesio waar alles te koop is: bakker, slager, groenteman, bank, kapper, een van de beste ijsverkopers van Le Marche en een heerlijke pizzeria/restaurant op het plein dat ’s avonds voor auto’s gesloten wordt etc.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

86 m2 168 m2 Ref. 6512

Appartement/In borgo Dorpshuis Restauratieproject
Te renoveren appartement met mogelijkheid van 2 slaapkamers, op de begane grond in oude rustige borgo met tuin. Het appartement bestaat uit zes kleinere ruimtes, waaronder een keuken, woonkamer, eetkamer, badkamer en berging. In principe zou het appartement bewoonbaar kunnen zijn, maar het vraagt om renovatie met nieuwe keuken en badkamer en andere verbeteringen.

€ 45.000
219 m2 300 m2 Ref. 6506

Appartement/In borgo Dorpshuis B&B/Agriturismo
Prachtige woning in natuursteen, gelegen in middeleeuwse borgo, geschikt voor B&B, met 4 slaapkamers, 4 badkamers, tuin en panoramisch terras

€ 149.000

Hetzelfde type woning

200 m2 Ref. 6514

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Gelegen in het hart van de Valle d’Itria combineert dit elegante stenen huis van circa 200 m² de authentieke charme van de Apulische architectuur met hedendaags comfort en energie-efficiëntie. Het recent gerenoveerde huis, met respect voor de oorspronkelijke stijl, beschikt over 4 slaapkamers, 5 badkamers, verfijnde ruimtes met stenen gewelven, airconditioning, open haard, Wi-Fi, garage en een fotovoltaïsche installatie. De kamers, geïnspireerd op beroemde figuren uit de Italiaanse geschiedenis en literatuur, creëren een exclusieve en warme sfeer. Ideaal zowel als prestigieuze privéwoning als charmante toeristische accommodatie. Op korte afstand van Cisternino, Locorotondo, Ostuni en de Adriatische kust vormt deze eigendom een authentiek stukje paradijs in het hart van Puglia.

€ 880.000
140 m2 Ref. 6513

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Villa met zeezicht in Trabia

€ 150.000

In dezelfde prijsklasse

85 m2 1085 m2 Ref. 6501

Villa/Boerenhuis
Op slechts 2 km van het centrum van San Vito dei Normanni en ongeveer 13 km van de zee, bieden wij een villa met zwembad te koop aan, omringd door groen. De woning van 85 m² bestaat uit een woonkamer met open haard, woonkeuken, twee slaapkamers en twee badkamers. Een overdekte veranda van 20 m² maakt het mogelijk om het woongedeelte ook buiten optimaal te gebruiken. Het perceel van 1.085 m² is goed onderhouden en beschikt over een zwembad, houtoven en ruime ontspanningszones. De woning is voorzien van airconditioning, een artesische waterput, een waterreservoir en een septische tank. Toegang via een elektrische poort en het terrein is volledig omheind. Ideale oplossing zowel als privéwoning als als investering in de toeristische verhuurmarkt.

€ 248.000
92 m2 6100 m2 Ref. 6496

Villa/Boerenhuis
Vrijstaande villa met privézwembad te koop op het platteland van San Vito dei Normanni, op slechts 3 kilometer van het centrum. De woning van circa 92 m² heeft 3 slaapkamers en 3 badkamers, een overdekte veranda van 50 m² en een perceel van 6.100 m². Voorzien van airconditioning, artesische waterput en waterreservoir, ideaal als privéwoning of investering voor toeristische verhuur.

€ 267.000