Cervo

Liguria

60 m2 2 1 Ref. 5370 Bewaren
  • Appartement/In borgo
  • Zicht op zee
  • 1 km van zee
  • Terras
  • Status: Beschikbaar

Prachtig appartement op ongeveer 50 meter van de zee met alleen een pijnbomenbos en de zee  ervoor. Capo Mimosa heet de villawijk waarin dit moderne complex zich bevindt. In het complex bevinden zich verschillende aparte eenheden, met volledige rust behalve het geluid van de golven.

Het appartement bevindt zich op de begane grond en heeft 2 slaapkamers, een badkamer en een groot terras met uitzicht op zee van ongeveer 25 m2.  Er is kleine aparte keuken en een grote woonkamer. Het complex heeft een portier en een grote omliggende tuin.

Capo Mimosa ligt op slechts een km van het prachtige dorp Cervo, dat bekend staat als een van de mooiste dorpen van Italië. Het is 14 km naar de prachtige stranden van Alassio, met zijn middeleeuwse centrum en luxe winkels. 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Liguria)

200 m2 2500 m2 Ref. 6164

Villa/Boerenhuis
Villa in ruwbouw met schitterend zeezicht en op loopafstand van de stranden en het fietspad van Imperia naar Sanremo en Ospedaletti. Op een rustige landelijke omgeving die transformeert in een villawijk met ruime percelen

€ 430.000
126 m2 800 m2 Ref. 6158

Villa/Boerenhuis
Landhuis met zeezicht en grote tuin. Dit charmante landhuis in Paravenna biedt alles wat je maar kunt wensen voor een leven midden in de natuur.

€ 335.000

Hetzelfde type woning

102 m2 Ref. 6168

Appartement/In borgo Dorpshuis
In het centrum van Ceglie Messapica, één van de meest betoverende stadjes in de Valle d’Itria, bevindt zich dit onlangs gerenoveerde huis met meerdere verdiepingen. Rustige ligging, ver weg van lawaai en openbare gelegenheden, op slechts 400 meter afstand van het historische centrum en Piazza Plebiscito. Het huis is uitermate geschikt als vakantiehuis voor eigen gebruik, maar ook zeer interessant voor toeristische verhuur. Voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak te regelen, kunt u gerust contact met ons opnemen.

€ 160.000
50 m2 50 m2 Ref. 6165

Appartement/In borgo
Te koop: Tien top appartementen met comfortabel interieur, terras en zeezicht bij historisch Alghero en heel veel services. (oplevering voorzien voor herfst 2026)

€ 225.000

In dezelfde prijsklasse

132 m2 4900 m2 Ref. 6169

Villa/Boerenhuis
Comfortabele villa gerenoveerd met gebruik van kwaliteitsafwerkingen en op een paar meter afstand een trullo. De villa is van alle gemakken voorzien en bestaat uit een grote woonkamer, keuken, wasruimte, hal, twee slaapkamers en een grote badkamer. De locatie is panoramisch, midden in de prachtige Valle d’Itria en halverwege de Adriatische en Ionische kust. U heeft dus de keuze uit twee verschillende zeeën. Uitstekend pand als vakantiehuis voor eigen gebruik of voor permanente bewoning, maar zeker ook zeer interessant voor toeristische verhuur.

€ 295.000
50 m2 50 m2 Ref. 6165

Appartement/In borgo
Te koop: Tien top appartementen met comfortabel interieur, terras en zeezicht bij historisch Alghero en heel veel services. (oplevering voorzien voor herfst 2026)

€ 225.000