Montalfoglio, op enkele kilometers van San Lorenzo in Campo, met zijn middeleeuwse uitstraling. De oude muren domineren de heuvels en een prachtige toegangsdeur met de oude toren erboven verwelkomt u in het kleine dorp. Hier, in deze betoverende context en in de directe omgeving, staat dit gerenoveerde landhuis met een tuin van 2700 m2 met olijfbomen en een bovengronds zwembad te koop. De begane grond bestaat uit een grote ruimte gebruikt als woonkamer, badkamer, twee ruimtes die als slaapkamers worden gebruikt en een wasruimte met een kleine keuken en een berging onder de trap die naar de bovenverdieping leidt. De eerste verdieping, die direct toegankelijk is vanuit de tuin, is als volgt samengesteld: grote woonkamer met pelletkachel, keuken, slaapkamer, studio die tevens als slaapkamer gebruikt kan worden en een badkamer.
Alle nutsvoorzieningen zijn aanwezig en er ligt een gasleiding naar de weg om, indien gewenst, een propaantank aan te kunnen sluiten.
Voorzieningen:
Internetvoorziening via Satlink 300 mbps;
Gehele woning voorzien van Wifi, ook bij het zwembad;
Pelletkachel met hete lucht systeem naar grote slaapkamer en keuken;
Zwembad afmetingen 4.30 x 8.10 meter diepte 1.30 meter;
Laadpuntaansluiting met eigen tussenmeter voor een hybride auto;
7 zonnepanelen totaal voor de stroomvoorziening (geen terug levering);
Alle ramen en deuren dubbel glas.
Dichtsbijzijnde internationale luchthaven Ancona Falconara: 60 km
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Deze totaal gerenoveerde prachtige villa ligt op een zeer fraaie locatie, heeft een zwembad, 4+ slaapkamers en 3 badkamers.
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Zeer ruime woning in authentieke borgo, privé gelegen, 3+1 slaapkamers, 2 badkamers en een heerlijk zwembad nabij Fabriano
Villa/Boerenhuis
Villa met park in Bracchio, Mergozzo Wij bieden een vrijstaande villa te koop aan, gelegen aan de Via Resiga in het dorp Bracchio, op een rustige en beschutte locatie midden in de natuur, op slechts 3 km van de boulevard langs het meer van Mergozzo en de belangrijkste voorzieningen. De woning bevindt zich in een rustige omgeving aan de rand van het bos, ideaal voor wie wil wonen in een groene omgeving zonder afstand te doen van de gemakken van goede verbindingen en de voorzieningen van het dorp.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Restauratieproject
In het hart van de Valle d'Itria, op slechts 1 km van Locorotondo, ligt deze unieke historische masseria met authentieke trulli, meer dan 8 hectare grond en een adembenemend panoramisch uitzicht. Een exclusief eigendom die perfect is als prestigieuze privéresidentie of als investering in een luxe hospitalityproject.
Villa/Boerenhuis
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Leven aan zee met services 365 dagen / jaar: moderne halfvrijstaande nieuwbouwwoning op slechts 500 meter van strand. Met circa 100 m² woonoppervlakte, twee slaapkamers, twee badkamers, een lichte woonkamer met open keuken en een privétuin van ongeveer 150 m² biedt deze woning alles voor comfortabel wonen of ontspannen vakanties. Het royale dakterras met solarium is voorbereid met aansluitingen voor water, gas en tv. Er is ruimte voor een privézwembad en dankzij de warmtepomp geniet je het hele jaar van comfort. Een uitstekende keuze als tweede woning, permanente woning of investering met aantrekkelijk verhuurpotentieel.
Villa/Boerenhuis
Ruime vrijstaande villa met 1 hectare grond nabij Florinas, ideaal voor wie rust, ruimte en privacy zoekt. Dankzij de dubbele toegang en royale indeling is deze woning perfect voor dubbele bewoning, het ontvangen van familie en vrienden of toeristische verhuur. Op korte afstand ligt een rustige, landelijke golfbaan, waardoor dit een uitstekende keuze is voor golfliefhebbers. De villa beschikt over een eigen waterput, zonnepanelen, meerdere verwarmingssystemen en de mogelijkheid om 2 extra hectare grond aan te kopen. Slechts 15 minuten van Sassari en circa 30-40 minuten van stranden, de haven van Porto Torres en Alghero Airport.