Sant' Angelo in Vado

Le Marche

225 m2 7000 m2 5 4 Ref. 5105 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • B&B/Agriturismo
  • Panoramisch uitzicht
  • 70 km van zee
  • 7 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • CV
  • Open Haard
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Gastenverblijf: Ja
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Op de begane grond bevinden zich het privé-appartement van de eigenaars, en een volledig ingericht 2-persoonsappartement, toegankelijk via een eigen entree, en voorzien van een heerlijk privé terras en tuin. Via de buitentrap komt men op de eerste verdieping, alwaar zich een gezamenlijk terrasje, en de privé entrees van een 2-persoons appartement en een 4-persoonappartement bevinden. Het totale oppervlak van deze villa  is 225 m². De ligging is idyllisch met spectaculaire uitzichten, waar je helemaal tot rust kunt komen, terwijl de nabij gelegen middeleeuwse stadjes Sant' Angelo in Vado en Urbania op slechts 10 minuten afstand liggen. De woning heeft in totaal 4 woonkamers met open keuken, 4 badkamers en 5 slaapkamers. 

Het huis ligt aan het eind van een goed berijdbaar wit weggetje, waardoor rust en privacy gegarandeerd zijn. In de omgeving kan eindeloos gewandeld worden, genietend van de unieke flora en fauna van dit gebied, zonder ook maar iemand tegen te komen. In de parkachtige tuin van 7.000 m² zijn 5 terrassen  en verschillende zitjes gecreëerd, omgeven door o.a. diverse fruitbomen, olijfbomen, rozenstruiken en lavendel, en waar men ongestoord kan genieten van de stilte, de natuur en het adembenemende uitzicht.

De 700 jaar oude villa is in de WO II verwoest, maar recentelijk in 7 jaar tijd volledig gerestaureerd, en aardbevingsbestendig gemaakt. Dak en buitenmuren zijn geïsoleerd, zodat het huis binnen heerlijk koel blijft in de zomer, en er in de winter nauwelijk warmteverlies is. De c.v.-ketel is vervangen in maart 2022, en de verwarming van elke ruimte is onafhankelijk te regelen. De ramen zijn voorzien van thermisch glas en rolhorren, en de kozijnen en luiken bevinden zich in goede staat. De woning kan met recht energiezuinig genoemd worden.

De watervoorziening in en om het huis wordt geregeld door een systeem aangesloten op 2 diepe, ondergrondse waterbronnen. De 2 putten van resp. 5.000 en 35.000 liter zorgen er normaliter voor dat er zelfs in de meest droge periode genoeg water is, ook bij een volledige bezetting van de appartementen. Belangrijk om te weten is dat alle landbouwers in de wijde omgeving biologisch hun land bewerken, waardoor het water van zeer goede kwaliteit is. De gasvoorziening is door middel van een ondergrondse tank met een inhoud van 1.500 liter.                                                                 

Deze goed lopende "agriturismo" is een droom voor Italië-liefhebbers die graag een activiteit willen starten (verhuur appartementen, Bed & Breakfast, fiets-/wandelvakanties, enz.)

Bij de vraagprijs is de gehele inboedel/inventaris van de gastenappartementen inbegrepen.

Afstand tot aan dichtsbijzijnde voorzieningen: 3 km (Peglio)

Reistijd tot aan zee: 1 uur (Adriatische kust, Fano)

Reistijd tot aan dichtsbijzijnde luchthaven: 1 uur en 20 minuten (Ancona, Falconara)

 

VIDEO:

https://www.youtube.com/shorts/N9xABAqzjJw

 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

195 m2 Ref. 6437

Appartement/In borgo Dorpshuis
Gerenoveerd hoekhuis in prachtige borgo, bestaande uit 2 onafhankelijke appartementen, garage, dakterras

€ 348.000
115 m2 Ref. 6436

Appartement/In borgo Dorpshuis
Gerenoveerd appartement in Montefabbri, 2 slaap- en 2 badkamers, garage en panoramisch terras

€ 185.000

Hetzelfde type woning

340 m2 50000 m2 Ref. 6431

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Mooi gerestaureerde Toscaanse boerderij met zwembad en 5 Ha grond. 5 ruime slaapkamers. Bijzonder mooi uitzicht.

€ 1.100.000
700 m2 10000 m2 Ref. 6422

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Prachtig country house met gastenkamers, mini-appartementen, restaurant en bijgebouwen in de buurt van Ostra. Ideaal voor een bedrijf, zoals B&B, yoga retraites, etc.

€ 1.200.000

In dezelfde prijsklasse

165 m2 19500 m2 Ref. 6444

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
In het hart van de beroemde Valle d'Itria bevindt zich deze authentieke boerderij met trullo. De woning verkeert in uitstekende constructieve staat, maar heeft enkele renovatiewerkzaamheden nodig. Het huis bestaat uit 5 slaapkamers, 3 badkamers, een woonkamer en een keuken. Ideale ligging, op korte afstand van charmante plaatsen zoals Ostuni, Ceglie Messapica, Locorotondo en Martina Franca, en gunstig gelegen ten opzichte van de luchthavens van Bari en Brindisi. Aarzel niet om contact met ons op te nemen voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen.

€ 430.000
250 m2 800 m2 Ref. 6439

Villa/Boerenhuis
Prachtige villa met zwembad in Syracuse

€ 499.000