Imperia

Liguria

652 m2 1195 m2 14 3 Ref. 4068 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Zicht op zee
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Gastenverblijf: Ja
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Villa Varese, een van de voornaamste villa's van Imperia grenzend aan zee. De villa bevindt zich nog geheel in oude stijl met alle authentieke details, maar dient wel gerenoveerd te worden. De villa wordt omringd door een parkachtige tuin op een helling (de heuvel in zee waarop Porto Maurizio ligt). Aan de bovenzijde grenst het eigendom aan de Via Aurelia, aan de onderzijde loopt de tuin door tot aan de boulevard van het vissershaventje Borgo Foce. De villa bestaat op de begane grond uit: ingang, woonkamer, eetkamer, keuken, badkamer, 7 kamers, bergruimte. Beneden (lager op de heuvel gelegen) is er een appartement met woonkamer, badkamer, 2 slaapkamers en terras. Een tweede appartement bevindt zich op de eerste verdieping met een woonkamer, keuken, 2 slaapkamers en terras. Onder de villa bevindt zich een magazzino.

  • Imperia Liguria
  • Imperia Liguria
  • Imperia Liguria
  • Imperia Liguria
  • Imperia Liguria
  • Imperia Liguria
  • Imperia Liguria
  • Imperia Liguria

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Liguria)

426 m2 3000 m2 Ref. 6438

Villa/Boerenhuis
Sanremo Villa met zwembad en uitzicht op zee, Solaro gebied, op de heuvel van Sanremo, met adembenemend uitzicht op zee, gelegen in een van de mooiste en rustigste gebieden van Sanremo, stellen we een vrijstaande villa op 3 niveaus met groene en eco-duurzame oplossingen. Gelegen op ongeveer 3.000 vierkante meter terrasvormige grond, is dit pand ondergedompeld in de mediterrane natuur.

€ 2.150.000
100 m2 Ref. 6427

Appartement/In borgo
In de omgeving van Poggi. Prachtig, volledig gemeubileerd appartement van 100 m² op de begane grond. Het appartement is volledig gerenoveerd en biedt een adembenemend uitzicht op zee. Het bestaat uit: een hal, een woonkamer met kitchenette, twee slaapkamers, een badkamer, een terras en een veranda.

€ 315.000

Hetzelfde type woning

240 m2 1300 m2 Ref. 6588

Villa/Boerenhuis
Wij bieden een vrijstaande villa te koop aan op de eerste heuvel boven Stresa, gelegen op een rustige en panoramische locatie met uitzicht over het Lago Maggiore. De villa is gebouwd in 1969 en in 2024 gerenoveerd, waarbij werkzaamheden zijn uitgevoerd om het comfort en de functionaliteit van de ruimtes te verbeteren. De woning is verdeeld over twee verdiepingen en heeft een totale oppervlakte van circa 240 m². Rondom de villa ligt een privéterrein van circa 1.300 m².

€ 1.300.000
140 m2 1300 m2 Ref. 6587

Villa/Boerenhuis
Porto Valtravaglia - Lago Maggiore; wij bieden een vrijstaande villa te koop aan in Porto Valtravaglia, in een van de meest gewilde woon- en vakantiegebieden van de omgeving. De panoramische ligging, te midden van een overwegend residentiële en rustige omgeving, maakt het mogelijk om in enkele minuten het centrum van het dorp en de belangrijkste voorzieningen te bereiken. Tegelijkertijd biedt de woning veel privacy en een aangenaam uitzicht over het omliggende landschap.

€ 580.000

In dezelfde prijsklasse

570 m2 Ref. 4152

Appartement/In borgo B&B/Agriturismo
Villa Beatrice een prachtig en zeer goed gerenoveerd oud adellijk landhuis. Het ligt op loopafstand, 200m, van de stad Caldarola bekend van de kastelen en het beroemde kasteel Il Palotta. Het landhuis met een totale vloeroppervlak van circa 570 m2, heeft zes zelfstandige appartementen.

€ 1.900.000