Volledig gerenoveerd rustiek landhuis aan de rand van het regionaal natuurpark “Gola della Rossa e di Frasassi” met de beroemde “Grotte di Frasassi”. Het in natuursteen opgetrokken huis beschikt over 7 slaapkamers, 4 badkamers (waarvan één met jacuzzi), een uitgestrekte tuin met diverse terrassen en een ruim zwembad.
De openkeuken is compleet uitgerust met alle benodigde apparatuur, er is een openhaard en een ruime living. De bijkeuken biedt plaats aan onder meer een wasmachine en wasdroger. Het huis is voorzien van internet en centrale verwarming op gas. Buiten om het huis vindt men de heerlijke tuin met diverse beplanting, sierstruiken en bomen die voor schaduw zorgen op warme zomerdagen, een patio, diverse terrassen, de originele gerestaureerde pizza-oven en natuurlijk het iets lager gelegen zwembad van 6x12 meter met een panoramisch uitzicht over het dal en de bergen. Een zeer goed onderhouden onverharde privéweg van 1 km leidt door het bos naar het huis, er is voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein. Het huis is momenteel eenvoudig ingericht; overname van de inboedel is bespreekbaar. Op het terrein bevinden zich tevens twee bijgebouwtjes: de voormalige varkensverblijven met houtopslag en houtoven, en een taverna met toilet. Verder is er een te renoveren hooischuur.
Het landhuis is door zijn grootte en aantal slaap- en badkamers zeer geschikt als familiehuis en om gasten te ontvangen, en ligt ongeveer 35 minuten van de Adriatische kust, met haar prachtige stranden en baaien. Een aanrader is Senigallia, een mooie badplaats met vlakke zandstranden. Verder is er het stadje Sirolo, met een spectaculair uitzicht over de Adriatische Zee en het prachtige strand, deel uitmakend van het natuurreservaat “Parco del Conero”.
Op ongeveer 2,5 km afstand van de woning liggen twee gezellige dorpjes met bar, kleine supermarkt en een pizzeria. In het dal (ongeveer 3 km afstand) zijn er vele winkels, bars, restaurants en grotere supermarkten. De dichtstbijzijnde grote stad is Jesi, met een mooi historisch centrum met kerken, musea, galerieën en de opera. Dichtstbijzijnde luchthaven: Falconara (Ancona) op slechts 40 km afstand.
Bezichtigingen mogelijk vanaf de 2e week van maart 2026 (onder voorbehoud).
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Gerenoveerd hoekhuis in prachtige borgo, bestaande uit 2 onafhankelijke appartementen, garage, dakterras
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Gerenoveerd appartement in Montefabbri, 2 slaap- en 2 badkamers, garage en panoramisch terras
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Mooi gerestaureerde Toscaanse boerderij met zwembad en 5 Ha grond. 5 ruime slaapkamers. Bijzonder mooi uitzicht.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Prachtig country house met gastenkamers, mini-appartementen, restaurant en bijgebouwen in de buurt van Ostra. Ideaal voor een bedrijf, zoals B&B, yoga retraites, etc.
Villa/Boerenhuis
Karaktervolle villa met panoramisch uitzicht op het Lago Maggiore – Lesa Op de zonnige en rustige heuvels van Lesa bieden wij deze exclusieve vrijstaande villa uit het begin van de twintigste eeuw aan. Een unieke eigendom waar historische charme, elegantie en modern wooncomfort op harmonieuze wijze samenkomen, met een adembenemend uitzicht op het Lago Maggiore.
Appartement/In borgo
Tremezzina - Exclusieve nieuwbouwappartementen in het hart van Tremezzina, met uitstekende zonligging en een prachtig panoramisch uitzicht op het centrale gedeelte van het Comomeer. Het project bestaat uit twee onafhankelijke complexen met elk zes moderne appartementen. Elk gebouw beschikt over een eigen zwembad en ondergrondse privégarages.