Mooi appartement in een intiem appartementencomplex in het chique Bordighera. Het complex is gelegen in een rustige, residentiele zone. Het appartement bestaat uit:: op de eerste etage ingang, woonkamer met keukenhoek en terras, op de begane grond uit: 1 grote slaapkamer, 1 kleine slaapkamer, badkamer en een kleine tuin. Parkeerplaats. Zonnige locatie met paronamisch uitzicht.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Sanremo Villa met zwembad en uitzicht op zee, Solaro gebied, op de heuvel van Sanremo, met adembenemend uitzicht op zee, gelegen in een van de mooiste en rustigste gebieden van Sanremo, stellen we een vrijstaande villa op 3 niveaus met groene en eco-duurzame oplossingen. Gelegen op ongeveer 3.000 vierkante meter terrasvormige grond, is dit pand ondergedompeld in de mediterrane natuur.
Appartement/In borgo
In de omgeving van Poggi. Prachtig, volledig gemeubileerd appartement van 100 m² op de begane grond. Het appartement is volledig gerenoveerd en biedt een adembenemend uitzicht op zee. Het bestaat uit: een hal, een woonkamer met kitchenette, twee slaapkamers, een badkamer, een terras en een veranda.
Appartement/In borgo
Lago Maggiore - Leggiuno, gelegen in een rustige en beschutte woonomgeving bieden wij dit fraaie appartement te koop aan in Leggiuno, een charmant plaatsje aan de Lombardische oever van het Lago Maggiore. De ligging is bijzonder gunstig. Op slechts enkele minuten lopen bevinden zich de belangrijkste voorzieningen van het dorpscentrum. Ook het strand van Reno is gemakkelijk te voet bereikbaar. Dit geliefde strand is een van de mooiste plekjes in de omgeving en beschikt over een restaurant, bar en een kleine jachthaven. Het appartement bevindt zich op de eerste verdieping van een goed onderhouden en kleinschalig wooncomplex, bestaande uit tien appartementen verdeeld over twee gebouwen. De gemeenschappelijke ruimtes omvatten een fraai aangelegde, vlakke tuin van circa 1.500 m². In deze tuin bevindt zich een ingegraven zwembad dat door de bewoners gezamenlijk kan worden gebruikt.
Appartement/In borgo
Lago Maggiore - Appartement in elegante residentie met zwembad en uitzicht op het meer Op de eerste heuvels boven Lesa, een aangenaam plaatsje aan het Lago Maggiore, gelegen in de gemeente Massino Visconti, bieden wij in een rustige en exclusieve residentie met zwembad dit elegante appartement met tuin op de begane grond te koop aan. De woning bevindt zich in de residentie “La Corte di Massino Visconti” en ligt op de begane grond. Zowel aan de voorzijde, met uitzicht op het meer, als aan de achterzijde, met uitzicht op de bergen, beschikt het appartement over een eigen gedeelte van de privétuin.
Villa/Boerenhuis
Casa La Fornace is een gerenoveerde voormalige boerderij nabij Belmonte Piceno, gelegen op circa 27.000 m² landbouwgrond. Het pand beschikt over een ruime hoofdwoning, een aangrenzend onafgewerkt gebouw met verdere mogelijkheden, diverse bijgebouwen en panoramisch uitzicht over het omliggende landschap van Le Marche.
Villa/Boerenhuis
Nieuwe villa met prive zwembad in Siracusa