Urbania

Le Marche

60 m2 20000 m2 2 1 Ref. 4738 Bewaren
  • Appartement/In borgo
  • Panoramisch uitzicht
  • 60 km van zee
  • 5 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Zwembad: Ja
  • Status: Beschikbaar

Comfortabel vakantieappartement in oude, enkele jaren geleden prachtig gerestaureerde ‘Casa Padronale’. Het statige huis omvat 8 twee- of drie-kamerappartementen verdeeld over de begane grond en de eerste en tweede verdieping. Op het terrein is verder te vinden: een vrijstaand appartement, een royaal zwembad met pool house, sanitaire ruimtes, bergingen en een ruimte voor de up-to-date zwembadtechniek, diverse al dan niet overdekte terrassen een groot gazon met sport- en speelfaciliteiten en een prieeltje. De appartementen op de verdieping zijn bereikbaar via een prachtig authentiek en ruim trappenhuis.

Het complex staat in een uiterst rustige omgeving met kleine landerijen en veel natuur. Het terrein wordt aan twee kanten door waterlopen begrenst, waarvan één klein riviertje de “Fiume candigliano”, waar ook ’s-zomers nog wat water door stroomt. Echt een plek om volledig tot rust te komen.

Het huis is goed bereikbaar via een rustige doorgaande geasfalteerde weg. Er is, deels in de schaduw, ruim voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein. Het terrein is volledig omheind en het fraaie toegangshek kan worden afgesloten. 

Het appartement dat onder het prachtige dak met ‘travi a vista’ ligt heeft een woonkamer annex keuken van 25m2, twee ruime slaapkamers en een badkamer. In het woongedeelte bevindt zich een kleine entresol met de mogelijkheid voor bijvoorbeeld een extra slaapplaats voor kinderen.

Het gehele gebouw en dit appartement is kwalitatief hoogwaardig afgewerkt. Alle benodigde voorzieningen zijn aanwezig inclusief internet en videointercom. De technische voorzieningen zijn volgens de laatste standaarden.

Extra informatie:

LOCATIE CASALE eigendom in het centrum van Italië in het hart van de glooiende heuvels van Le Marche GPS. -43.614909. - 12.472859.

WINTER DICHTBIJ SKIPISTES.
Monte Nerone skilift op minder dan 10 km afstand
MonteCarpegna mt.1500.
Sibillini M.Vettore MT.2300.
Terminillo MT 2250.
Gran Sasso Abruzzo MT.2950.

ZOMER AAN ZEE
ADRIATISCHE KUST supestr.Fano-Cagli
Fano Senigallia M.conero Numana Sirolo
Rimini Riccione Cattolica.
COSTA VERSILIA Forte marmi Viareggio Camaiore.

KUNSTSTEDEN Urbino en Montefeltro Bronzi di Pergola TUSCANY met .Firenze Pisa .Siena. UMBRIA met Perugia.Assisi en ROMA en de Albani heuvels. ROMAGNA met S. Marino en S. Leo en VENICE en RAVENNA.


CONSTRUCTIE:
1872 bouwjaar
2012 jaar van renovatie
Andere belangrijke details:
De renovatie omvatte het herstel en de renovatie van de oude boerderij van voor 1870 met een aangrenzende molen fabriek voor het malen van graan met een stroom van. water dat afdaalde van de Ponte dei 3 archi stroomopwaarts te stromen in de nabijgelegen rivier CANDIGLIANO.

ZWEMBAD. Met ROBOT voor het schoonmaken van het zwembad, compleet met aangepaste parasols en ligstoelen. Ruimte grenzend aan het zwembad boven het zwembadcentrum met 3 badkamers en 5 doucheruimtes en 1 buitendouche aan de rand van het zwembad.

PARK. rondom de Residence en het huis van Ha 1 en 300 m². Met GAZEBO onder een eeuwenoude eik voor buitenlunches en diners in de zomer met familie en vrienden. Met een beekje aan de rand van de grote parkeerplaats van de residentie en met de CANDIGLIANO rivier aan de rand van het park en het condominium eigendom.

De beheerder van het condominium zorgt voor het park en het zwembad in de periode mei-oktober en woont in het huis dus altijd aanwezig en beschikbaar voor elke behoefte.

PARKEERPLAATS bij de woning zeer groot in de schaduw van eeuwenoude eiken met plaatsen toegewezen aan elk condominium en met ook plaatsen voor het parkeren van campers en rulot voor familieleden en vrienden.

RESIDENTIE volledig omheind condominium eigendom aan beide zijden met twee poorten een aan de noordkant met de provinciale weg Urbania Piobbico en een aan de zuidkant met de gemeentelijke weg Apecchio-S.Angelo in Vado die toegang geeft tot de parkeerplaats.

STIL en PRIVE OMGEVING met bewoners die er niet wonen en meestal in het weekend en/of tijdens de zomerperiode komen, of af en toe tijdens de rest van het jaar.

SOPPALCO appartement met tussenverdieping en volledig gemeubileerd en uitgerust met serviesgoed en bestek met 5/6 bedden.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

210 m2 3500 m2 Ref. 6217

Villa/Boerenhuis
Boerenhuis van natuursteen op prachtige, centrale locatie, bestaand uit 2 onafhankelijke wooneenheden, direct te bewonen.

€ 495.000
430 m2 3000 m2 Ref. 6192

Villa/Boerenhuis
Prachtig landhuis met zwembad op panoramische positie.

€ 1.150.000

Hetzelfde type woning

155 m2 90 m2 Ref. 6235

Appartement/In borgo
In een van de meest exclusieve woonwijken van Lesa, op slechts een steenworp afstand van het meer met zijn stranden en het historische centrum met zijn belangrijkste voorzieningen, bieden wij dit mooie 3 slaapkamer appartement met eigen tuin en terras aan. Het appartement bevindt zich op de begane grond van een gerenoveerde oude woning die uit slechts twee wooneenheden beslaat.

€ 340.000
50 m2 Ref. 6233

Appartement/In borgo
Studio-appartement in de 19de-eeuwse wijk Ostuni, onlangs gerenoveerd met hoogwaardige materialen en van alle gemakken voorzien, zoals een klein verwarmd zwembad met bubbelbad en een verticale waterval. Een uitstekende investering voor toeristische verhuur, maar ook om simpelweg volop te genieten van deze fascinerende Witte Stad. 

€ 115.000

In dezelfde prijsklasse

50 m2 Ref. 6233

Appartement/In borgo
Studio-appartement in de 19de-eeuwse wijk Ostuni, onlangs gerenoveerd met hoogwaardige materialen en van alle gemakken voorzien, zoals een klein verwarmd zwembad met bubbelbad en een verticale waterval. Een uitstekende investering voor toeristische verhuur, maar ook om simpelweg volop te genieten van deze fascinerende Witte Stad. 

€ 115.000
80 m2 Ref. 6232

Appartement/In borgo
Il Castellino is een boetiekappartementencomplex met 12 prachtige appartementen op een strategische locatie in Piemonte, inclusief volledig ingerichte keukens en hoogwaardige afwerking. Alle 12 zijn scherp geprijsde appartementen met 2 slaapkamers, een eigen wijnkelder, privégarage of carport, gemeenschappelijk zwembad en groene zones. Er is onlangs een appartement beschikbaar gekomen in dit prachtige complex.

€ 180.000