Imperia

Liguria

• Verkocht
280 m2 2500 m2 7 4 Ref. 2526 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Zicht op zee
  • Panoramisch uitzicht
  • 4 km van zee
  • 2 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • CV
  • Open Haard
  • Airco
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Gastenverblijf: Ja
  • Zwembad: Ja
  • Status: Verkocht

Charmante villa in residentiele wijk met zwembad en een prachtig uitzicht op de zee en de stad Imperia. De villa is verdeeld over twee verdiepingen met een totaal van 320 vierkante meter met 5 slaapkamers en 4 badkamers, terrassen, eigen oprit, prachtige tuin van 2500m² met gazon en mediterrane en aromatische planten rondom het zwembad. De woning is toegankelijk via een oprijlaan omzoomd met mooie hagen naar de parkeerplaats, met plaats voor 4 auto’s . De zonnige tuin biedt veel privacy, een groot terras met toegang vanuit de keuken is uitgerust met een barbecue. De villa beschikt op de begane grond over een gezellige woonkamer met open haard en eetkamer,die aan de keuken grenst, 2 slaapkamers, 2 grote badkamers, een mooie veranda met een panoramisch uitzicht over het groen  naar de zee. Eerste verdieping bestaat uit woonkamer met open haard en eetkamer, keuken, 3 slaapkamers, 2 badkamers. Dit  huis  van onbetwistbare charme kan een ideale keuze voor diegenen die rust en stilte willen , voor een groot gezin, als B&B etc

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Liguria)

100 m2 Ref. 6427

Appartement/In borgo
In de omgeving van Poggi. Prachtig, volledig gemeubileerd appartement van 100 m² op de begane grond. Het appartement is volledig gerenoveerd en biedt een adembenemend uitzicht op zee. Het bestaat uit: een hal, een woonkamer met kitchenette, twee slaapkamers, een badkamer, een terras en een veranda.

€ 315
70 m2 Ref. 6408

Appartement/In borgo
Stenen appartement gelegen in het centrum van de middeleeuwse stad Borgo Verrandi (deel van de stad Ventimiglia). Modern comfort met alle karakteristieke kenmerken. Het appartement bestaat uit een woonkeuken, 3 slaapkamers en 2 badkamers met balkon en prachtig uitzicht over de Roya-vallei.

€ 100.000

Hetzelfde type woning

218 m2 7900 m2 Ref. 6423

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Gedeeltelijk te renoveren woning met 4 slaap- en 2 badkamers, zwembad en een terrein met 100 olijfbomen, gelegen in het middeleeuwse Piticchio

€ 260.000
700 m2 10000 m2 Ref. 6422

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Prachtig country house met gastenkamers, mini-appartementen, restaurant en bijgebouwen in de buurt van Ostra. Ideaal voor een bedrijf, zoals B&B, yoga retraites, etc.

€ 1.200.000

In dezelfde prijsklasse

700 m2 10000 m2 Ref. 6422

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Prachtig country house met gastenkamers, mini-appartementen, restaurant en bijgebouwen in de buurt van Ostra. Ideaal voor een bedrijf, zoals B&B, yoga retraites, etc.

€ 1.200.000
350 m2 20000 m2 Ref. 5908

B&B/Agriturismo
Oude masseria uit 1900, momenteel in gebruik als Bed & Breakfast, vakkundig gerestaureerd met respect voor de lokale architectuur. Op het omliggende perceel van circa 2 hectare ligt een prachtig zwembad. De prachtige stranden van de Adriatische Zee zijn gemakkelijk bereikbaar en bevinden zich op ongeveer 13 kilometer afstand. Uitstekende investering voor wie een toeristische accommodatie wil kopen.

Verkocht € 1.200.000