San Ginesio

Le Marche

200 m2 5000 m2 Ref. 3916 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Restauratieproject
  • Panoramisch uitzicht
  • 25 km van meer
  • 40 km van zee
  • 2 km van dorp
  • Tuin
  • Garage: te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Villa Ortenzi heeft enkele sterke punten; de locatie is perfect, het uitzicht is fantastisch en het is een stevig en goed gebouwd casco.

Het object ligt net onder het historische heuveldorp San Ginesio langs een goed onderhouden maar zeer rustige asfaltweg. Als je wilt kun je naar het gezellige en mooie pleintje van het stadje lopen.

Het uitzicht is spectaculair; niet alleen een open en geweldig uitzicht op het mystieke Sibillini-gebergte, maar ook op de indrukwekkende Gran Sasso. Het is een perfect uitzicht dat niet wordt bedorven door zicht op industriegebiedjes of elektriciteitsmasten.

Vanwege het feit dat het huis ruwbouw-af is voltooid, kunt u het in uw eigen stijl en vereiste kwaliteit afwerken.
Het is niet moeilijk om je voor te stellen dat er bijvoorbeeld grote ramen komen met een panoramisch uitzicht. De totale vloeroppervlakte is ongeveer 2002 verdeeld over twee verdiepingen. Genoeg ruimte voor twee of drie slaapkamers.

Het huis is omgeven door een goed onderhouden (maar eenvoudige) tuin van 50002.

Villa Ortenzi wacht op een koper die een droomhuis wil creëren!

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

210 m2 3500 m2 Ref. 6217

Villa/Boerenhuis
Boerenhuis van natuursteen op prachtige, centrale locatie, bestaand uit 2 onafhankelijke wooneenheden, direct te bewonen.

€ 495.000
430 m2 3000 m2 Ref. 6192

Villa/Boerenhuis
Prachtig landhuis met zwembad op panoramische positie.

€ 1.150.000

Hetzelfde type woning

175 m2 35459 m2 Ref. 6231

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Te koop op slechts 2 kilometer van San Vito dei Normanni en ongeveer 8 kilometer van de ongerepte stranden van het natuurreservaat Torre Guaceto, een volledig gerenoveerde oude boerenwoning en twee te renoveren gebouwen op een landbouwgrond van ongeveer 3,5 hectare. Het is mogelijk om de benodigde vergunningen aan te vragen voor de aanleg van een zwembad van maximaal 40 m² en voor een uitbreiding van de bestaande oppervlakte, waardoor deze woning een ideale oplossing is voor zowel privéwoning als charmante toeristische accommodatie. 

€ 750.000
180 m2 25000 m2 Ref. 6184

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Op slechts 5 kilometer van Ceglie Messapica, de "hoofdstad van de gastronomie van Puglia", ligt dit pand bestaande uit een trullo met drie koepels en een woonboerderij op twee verdiepingen. De woning beschikt over 3 slaapkamers en 2 badkamers. Het omliggende perceel heeft een oppervlakte van circa 25.000 m², waardoor u volop privacy heeft. Dit pand is de ideale investering voor wie op zoek is naar rust en authenticiteit. Neem contact met ons op voor een afspraak om dit prachtige pand te bezichtigen en laat u betoveren door dit stukje paradijs! 

€ 200.000

In dezelfde prijsklasse

70 m2 80 m2 Ref. 6240

Appartement/In borgo
Appartement in Ortigia

€ 189.000
131 m2 7530 m2 Ref. 6239

Villa/Boerenhuis
Villa in Castellamare del Golfo

€ 145.000