Urbino

Le Marche

160 m2 5 2 Ref. 4292 Bewaren
  • Appartement/In borgo
  • Dorpshuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 35 km van zee
  • Balkon
  • CV
  • Status: Beschikbaar

Ruim begane grond appartement op toplocatie aan de rand van het oude centrum van de prachtige universiteitsstad Urbino. Het huis uit 1614 heeft een entreehal, 2 woonkeukens, een woonkamer, 3 slaapkamers, 2 badkamers en een oude kelderruimte. Op de verdieping is een klein appartement met eigen toegang van een andere eigenaar. Aan de achterzijde van het huis heeft u een prominent en uniek uitzicht op het Imposante Palazzo Ducale. De toegang van het huis ligt aan een rustig middeleeuws straatje, met direct aan de overkant een tweetal zeer bezienswaardige kerken (zie de foto’s); een werkelijk unieke lokatie. Eventueel kan met beperkte ingrepen een prachtig stadsappartement worden gecreëerd met een loggia met uniek uitzicht aan de achterzijde.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

430 m2 3000 m2 Ref. 6192

Villa/Boerenhuis
Prachtig landhuis met zwembad op panoramische positie.

€ 1.150.000
200 m2 1000 m2 Ref. 6166

Villa/Boerenhuis
Prachtige authentieke boerenwoning gebouw eind 1800 op een panoramische, zeer rustige positie op 15 minuten afstand van het middeleeuwse stadje Cagli. Zwembad, 4 slaapkamers, 2 badkamers

€ 430.000

Hetzelfde type woning

75 m2 Ref. 6199

Appartement/In borgo Dorpshuis
In het centrum van Ceglie Messapica, een charmant stadje met smalle straatjes en een witgekalkt huizen, vinden we dit appartement op de eerste verdieping bestaande uit een woonkamer, kitchenette, 2 slaapkamers en badkamer. Het appartement is direct bewoonbaar. Het sterke punt van dit appartement is het dakterras met een adembenemend uitzicht over Ostuni, het middeleeuwse kasteel en de kerk van San Rocco. Geweldige prijs! 

€ 97.000
102 m2 Ref. 6168

Appartement/In borgo Dorpshuis
In het centrum van Ceglie Messapica, één van de meest betoverende stadjes in de Valle d’Itria, bevindt zich dit onlangs gerenoveerde huis met meerdere verdiepingen. Rustige ligging, ver weg van lawaai en openbare gelegenheden, op slechts 400 meter afstand van het historische centrum en Piazza Plebiscito. Het huis is uitermate geschikt als vakantiehuis voor eigen gebruik, maar ook zeer interessant voor toeristische verhuur. Voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak te regelen, kunt u gerust contact met ons opnemen.

€ 160.000

In dezelfde prijsklasse

151 m2 10150 m2 Ref. 5959

Villa/Boerenhuis
Villa met zwembad op het platteland van de gemeente San Vito dei Normanni. De villa is gelegen op een perceel van ongeveer 1 hectare beplant met een eeuwenoude olijfboomgaard, citrusboomgaard en fruitbomen. Op een steenworp afstand van de meest suggestieve stranden in de regio. De luchthaven van Brindisi ligt op ongeveer 20 minuten rijden met de auto. Uitstekende prijs! 

€ 400.000
150 m2 1500 m2 Ref. 5858

Villa/Boerenhuis
Property met twee onafhankelijke villa's op 400 meter van het mooie strand van Fontane Bianche.

€ 400.000