Imperia-Borgo Prino-nieuw gebouwd appartementencomplex in koloniale stijl : luxe woning op toplocatie dicht bij de zee en met uitzicht op de oude stad Parasio. Appartement 72 M2 bestaat uit entree, woonkamer met keuken en veranda , slaapkamer, Studio met stapelbedden, badkamer, privé binnenplaats met groen gras (synthetische) aan zowel voorzijde als achterzijde (oppervlakte 57 m²); garage van 20 m2 en de comfortabele kelder van 4mq De stranden en cafés van het dorp aan de kust van Prino liggen op loopafstand, evenals als de toegang totde snelwegafslag van de Imperia Ovest; ook openbaar vervoer lijn Andora-San Remo zijn praktisch voor de deur. De ligging is dus zeer centraal maar toch rustig en op een paar passen van het strand van Borgo Prino
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Een object dat modern en eeuwenoud combineert, op het zuiden gelegen, balkon vanuit de woonkamer en vrij uitzicht. Woonkamer met terras. Hier vindt u volledige rust, met uw familie en vrienden, mogelijkheid tot aanleg van een zwembad, in de tuin tussen de olijfbomen, en volledige privacy. Er is een directe oprit, centrale verwarming en open haard
Dorpshuis
Dit historische dorpshuis, gelegen in het hart van het historische centrum van Dolceacqua, in het voetgangersgebied, combineert de charme van weleer met modern comfort. De woonoppervlakte van ongeveer 96 m² (170 m² commercieel) is verdeeld over vier verdiepingen.
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Luxueuze hoekwoning in fascinerend oud klooster op top-locatie. 2 twee persoons en 1 ee-persoons slaapkamer, 3 badkamers, privé tuin en dubbele garage.
Appartement/In borgo
Penthouse-trilocale gelegen in Castelsardo, in de wijk Lu Bagnu, op slechts 500 meter van het strand en alle belangrijke voorzieningen zoals bars, winkels en restaurants. Het betreft een nieuwbouw uit 2021, onderdeel van een kleinschalige residentie met slechts acht zelfstandige wooneenheden, elk met eigen ingang en privéparkeerplaats. De woning beschikt over een onafhankelijke, drempelloze toegang en is geschikt voor mindervaliden. Met een woonoppervlakte van 103 m², een overdekte zeezichtveranda van 39 m² en een extra achterveranda van 14 m² biedt het appartement ruime en comfortabele leefruimtes. De uitstekende lichtinval, het vrije uitzicht en de energieklasse A/1 maken deze woning geschikt voor permanent wonen of toeristische verhuur.
Villa/Boerenhuis
Grote Villa met zwembad in Mellili
Villa/Boerenhuis
Exclusieve Villa met zwembad in Siracusa