Apricale

Liguria

• Verkocht
95 m2 8500 m2 2 2 Ref. 3684 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 13 km van zee
  • Tuin
  • CV
  • Open Haard
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Status: Verkocht

Dit natuurstenen huis op slechts 10 minuten van het prachtige dorpje Apricale is een klein paradijs!  Omringd door olijf- en fruitbomen en prachtig gelegen in de natuur met mooi open uitzicht.  

Het huis is 95 m2 (incl. de natuurstenen muren) en beschikt over woonkamer met open haard, keuken, 2 slaapkamers, 2 badkamers een bergruimte en een kelder.

Er is een tuin van 1500 m2 rond het huis en op loopafstand bevindt zich nog eens 7000 m2 grond.  Het huis is eenvoudig te bereiken en er is genoeg parkeerruimte op het terrein. 

Het huis is in goede staat, maar moet een beetje gemoderniseerd worden.

 

 

 

 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Liguria)

130 m2 200 m2 Ref. 6306

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
In Pieve di Teco, een charmant stadje in de provincie Imperia, Ligurië, staat dit unieke vrijstaande huis uit 1915 te koop. Dit volledig gerestaureerde en gerenoveerde pand combineert historische charme met modern comfort en is een ideale mogelijkheid voor kopers die op zoek zijn naar een stijlvol huis in een rustige omgeving in een van de mooiste regio's van Italië.

€ 225.000
100 m2 Ref. 6305

Appartement/In borgo
Exclusief, droomappartement direct aan zee aan. De woning bevindt zich op de eerste verdieping van een kleinschalig appartementengebouw met enkele wooneenheden, in de eerste rij aan de boulevard van Laigueglia. Het appartement bestaat uit een hal, een lichte woonkamer met toegang tot het grote hoekbalkon met een prachtig uitzicht over de Golf, een ruime woonkeuken, twee tweepersoonsslaapkamers – eveneens met uitzicht op zee –, een eenpersoonsslaapkamer en een badkamer met natuurlijk licht.

€ 850.000

Hetzelfde type woning

500 m2 50000 m2 Ref. 6320

Villa/Boerenhuis
Dit prachtige landgoed, bestaande uit een hoofdgebouw, een bijgebouw en een 5 hectare park, heet “Tenuta Paganona” en ligt op het platteland, op slechts 1,5 km van het stadje Acqui Terme.

€ 920.000
350 m2 3000 m2 Ref. 6319

Villa/Boerenhuis
Dit prachtige pand ligt aan de rand van het dorp Ricaldone en bestaat uit een grote boerderij met prachtige originele en perfect bewaarde architectonische elementen en een terrein van ongeveer 3.000 m² omgeven door wijngaarden, die op de Werelderfgoedlijst van UNESCO staan.

€ 240.000

In dezelfde prijsklasse

156 m2 310 m2 Ref. 6297

Appartement/In borgo Dorpshuis
Casa delle Trote is een volledig en smaakvol gerestaureerd dorpshuis, gelegen aan de rand van het Nationaal Park Monti Sibillini, in het middeleeuwse stadje Sefro. De woning combineert authentieke charme met hedendaags comfort en bevindt zich in een rustige en groene omgeving, terwijl voorzieningen en culturele centra in de nabije omgeving bereikbaar zijn.

€ 185.000
160 m2 300 m2 Ref. 6286

Appartement/In borgo Dorpshuis
Charmant huis op 150 meter van het strand in Alcamo

€ 198.000