Loano

Liguria

• Verkocht
70 m2 50 m2 1 2 Ref. 4335 Bewaren
  • Appartement/In borgo
  • Zicht op zee
  • 1 km van zee
  • 1 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • CV
  • Garage: ja
  • Status: Verkocht

Recent gebouwd appartement met uitzicht op zee en dichtbij het historisch centrum van Loano.  Op de begane grond bestaande uit een lichte, ruime woonkamer met keukenhoek en aangrenzend balkon. De woonkamer loopt uit op een terras met zeezicht aan de voorkant en op een zowel zonnige als schaduwrijke tuin aan de achterkant. Kastenwand en badkamer. Op de begane grond is ruimte voor een slaapkamer (zoals ook is voorzien in het oorspronkelijke plan. Het (ruime en hoge) souterain die via een wenteltrap vanuit de woonkamer wordt bereikt, wordt op dit moment gebruikt als slaapkamer. Hier bevindt zich ook een tweede badkamer. Directe toegang tot de garage vanuit het souterain. Modern en met mooie materialen ingericht appartement.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Liguria)

426 m2 3000 m2 Ref. 6438

Villa/Boerenhuis
Sanremo Villa met zwembad en uitzicht op zee, Solaro gebied, op de heuvel van Sanremo, met adembenemend uitzicht op zee, gelegen in een van de mooiste en rustigste gebieden van Sanremo, stellen we een vrijstaande villa op 3 niveaus met groene en eco-duurzame oplossingen. Gelegen op ongeveer 3.000 vierkante meter terrasvormige grond, is dit pand ondergedompeld in de mediterrane natuur.

€ 2.150.000
100 m2 Ref. 6427

Appartement/In borgo
In de omgeving van Poggi. Prachtig, volledig gemeubileerd appartement van 100 m² op de begane grond. Het appartement is volledig gerenoveerd en biedt een adembenemend uitzicht op zee. Het bestaat uit: een hal, een woonkamer met kitchenette, twee slaapkamers, een badkamer, een terras en een veranda.

€ 315.000

Hetzelfde type woning

118 m2 Ref. 6532

Appartement/In borgo
Iperico is een ruim appartement van circa 100 m², gelegen in een prachtig gerestaureerd complex van acht appartementen midden tussen de wijngaarden van Le Marche. De woning beschikt over twee slaapkamers, twee badkamers, een panoramisch terras en toegang tot een indrukwekkend gemeenschappelijk zwembad. Omringd door circa 100 hectare natuur, wijngaarden en wandelpaden biedt Iperico een unieke combinatie van rust, comfort en authentieke Italiaanse charme. Nu te koop als ideale vakantiewoning of investering.

€ 220.000
200 m2 Ref. 6524

Appartement/In borgo
Groot appartement in Acireale

€ 299.000

In dezelfde prijsklasse

130 m2 7000 m2 Ref. 6533

Dorpshuis
Laveno Mombello - Wij bieden te koop aan een karakteristieke vrijstaande woning, gelegen op een panoramische locatie in het gebied van Laveno, omgeven door rustgevende natuur en verrijkt met een uitzicht op het meer. Het eigendom bevindt zich in een besloten en authentieke omgeving, ideaal voor wie ver weg van verkeer en hectiek wil wonen, terwijl de belangrijkste voorzieningen van de regio toch gemakkelijk bereikbaar blijven.

€ 350.000
200 m2 1000 m2 Ref. 6531

Villa/Boerenhuis
Meina bouwgrond met uitzicht op het meer; op de exclusieve heuvels van Meina, op een van de meest panoramische en gewilde locaties aan het Lago Maggiore, bieden wij deze prestigieuze bouwgrond te koop aan. Het perceel is omgeven door natuur en kenmerkt zich door een adembenemend vrij uitzicht over het meer en de omliggende bergen.

€ 340.000