Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Stenen appartement gelegen in het centrum van de middeleeuwse stad Borgo Verrandi (deel van de stad Ventimiglia). Modern comfort met alle karakteristieke kenmerken. Het appartement bestaat uit een woonkeuken, 3 slaapkamers en 2 badkamers met balkon en prachtig uitzicht over de Roya-vallei.
Villa/Boerenhuis
Castelnuovo Magra, een prestigieuze historische villa daterend uit de eerste eeuwen van de Novecento periode, zorgvuldig gerestaureerd en gelegen in een omgeving van absolute rust, waar elegantie, geschiedenis en modern comfort in perfecte harmonie samengaan.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Gedeeltelijk te renoveren woning met 4 slaap- en 2 badkamers, zwembad en een terrein met 100 olijfbomen, gelegen in het middeleeuwse Piticchio
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Prachtig country house met gastenkamers, mini-appartementen, restaurant en bijgebouwen in de buurt van Ostra. Ideaal voor een bedrijf, zoals B&B, yoga retraites, etc.
Villa/Boerenhuis
Mooie villa met overdekt zwembad midden in de natuur. 4 slaapkamers, 2 badkamers en een groot eigen terrein waardoor volledige privacy gegarandeerd is.
Villa/Boerenhuis
Villa met zwembad in Monreale, Palermo