Imperia

Liguria

• Verkocht
300 m2 600 m2 5 2 Ref. 1131 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Status: Verkocht

Prachtige Liberty villa uit het begin van de eeuw, in uitstekende staat, achter de binnenplaats van het Sanctuarium van Monte Calvario, net boven Imperia Porto Maurizio . De villa heeft 3 slaapkamers, 2 badkamers, zitkamer, goed uitgeruste keuken en aparte eetkamer. Studio die als extra slaapkamer gebruikt kan worden. Wasruimte en berging. Er is een serre van ijzer en glas. Voor het huis is een mooie tuin met ruimte voor een zwembad. Het huis ligt op het zuiden met uitzicht over zee. Vanaf de uitkijktoren met torenkamer (in gebruik als bergruimte) en terras is er een panoramisch uitzicht.. Vanuit de gehele woning is er een perfect uitzicht op Porto Maurizio en de zee onder de villa. Het huis heeft geen eigen auto toegang. Het is bereikbaar via een voetpad over de binnenplaats van het Sancturarium (ongeveer 100 m). Het naastgelegen grondstuk van 1000 m2 kan verworven worden.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Liguria)

426 m2 3000 m2 Ref. 6438

Villa/Boerenhuis
Sanremo Villa met zwembad en uitzicht op zee, Solaro gebied, op de heuvel van Sanremo, met adembenemend uitzicht op zee, gelegen in een van de mooiste en rustigste gebieden van Sanremo, stellen we een vrijstaande villa op 3 niveaus met groene en eco-duurzame oplossingen. Gelegen op ongeveer 3.000 vierkante meter terrasvormige grond, is dit pand ondergedompeld in de mediterrane natuur.

€ 2.150.000
100 m2 Ref. 6427

Appartement/In borgo
In de omgeving van Poggi. Prachtig, volledig gemeubileerd appartement van 100 m² op de begane grond. Het appartement is volledig gerenoveerd en biedt een adembenemend uitzicht op zee. Het bestaat uit: een hal, een woonkamer met kitchenette, twee slaapkamers, een badkamer, een terras en een veranda.

€ 315.000

Hetzelfde type woning

91 m2 9354 m2 Ref. 6485

Villa/Boerenhuis
Op enkele minuten van Brindisi ligt deze villa met privézwembad, typische lamia-dependance en groot omheind perceel van 9.354 m². De hoofdwoning van 91 m² biedt 3 slaapkamers, 2 badkamers en een terras van 39 m², aangevuld met dependance van 40 m² en opslag. Volledig ingericht, met verwarming en airconditioning. Compleet met zwembad, artesische put en septic tank volgens de huidige wetgeving. Ideaal als privéwoning of toeristisch vastgoed, dichtbij de het Natuurreservaat Torre Guaceto en de Adriatische Zee.

€ 310.000
90 m2 20000 m2 Ref. 6484

Villa/Boerenhuis
Antieke boerenwoning met trullo, recent gerenoveerd en voorzien van alle comfort, gelegen in het prachtige landschap van Ceglie Messapica. Dankzij de strategische ligging zijn plaatsen zoals Ostuni en Cisternino eenvoudig bereikbaar, evenals de stranden van de Adriatische Zee op ongeveer 30 minuten rijden. Volgens de lokale regelgeving kan een vergunning worden aangevraagd voor de bouw van een ingegraven zwembad tot 40 m². Neem contact met ons op voor meer informatie of om deze prachtige woning te bezichtigen.

€ 330.000

In dezelfde prijsklasse