Diano Castello, dompel je onder in de geschiedenis op twee stappen van de zee en van Diano Marina ...
Uniek Loft-appartement - deze originele loft heeft de ingang direct in de woonkamer. Kitchenette net een originele keukenbank, ( door het combineren van mozaïek gesneden vellen van koper, messing en aluminium met een witte Carrara marmeren gootsteen). Franse patio deuren bieden uitzicht op het dorp.
De woonkamer leidt naar een comfortabele badkamer gemaakt met slimme combinaties van kleuren en materialen, koper en messing, op maat gemaakt.
Een slaapkamer met licht dat van een patrijspoort in het grote dakterras komt, is strategisch gemaakt; een design ijzeren trap leidt naar de bovenste verdieping/loft die als tweede slaapkamer kan worden gebruikt. Hier vandaan bereikt u het dakterras.
In het gebouw zijn nog twee appartementen op twee verdiepingen. De hier beschreven 'Loft', die twee aparte slaapgedeeltes biedt naast een dak met raamlicht om de kamer beneden te verlichten. Elk appartement is uitgerust met kelder op de begane grond.
U vindt alle specificaties van de restauratie van het gebouw en de appartementen die wij te koop aanbieden in detail beschreven in de brochure die u op verzoek per e-mail kunt verzenden.
De gemeente Diano Castello, waar de vrede en de kalmte opperbest regeert, bevindt zich op de hoogten van de steunbeer die de Vallei van St. Pietro scheidt van die van Varcavello; in de vallei zijn er de kustplaatsen van Diano Marina, San Bartolomeo al Mare en Cervo
Het middeleeuwse dorp is zo mooi dat zelfs veel buitenlanders het hebben gekozen als residentie.
Het dorp heeft diverse bars, restaurants, supermarkten, postkantoren, stadskantoren en er is een busdienst 3 keer per dag.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Sanremo Villa met zwembad en uitzicht op zee, Solaro gebied, op de heuvel van Sanremo, met adembenemend uitzicht op zee, gelegen in een van de mooiste en rustigste gebieden van Sanremo, stellen we een vrijstaande villa op 3 niveaus met groene en eco-duurzame oplossingen. Gelegen op ongeveer 3.000 vierkante meter terrasvormige grond, is dit pand ondergedompeld in de mediterrane natuur.
Appartement/In borgo
In de omgeving van Poggi. Prachtig, volledig gemeubileerd appartement van 100 m² op de begane grond. Het appartement is volledig gerenoveerd en biedt een adembenemend uitzicht op zee. Het bestaat uit: een hal, een woonkamer met kitchenette, twee slaapkamers, een badkamer, een terras en een veranda.
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Ruim zelfstandig appartement van 150 m² in steen, gelegen in één van de meest karakteristieke steegjes van het oude centrum, op loopafstand van Piazza Plebiscito. Recent gerenoveerd met hoogwaardige materialen, met prachtige stervormige stenen plafonds. Verdeeld in twee onafhankelijke eenheden, ideaal als privéwoning, vakantiehuis of investering voor korte- en langetermijnverhuur. Gebruiksklaar en volledig conform de regelgeving.
Appartement/In borgo
Gravedona ed Uniti - Dit mooie appartement met tuin en garage, ligt in het historische centrum van het bekende dorp Gravedona, op een steenworp afstand van het meer en de mooie boulevard. Het appartement is onderdeel van een recent gebouwd wooncomplex.
Villa/Boerenhuis
Dit eigendom vormt een uitstekende kans, zowel als investering als vakantiehuis, gelegen in de rust en het authentieke karakter van Apulië. De woning biedt volop mogelijkheden om naar eigen wens te personaliseren en is perfect voor ontspanning en gezellig samenzijn. Daarnaast bestaat, conform de huidige regelgeving, de mogelijkheid om een zwembad te realiseren, wat het geheel nog aantrekkelijker maakt. Een ideale oplossing voor wie op zoek is naar een oase in het groen of een investering met een hoog rendement in de toeristische verhuurmarkt.
Villa/Boerenhuis
Casa Antonietta is een veelzijdig landgoed met twee woningen in het rustige platteland van Le Marche, nabij Gualdo. Het geheel biedt circa 453 m² gerenoveerde woonruimte, 338 m² bijgebouwen en 4,5 hectare grond, met volop mogelijkheden voor privégebruik of toeristische activiteiten. De rechter woning is opgedeeld in twee onafhankelijke appartementen, terwijl de linker woning extra potentie biedt. Dankzij de ligging op korte afstand van de kust bij Civitanova Marche is dit een ideale investering voor een B&B, agriturismo of vakantieverhuur.