Civezza

Liguria

• Verkocht
120 m2 3 2 Ref. 1984 Bewaren
  • Appartement/In borgo
  • Dorpshuis
  • 4 km van zee
  • Terras
  • Balkon
  • Status: Verkocht

Gemeubileerd appartement in het centrum van de middeleeuwse borgo Civezza. Het appartement bevindt zich op de eerste etage en bestaat uit: ingang, grote woonkamer met trap die leidt naar een mezzanine waar zich een slaapkamer bevindt, grote slaapkamer, 2 badkamers, keuken met trap die leidt naar een groot dakterras met zeezicht.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Liguria)

426 m2 3000 m2 Ref. 6438

Villa/Boerenhuis
Sanremo Villa met zwembad en uitzicht op zee, Solaro gebied, op de heuvel van Sanremo, met adembenemend uitzicht op zee, gelegen in een van de mooiste en rustigste gebieden van Sanremo, stellen we een vrijstaande villa op 3 niveaus met groene en eco-duurzame oplossingen. Gelegen op ongeveer 3.000 vierkante meter terrasvormige grond, is dit pand ondergedompeld in de mediterrane natuur.

€ 2.150.000
100 m2 Ref. 6427

Appartement/In borgo
In de omgeving van Poggi. Prachtig, volledig gemeubileerd appartement van 100 m² op de begane grond. Het appartement is volledig gerenoveerd en biedt een adembenemend uitzicht op zee. Het bestaat uit: een hal, een woonkamer met kitchenette, twee slaapkamers, een badkamer, een terras en een veranda.

€ 315.000

Hetzelfde type woning

195 m2 Ref. 6437

Appartement/In borgo Dorpshuis
Gerenoveerd hoekhuis in prachtige borgo, bestaande uit 2 onafhankelijke appartementen, garage, dakterras

€ 348.000
115 m2 Ref. 6436

Appartement/In borgo Dorpshuis
Gerenoveerd appartement in Montefabbri, 2 slaap- en 2 badkamers, garage en panoramisch terras

€ 185.000

In dezelfde prijsklasse

90 m2 50 m2 Ref. 6445

Appartement/In borgo
In een schitterende, groene heuvelomgeving bieden wij een nog te realiseren micro villa aan, gekenmerkt door een modern en verfijnd architectonisch concept. Deze exclusieve woning, geïnspireerd op het eco-duurzame mini house principe, combineert hedendaagse architectuur met respect voor de omliggende natuur. De woning wordt gekenmerkt door strakke lijnen, royale panoramische glaspartijen en een spectaculair 180° uitzicht over het meer. De grote raampartijen, de speelse geometrische volumes en het gebruik van natuurlijke materialen zorgen voor een perfecte harmonie tussen design, comfort en het omliggende heuvelachtige landschap.

€ 305.000
195 m2 Ref. 6437

Appartement/In borgo Dorpshuis
Gerenoveerd hoekhuis in prachtige borgo, bestaande uit 2 onafhankelijke appartementen, garage, dakterras

€ 348.000