Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Sanremo Villa met zwembad en uitzicht op zee, Solaro gebied, op de heuvel van Sanremo, met adembenemend uitzicht op zee, gelegen in een van de mooiste en rustigste gebieden van Sanremo, stellen we een vrijstaande villa op 3 niveaus met groene en eco-duurzame oplossingen. Gelegen op ongeveer 3.000 vierkante meter terrasvormige grond, is dit pand ondergedompeld in de mediterrane natuur.
Appartement/In borgo
In de omgeving van Poggi. Prachtig, volledig gemeubileerd appartement van 100 m² op de begane grond. Het appartement is volledig gerenoveerd en biedt een adembenemend uitzicht op zee. Het bestaat uit: een hal, een woonkamer met kitchenette, twee slaapkamers, een badkamer, een terras en een veranda.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Gelegen in het hart van de Valle d’Itria combineert dit elegante stenen huis van circa 200 m² de authentieke charme van de Apulische architectuur met hedendaags comfort en energie-efficiëntie. Het recent gerenoveerde huis, met respect voor de oorspronkelijke stijl, beschikt over 4 slaapkamers, 5 badkamers, verfijnde ruimtes met stenen gewelven, airconditioning, open haard, Wi-Fi, garage en een fotovoltaïsche installatie. De kamers, geïnspireerd op beroemde figuren uit de Italiaanse geschiedenis en literatuur, creëren een exclusieve en warme sfeer. Ideaal zowel als prestigieuze privéwoning als charmante toeristische accommodatie. Op korte afstand van Cisternino, Locorotondo, Ostuni en de Adriatische kust vormt deze eigendom een authentiek stukje paradijs in het hart van Puglia.
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Restauratieproject
Te renoveren appartement met mogelijkheid van 2 slaapkamers, op de begane grond in oude rustige borgo met tuin. Het appartement bestaat uit zes kleinere ruimtes, waaronder een keuken, woonkamer, eetkamer, badkamer en berging. In principe zou het appartement bewoonbaar kunnen zijn, maar het vraagt om renovatie met nieuwe keuken en badkamer en andere verbeteringen.
Villa/Boerenhuis
Op slechts 2 km van het centrum van San Vito dei Normanni en ongeveer 13 km van de zee, bieden wij een villa met zwembad te koop aan, omringd door groen. De woning van 85 m² bestaat uit een woonkamer met open haard, woonkeuken, twee slaapkamers en twee badkamers. Een overdekte veranda van 20 m² maakt het mogelijk om het woongedeelte ook buiten optimaal te gebruiken. Het perceel van 1.085 m² is goed onderhouden en beschikt over een zwembad, houtoven en ruime ontspanningszones. De woning is voorzien van airconditioning, een artesische waterput, een waterreservoir en een septische tank. Toegang via een elektrische poort en het terrein is volledig omheind. Ideale oplossing zowel als privéwoning als als investering in de toeristische verhuurmarkt.
Villa/Boerenhuis
Vrijstaande villa met privézwembad te koop op het platteland van San Vito dei Normanni, op slechts 3 kilometer van het centrum. De woning van circa 92 m² heeft 3 slaapkamers en 3 badkamers, een overdekte veranda van 50 m² en een perceel van 6.100 m². Voorzien van airconditioning, artesische waterput en waterreservoir, ideaal als privéwoning of investering voor toeristische verhuur.