Casa Ugliano is gelegen op een prachtige locatie met schitterend uitzicht op de bergen. Het huis is grondig gerestaureerd in 1990, met inbegrip van een nieuw dak. De toegangsweg is nog onlangs geheel opgeknapt. Structureel zit het huis redelijk in elkaar en het vereist voornamelijk decoratieve renovatiewerkzaamheden. Echter, het is niet te moeilijk en niet te duur om van dit object om te toveren in een mooie familie thuis of in een B&B. Ook is het mogelijk om er twee appartementen van te maken.
Het huis is goed bewoonbaar en heeft op dit moment haar eigen watervoorziening. Inbegrepen in de prijs is circa 3,8 hectare grond waarvan circa 2 hectare bosland.
Hoewel het huis een beetje geisoleerd ligt, is de toegang goed en ligt het niet al te ver van San Severino Marche (beroemd om zijn prachtige en gezellige plein). Zoals eerder vermeld, het uitzicht is fabelachtig; met mooi uitzicht op de Sibillini-gebergte en de Gransasso (in Abruzzo). Dit maakt van het huis een unieke uitzicht punt.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Casa Antonietta is een veelzijdig landgoed met twee woningen in het rustige platteland van Le Marche, nabij Gualdo. Het geheel biedt circa 453 m² gerenoveerde woonruimte, 338 m² bijgebouwen en 4,5 hectare grond, met volop mogelijkheden voor privégebruik of toeristische activiteiten. De rechter woning is opgedeeld in twee onafhankelijke appartementen, terwijl de linker woning extra potentie biedt. Dankzij de ligging op korte afstand van de kust bij Civitanova Marche is dit een ideale investering voor een B&B, agriturismo of vakantieverhuur.
Villa/Boerenhuis
Villa Serenità is een prachtig gerestaureerd natuurstenen landhuis van circa 300 m², gelegen op een rustige, verhoogde locatie nabij Monte Giberto. De woning beschikt over een gastenverblijf, een fraai aangelegde tuin met zwembad en biedt een adembenemend panoramisch uitzicht over het glooiende landschap van de Marche, met volop ruimte en mogelijkheden voor comfortabel wonen of verhuur.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Mooi gerestaureerde Toscaanse boerderij met zwembad en 5 Ha grond. 5 ruime slaapkamers. Bijzonder mooi uitzicht.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Prachtig country house met gastenkamers, mini-appartementen, restaurant en bijgebouwen in de buurt van Ostra. Ideaal voor een bedrijf, zoals B&B, yoga retraites, etc.
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Wij bieden te koop aan een woning bestaande uit drie onafhankelijke appartementen, gelegen in Lesa, op slechts twee minuten lopen van de boulevard langs het meer. De ligging maakt het mogelijk om gemakkelijk het centrum, de voorzieningen en de oevers van het Lago Maggiore te bereiken, in een rustige en goed verbonden woonomgeving. Het pand is in de loop der jaren gebruikt voor kortetermijnverhuur, wat een uitstekend rendement heeft opgeleverd.
Villa/Boerenhuis
Dit eigendom vormt een uitstekende kans, zowel als investering als vakantiehuis, gelegen in de rust en het authentieke karakter van Apulië. De woning biedt volop mogelijkheden om naar eigen wens te personaliseren en is perfect voor ontspanning en gezellig samenzijn. Daarnaast bestaat, conform de huidige regelgeving, de mogelijkheid om een zwembad te realiseren, wat het geheel nog aantrekkelijker maakt. Een ideale oplossing voor wie op zoek is naar een oase in het groen of een investering met een hoog rendement in de toeristische verhuurmarkt.