San Ginesio

Le Marche

200 m2 5000 m2 Ref. 3916 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Restauratieproject
  • Panoramisch uitzicht
  • 25 km van meer
  • 40 km van zee
  • 2 km van dorp
  • Tuin
  • Garage: te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Villa Ortenzi heeft enkele sterke punten; de locatie is perfect, het uitzicht is fantastisch en het is een stevig en goed gebouwd casco.

Het object ligt net onder het historische heuveldorp San Ginesio langs een goed onderhouden maar zeer rustige asfaltweg. Als je wilt kun je naar het gezellige en mooie pleintje van het stadje lopen.

Het uitzicht is spectaculair; niet alleen een open en geweldig uitzicht op het mystieke Sibillini-gebergte, maar ook op de indrukwekkende Gran Sasso. Het is een perfect uitzicht dat niet wordt bedorven door zicht op industriegebiedjes of elektriciteitsmasten.

Vanwege het feit dat het huis ruwbouw-af is voltooid, kunt u het in uw eigen stijl en vereiste kwaliteit afwerken.
Het is niet moeilijk om je voor te stellen dat er bijvoorbeeld grote ramen komen met een panoramisch uitzicht. De totale vloeroppervlakte is ongeveer 2002 verdeeld over twee verdiepingen. Genoeg ruimte voor twee of drie slaapkamers.

Het huis is omgeven door een goed onderhouden (maar eenvoudige) tuin van 50002.

Villa Ortenzi wacht op een koper die een droomhuis wil creëren!

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

350 m2 11000 m2 Ref. 6314

Villa/Boerenhuis
In een dominante positie met een prachtig uitzicht over het glooiende heuvellandschap van Le Marche ligt Villa Il Poggio, een schitterend herbouwde stenen boerderij die traditionele charme combineert met modern comfort. Dankzij de zuidelijke ligging geniet de woning van een adembenemend uitzicht dat zich uitstrekt tot aan de majestueuze Sibillini-bergen, een plek waar elke dag begint en eindigt met een onvergetelijke zonsopkomst en zonsondergang.

€ 1.500.000
300 m2 40000 m2 Ref. 6309

Villa/Boerenhuis
Midden tussen de wijngaarden ligt Casa Volta, een smaakvol gerestaureerde huis met 4 hectare grond te koop in Le Marche. Casa Ruth heeft heel veel charme, authentieke details en comfort. Met een schitterend panoramisch uitzicht. Gelijk bij binnenkomst wordt je verrast door de geweldige sfeer van het huis.

€ 550.000

Hetzelfde type woning

60 m2 15000 m2 Ref. 6315

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Ceglie Messapica – authentieke trullo met lamia, in goede bouwkundige staat, maar behoeft een conservatieve restauratie om het in zijn oorspronkelijke staat te herstellen. Uitstekende investering als vakantiehuis voor privégebruik, maar ook voor toeristische verhuur. Ideale locatie om de schoonheid van de Itria-vallei te ontdekken, maar ook de prachtige stranden van de Adriatische en Ionische Zee zijn gemakkelijk te bereiken. Neem contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak in te plannen. Deze prachtige woning is ideaal voor wie op zoek is naar een traditioneel Apulisch huis. 

€ 98.000
175 m2 35459 m2 Ref. 6231

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Te koop op slechts 2 kilometer van San Vito dei Normanni en ongeveer 8 kilometer van de ongerepte stranden van het natuurreservaat Torre Guaceto, een volledig gerenoveerde oude boerenwoning en twee te renoveren gebouwen op een landbouwgrond van ongeveer 3,5 hectare. Het is mogelijk om de benodigde vergunningen aan te vragen voor de aanleg van een zwembad van maximaal 40 m² en voor een uitbreiding van de bestaande oppervlakte, waardoor deze woning een ideale oplossing is voor zowel privéwoning als charmante toeristische accommodatie. 

€ 750.000

In dezelfde prijsklasse

156 m2 310 m2 Ref. 6297

Appartement/In borgo Dorpshuis
Casa delle Trote is een volledig en smaakvol gerestaureerd dorpshuis, gelegen aan de rand van het Nationaal Park Monti Sibillini, in het middeleeuwse stadje Sefro. De woning combineert authentieke charme met hedendaags comfort en bevindt zich in een rustige en groene omgeving, terwijl voorzieningen en culturele centra in de nabije omgeving bereikbaar zijn.

€ 185.000
160 m2 300 m2 Ref. 6286

Appartement/In borgo Dorpshuis
Charmant huis op 150 meter van het strand in Alcamo

€ 198.000