Antiqua Marina is een complex met 35 nieuwe designappartementen en een paar vrijstaande huizen in het groen rondom het hoofdgebouw.
Het complex is strategisch gelegen net achter het kasteel en boven de middeleeuwse torens van de oude stad Noli, die bekend staat om zijn goed bewaarde historische centrum en beschutte strand omzoomd met wuivende palmen en pijnbomen. Het strand ligt op slechts 5 minuten van Antica Marina.
Vanaf Antiqua Marina heb je een uitzicht van 180 graden over de baai, het groen en Kaap Noli.
Het appartement dat we hier te koop aanbieden is een penthouse met twee slaapkamers.
Er is ook keuze uit een- en tweekamerappartementen en vrijstaande huizen, prijzen variërend van €300.000 tot €450.000.
Alle woningen worden gebouwd met een zeer hoog afwerkingsniveau, diverse designelementen en energielabel A+. De natuurstenen gebouwen worden prachtig geïntegreerd in de groene omgeving. Faciliteiten zoals een spa met Finse sauna whirlpool en Turks stoombad, zwembad, loungeterras en zonneterras maken deel uit van dit kleinschalige luxe appartementencomplex.
Op een steenworp afstand: een prachtig natuurgebied met wandelpaden (waaronder de voormalige Romeinse kustweg) dat ook bekend staat als mountainbikersparadijs, Finale Ligure en Spotorno. Er is een ruim aanbod aan restaurants en agriturismo's in de directe omgeving.
Op dit moment is dit het enige en laatste complex dat gebouwd mag worden in het gebied.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Dorpshuis
In Pieve di Teco, een charmant stadje in de provincie Imperia, Ligurië, staat dit unieke vrijstaande huis uit 1915 te koop. Dit volledig gerestaureerde en gerenoveerde pand combineert historische charme met modern comfort en is een ideale mogelijkheid voor kopers die op zoek zijn naar een stijlvol huis in een rustige omgeving in een van de mooiste regio's van Italië.
Appartement/In borgo
Exclusief, droomappartement direct aan zee aan. De woning bevindt zich op de eerste verdieping van een kleinschalig appartementengebouw met enkele wooneenheden, in de eerste rij aan de boulevard van Laigueglia. Het appartement bestaat uit een hal, een lichte woonkamer met toegang tot het grote hoekbalkon met een prachtig uitzicht over de Golf, een ruime woonkeuken, twee tweepersoonsslaapkamers – eveneens met uitzicht op zee –, een eenpersoonsslaapkamer en een badkamer met natuurlijk licht.
Villa/Boerenhuis
Appartement/In borgo
Dorpshuis
In het hart van Piemonte ligt dit volledig gerenoveerde huis met twee ruime appartementen (elk met 3 slaapkamers en 2 badkamers) en een grote multifunctionele ruimte, momenteel in gebruik als hobbygarage. Ideaal voor autoliefhebbers, maar ook geschikt voor andere doeleinden. Beide appartementen worden succesvol verhuurd, waarvan één volledig is aangepast voor mindervalide gasten. U kunt kiezen voor eigen gebruik van één appartement en verhuur van het andere, of beide inzetten als investering. Een veelzijdig object met veel potentieel.
Appartement/In borgo
Menaggio - LAATST BESCHIKBAAR APPARTEMENT in het centrum van Menaggio! In een exclusief en gloednieuw wooncomplex met zwembad en solarium bieden we dit laatste ruime en modern appartement, gekenmerkt door grote ramen, lichte kamers en klaar om opgeleverd te worden.
Villa/Boerenhuis
Prachtige villa met zwembad in aanbouw op één van de mooiste locaties aan de Ionische kust, tussen Manduria en de adembenemende zee. De villa zal bestaan uit twee grote slaapkamers, een woon-/eetkamer, twee badkamers, een woonkamer met keuken, een veranda, een barbecue met houtoven, een zwembad van 40 m² met een ontspanningsruimte, een panoramisch terras, een parkeerplaats en een eigen ingang.
Villa/Boerenhuis
Prachtige villa met zwembad in Augusta