Diano Castello

Liguria

75 m2 2 1 Ref. 3961 Bewaren
  • Appartement/In borgo
  • 3 km van zee
  • Terras
  • CV
  • Airco
  • Status: Beschikbaar

Diano Castello, dompel je onder in de geschiedenis op twee stappen van de zee en van Diano Marina ...

Uniek Loft-appartement - deze originele loft heeft de ingang direct in de woonkamer. Kitchenette net een originele keukenbank, ( door het combineren van mozaïek gesneden vellen van koper, messing en aluminium met een witte Carrara marmeren gootsteen).  Franse patio deuren bieden uitzicht op het dorp.

De woonkamer leidt naar een comfortabele badkamer gemaakt met slimme combinaties van kleuren en materialen, koper en messing, op maat gemaakt.

Een slaapkamer met licht dat van een patrijspoort in het grote dakterras komt, is strategisch gemaakt; een design ijzeren trap leidt naar de bovenste verdieping/loft die als tweede slaapkamer kan worden gebruikt. Hier vandaan bereikt u het dakterras. 

In het gebouw zijn nog twee appartementen op twee verdiepingen. De hier beschreven  'Loft', die twee aparte slaapgedeeltes biedt naast een dak met raamlicht om de kamer beneden te verlichten.  Elk appartement is uitgerust met kelder op de begane grond.

U vindt alle specificaties van de restauratie van het gebouw en de appartementen die wij te koop aanbieden in detail beschreven in de brochure die u op verzoek per e-mail kunt verzenden.

De gemeente Diano Castello, waar de vrede en de kalmte opperbest regeert, bevindt zich op de hoogten van de steunbeer die de Vallei van St. Pietro scheidt van die van Varcavello; in de vallei zijn er de kustplaatsen van Diano Marina, San Bartolomeo al Mare en Cervo
Het middeleeuwse dorp is zo mooi dat zelfs veel buitenlanders het hebben gekozen als residentie.
Het dorp heeft diverse bars, restaurants, supermarkten, postkantoren, stadskantoren en er is een busdienst 3 keer per dag.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Liguria)

100 m2 Ref. 6427

Appartement/In borgo
In de omgeving van Poggi. Prachtig, volledig gemeubileerd appartement van 100 m² op de begane grond. Het appartement is volledig gerenoveerd en biedt een adembenemend uitzicht op zee. Het bestaat uit: een hal, een woonkamer met kitchenette, twee slaapkamers, een badkamer, een terras en een veranda.

€ 315.000
70 m2 Ref. 6408

Appartement/In borgo
Stenen appartement gelegen in het centrum van de middeleeuwse stad Borgo Verrandi (deel van de stad Ventimiglia). Modern comfort met alle karakteristieke kenmerken. Het appartement bestaat uit een woonkeuken, 3 slaapkamers en 2 badkamers met balkon en prachtig uitzicht over de Roya-vallei.

€ 100.000

Hetzelfde type woning

156 m2 Ref. 6429

Appartement/In borgo
Borgo Marina is een ruim duplexappartement net buiten het charmante dorp Campofilone, met panoramisch uitzicht over glooiende heuvels tot aan de Adriatische Zee. Het appartement maakt deel uit van een gevestigde woonresidentie met gedeelde voorzieningen zoals een zwembad, tuin en barbecueplaats, terwijl de kust op slechts 1,2 km afstand ligt. De woning beschikt over lichte open leefruimtes, drie slaapkamers, meerdere badkamers, veel bergruimte en airconditioning, en is daarmee ideaal als comfortabele woning of vakantieverblijf op een rustige maar goed bereikbare locatie.

€ 350.000
100 m2 Ref. 6427

Appartement/In borgo
In de omgeving van Poggi. Prachtig, volledig gemeubileerd appartement van 100 m² op de begane grond. Het appartement is volledig gerenoveerd en biedt een adembenemend uitzicht op zee. Het bestaat uit: een hal, een woonkamer met kitchenette, twee slaapkamers, een badkamer, een terras en een veranda.

€ 315.000

In dezelfde prijsklasse

218 m2 7900 m2 Ref. 6423

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Gedeeltelijk te renoveren woning met 4 slaap- en 2 badkamers, zwembad en een terrein met 100 olijfbomen, gelegen in het middeleeuwse Piticchio

€ 260.000
36 m2 7145 m2 Ref. 6419

Villa/Boerenhuis
Antieke, volledig gerenoveerde trullo in één van de meest populairste zones van de gemeente Ceglie Messapica. De trullo kan met circa 40 m² worden uitgebreid, middels de benodigde vergunningsaanvragen bij de gemeente, en er bestaat de mogelijkheid om een bovengronds zwembad te bouwen. Prachtige panoramische locatie in de Itria-vallei. 

€ 295.000