In de bergen boven Dolceacqua hebben we dit prachtige grote landhuis te koop van 180 m². Het landhuis ligt in een zonnige en rustige omgeving, omringd door olijfboomgaarden en heeft prachtig uitzicht over de vallei met in de verte de Middellandse Zee.
Het huis bestaat uit twee niveaus:
Het landhuis is goed onderhouden, het perceel is volledig omheind en in de tuin staan olijfbomen en fruitbomen.
Een vergunning om een zwembad te bouwen is aanwezig.
Dolceacqua is een van de parels van Ligurië beroemd door de “brug van Monet” en het kasteel van Doria-familie De oude stad is een echt labyrint van “caruggi”, smalle voetgangerssteegjes met barretjes en ateliers. In de warme zomer zijn ze heerlijk koel.
Het gezellige middeleeuwse stadje Dolceacqua heeft alle nodige voorzieningen zoals bars, restaurants, winkels enz. Daarnaast is het slechts 20 minuten rijden naar de prachtige stranden van Camporosso Mare en de levendige stad Bordighera.
Een geweldige investering in een van de mooiste dorpen van Ligurië voor persoonlijk gebruik of als verhuurbaar vakantieobject.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Deel van een villa op de eerste heuvel van Porto Maurizio. Het halfvrijstaande deel van de villa bestaat uit een begane grond met een woonkamer en keuken, plus een bewoonbare zolder met een interne trap die toegang geeft tot de benedenverdieping bestaande uit een hal, twee badkamers, een bijkeuken, twee slaapkamers met openslaande deuren met toegang tot de privétuin. Bouwjaar 2020.
Appartement/In borgo
Twee-kamer appartement, compleet gerestaureerd, met ruim terras en prachtig zeezicht. Het appartement bevindt zich in een complex dichtbij zee en het centrum van Imperia. Er is een garagebox bij de prijs inbegrepen.
Villa/Boerenhuis
Verscholen in een rustig en pittoresk gehucht in de heuvels rond het stadje San Damiano d'Asti, ligt dit halfvrijstaande deel van een groter landhuis op een bevoorrechte, panoramische locatie en straalt het authentieke landhuis-charme uit. De privéweg die naar het huis leidt garandeert optimale privacy en rust. Het huis is verdeeld over twee niveaus en heeft twee ingangen: de hoofdingang kijkt uit op de tuin die eruitziet als een natuurlijk voorgebergte dat boven de heuvels hangt, terwijl de tweede ingang, meer verborgen, aan de achterkant van het huis ligt.
Villa/Boerenhuis
Vrijstaande Villa op rustige locatie tussen Brescia en Lago di Garda, 5 slaapkamers, 3000m2 tuin, vrijstaande garage
Villa/Boerenhuis
RE-STAZZU - renovatie van prachtige authentieke STAZZU met zeezicht, sauna en zwembad
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Prachtig gelegen duurzame woning met 2 appartementen en zwembad, momenteel een toeristische activiteit.