Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Sanremo Villa met zwembad en uitzicht op zee, Solaro gebied, op de heuvel van Sanremo, met adembenemend uitzicht op zee, gelegen in een van de mooiste en rustigste gebieden van Sanremo, stellen we een vrijstaande villa op 3 niveaus met groene en eco-duurzame oplossingen. Gelegen op ongeveer 3.000 vierkante meter terrasvormige grond, is dit pand ondergedompeld in de mediterrane natuur.
Appartement/In borgo
In de omgeving van Poggi. Prachtig, volledig gemeubileerd appartement van 100 m² op de begane grond. Het appartement is volledig gerenoveerd en biedt een adembenemend uitzicht op zee. Het bestaat uit: een hal, een woonkamer met kitchenette, twee slaapkamers, een badkamer, een terras en een veranda.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Op slechts 2 km van het centrum van Martina Franca ligt deze karaktervolle 18de-eeuwse masseria van circa 450 m², omgeven door 7 hectare grond met een prachtig panoramisch uitzicht over de Valle d'Itria. Het landgoed omvat een historisch hoofdgebouw, een privékapel, de voormalige woning van de beheerder, oude stallen en te restaureren trulli. Een unieke kans om een exclusieve privéresidentie of een charmante toeristische accommodatie te realiseren in het hart van Puglia.
Villa/Boerenhuis
Op een panoramische locatie in het hart van de Valle d’Itria, tussen Martina Franca en Alberobello, bevindt zich deze karaktervolle natuurstenen boerenwoning uit 1900 met een schitterend uitzicht over het omliggende landschap. De woning van circa 161 m² beschikt over een ruime woonkamer met open haard, een entree, een badkamer en vier slaapkamers. Authentieke elementen, zoals de originele chianche-vloeren, zijn bewaard gebleven. Verder omvat het eigendom een garage van 47 m², een opslagruimte van 82 m² en een perceel van ongeveer 3.000 m². Het pand verkeert in goede structurele staat, maar dient gedeeltelijk gerenoveerd te worden. Een uitstekende kans voor liefhebbers van authentiek Apulië op een strategische locatie nabij Alberobello, Locorotondo en de mooiste bezienswaardigheden van de regio.
Villa/Boerenhuis
Villa met zwembad in Monreale, Palermo
Villa/Boerenhuis
Volledig gerestaureerde trullo, met respect voor de geschiedenis, op het platteland van Ceglie Messapica. Op het perceel van circa 8.000 m² bevindt zich een prachtig zwembad om af te koelen tijdens de warme zomerdagen. Ideaal als vakantiehuis voor eigen gebruik, maar ook voor toeristische verhuur. Uitstekende locatie tussen Ceglie Messapica, San Michele Salentino en Ostuni en op slechts 20 minuten rijden van de prachtige stranden van de Adriatische Zee.