Imperia

Liguria

245 m2 2300 m2 2 2 Ref. 3996 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Zicht op zee
  • 5 km van zee
  • 1 km van dorp
  • Garage: ja
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Villa in ruwbouw gereed op slechts 5 km van de zee en 4 km van de stad. Bestaande uit woonoppervlak  op de eerste verdieping van 110 m2. Op de begane grond bevinden zich garage en cantina van in totaal 135 m2. Fantastische ligging niet ver van het dorp Borgo d'Oneglia met prachtig zeezicht. 

 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Liguria)

130 m2 500 m2 Ref. 6211

Appartement/In borgo
Deel van een villa op de eerste heuvel van Porto Maurizio. Het halfvrijstaande deel van de villa bestaat uit een begane grond met een woonkamer en keuken, plus een bewoonbare zolder met een interne trap die toegang geeft tot de benedenverdieping bestaande uit een hal, twee badkamers, een bijkeuken, twee slaapkamers met openslaande deuren met toegang tot de privétuin. Bouwjaar 2020.

€ 385.000
55 m2 Ref. 6210

Appartement/In borgo
Twee-kamer appartement, compleet gerestaureerd, met ruim terras en prachtig zeezicht. Het appartement bevindt zich in een complex dichtbij zee en het centrum van Imperia. Er is een garagebox bij de prijs inbegrepen.

€ 2.600.000

Hetzelfde type woning

200 m2 11400 m2 Ref. 6270

Villa/Boerenhuis
Antieke boerenwoning in Ceglie Messapica, volledig gerenoveerd met hoogwaardige materialen. De sterke punten van deze woning zijn ongetwijfeld de panoramische ligging en het prachtige overloopzwembad. De woning is geschikt om het hele jaar door te bewonen, maar ook zeer aantrekkelijk voor toeristische verhuur vanwege de prachtige ligging in de beroemde Valle d’Itria. Deze woning is een ideale mix van historische Apulische architectuur maar tevens voorzien van alle moderne gemakken. 

€ 890.000
235 m2 19305 m2 Ref. 6269

Villa/Boerenhuis
Deze ruime villa op het platteland van San Vito dei Normanni ligt op ongeveer 2 km van het stadscentrum en op slechts 9 km van de prachtige stranden van de Adriatische Zee. Er bestaat de mogelijkheid om een zwembad te bouwen met een maximale oppervlakte van 40 m². Neem contact met ons op voor een bezichtigingsafspraak of meer informatie over deze woning. 

€ 629.000

In dezelfde prijsklasse

198 m2 Ref. 6274

Appartement/In borgo
Ruim appartement vlakbij de Villa Comunale in Noto

€ 220.000
89 m2 400 m2 Ref. 6264

Villa/Boerenhuis
Villetta Noto op slechts 150 meter van de zee en op een steenworp afstand van de barokke stad Noto.

€ 240.000