Casa Ugliano is gelegen op een prachtige locatie met schitterend uitzicht op de bergen. Het huis is grondig gerestaureerd in 1990, met inbegrip van een nieuw dak. De toegangsweg is nog onlangs geheel opgeknapt. Structureel zit het huis redelijk in elkaar en het vereist voornamelijk decoratieve renovatiewerkzaamheden. Echter, het is niet te moeilijk en niet te duur om van dit object om te toveren in een mooie familie thuis of in een B&B. Ook is het mogelijk om er twee appartementen van te maken.
Het huis is goed bewoonbaar en heeft op dit moment haar eigen watervoorziening. Inbegrepen in de prijs is circa 3,8 hectare grond waarvan circa 2 hectare bosland.
Hoewel het huis een beetje geisoleerd ligt, is de toegang goed en ligt het niet al te ver van San Severino Marche (beroemd om zijn prachtige en gezellige plein). Zoals eerder vermeld, het uitzicht is fabelachtig; met mooi uitzicht op de Sibillini-gebergte en de Gransasso (in Abruzzo). Dit maakt van het huis een unieke uitzicht punt.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Gerenoveerd hoekhuis in prachtige borgo, bestaande uit 2 onafhankelijke appartementen, garage, dakterras
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Gerenoveerd appartement in Montefabbri, 2 slaap- en 2 badkamers, garage en panoramisch terras
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Mooi gerestaureerde Toscaanse boerderij met zwembad en 5 Ha grond. 5 ruime slaapkamers. Bijzonder mooi uitzicht.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Prachtig country house met gastenkamers, mini-appartementen, restaurant en bijgebouwen in de buurt van Ostra. Ideaal voor een bedrijf, zoals B&B, yoga retraites, etc.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Gedeeltelijk te renoveren woning met 4 slaap- en 2 badkamers, zwembad en een terrein met 100 olijfbomen, gelegen in het middeleeuwse Piticchio
Villa/Boerenhuis
Antieke, volledig gerenoveerde trullo in één van de meest populairste zones van de gemeente Ceglie Messapica. De trullo kan met circa 40 m² worden uitgebreid, middels de benodigde vergunningsaanvragen bij de gemeente, en er bestaat de mogelijkheid om een bovengronds zwembad te bouwen. Prachtige panoramische locatie in de Itria-vallei.