Dorpshuis dat gerenoveerd dient te worden, op begane grond niveau bestaande uit 3 kelders, waarvan één met raam de ingang naar het huis, een slaapkamer met open haard. Op de eerste etage bevinden zich slaapkamer, keuken ( die een woonkamer zou kunnen worden) en badkamer. Op de tweede verdieping bevinden zich een woonkamer ( die woonkeuken zou kunnen worden) met een terras. Het terras is gelegen op het zuiden en biedt een spectaculair uitzicht over het dal.
Het is mogelijk om een nabijgelegen grondstuk van 950 m2 te verwerven voor € 10.000,-.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Deel van een villa op de eerste heuvel van Porto Maurizio. Het halfvrijstaande deel van de villa bestaat uit een begane grond met een woonkamer en keuken, plus een bewoonbare zolder met een interne trap die toegang geeft tot de benedenverdieping bestaande uit een hal, twee badkamers, een bijkeuken, twee slaapkamers met openslaande deuren met toegang tot de privétuin. Bouwjaar 2020.
Appartement/In borgo
Twee-kamer appartement, compleet gerestaureerd, met ruim terras en prachtig zeezicht. Het appartement bevindt zich in een complex dichtbij zee en het centrum van Imperia. Er is een garagebox bij de prijs inbegrepen.
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Sfeervol huis in het hystorisch centrum van Modica
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Ruim vrijstaand huis in Noto
Appartement/In borgo
Mooi appartement in het centrum van Noto
Appartement/In borgo
Appartement in het centrum van Noto