Perinaldo

Liguria

55 m2 7500 m2 1 1 Ref. 5248 Bewaren
  • 17 km van zee
  • Tuin
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Smaakvol rustiek huis met uitzicht op de zee, met een immens bergpanorama, ver van de bewoonde wereld en in totale rust in het bos bij Perinaldo. Het land van 7.500 m² omvat een rustico van 70 m² met een goedgekeurd project, met gedetailleerde plannen voor een huis van circa 230 m² woonruimte, het project omvat de herstructurering van de oude rustico met een nieuwe uitbreiding en een overloopzwembad met buitenkeuken. Het project is met name opgesteld door een ontwerpstudio in Piemonte om een ​​licht en luchtig modern huis te creëren, waarbij het immense panorama volledig wordt benut. Het bestaande huis van 55 m² is artistiek en eigenzinnig, prachtig vervaardigd in antieke steen met handgemaakte terracotta vloeren, typisch voor Ligurië, gemaakt met creativiteit en stijl, in volledige harmonie met de omgeving. Het werd in 2012 volledig herbouwd en versterkt, inclusief nieuwe vloeren en dak. Het huis heeft rondom een ​​groot betegeld terras met een stenen pizzaoven en een fantastisch uitzicht. Binnen op de begane grond is de badkamer en slaapkamer met vloerverwarming, boven de open woonkamer in natuursteen, met keuken. Er is een houtkachel en internet via een satellietverbinding, buiten de keuken is een groot balkon om uit eten te gaan.

Het huis ligt op ongeveer 1,5 km van Perinaldo, de weg is extreem smal en gaat over in een ruw pad dat het huis nadert, maar er is parkeergelegenheid voor meerdere auto's. Het bestaande huis is voor kunstenaars en dichters. Het project is niet voor angsthazen, maar kan ooit een prachtige villa en zwembad zijn met een gasten- (of personeelshuis) op het terrein. De tuin zelf heeft buxushagen, mimosa- en perzikbomen. Puur natuur, met wilde bomen en eucalyptus. Perinaldo zelf heeft alle voorzieningen in het middeleeuwse charmante dorp. Er is een levensmiddelenwinkel, apotheek, bars en restaurants. De kust ligt op 20 minuten rijden beneden. Perinaldo ligt in het natuurpark van de Maritieme Alpen, een natuurpark dat zich honderden kilometers uitstrekt. De luchthaven van Nice ligt op 1.30 uur rijden. Beneden aan de kust ligt het prachtige Bordighera met zijn blauwe Europese vlag voor schoon water.

De prijs is niet onderhandelbaar.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Liguria)

130 m2 500 m2 Ref. 6211

Appartement/In borgo
Deel van een villa op de eerste heuvel van Porto Maurizio. Het halfvrijstaande deel van de villa bestaat uit een begane grond met een woonkamer en keuken, plus een bewoonbare zolder met een interne trap die toegang geeft tot de benedenverdieping bestaande uit een hal, twee badkamers, een bijkeuken, twee slaapkamers met openslaande deuren met toegang tot de privétuin. Bouwjaar 2020.

€ 385.000
55 m2 Ref. 6210

Appartement/In borgo
Twee-kamer appartement, compleet gerestaureerd, met ruim terras en prachtig zeezicht. Het appartement bevindt zich in een complex dichtbij zee en het centrum van Imperia. Er is een garagebox bij de prijs inbegrepen.

€ 2.600.000

Hetzelfde type woning

89 m2 400 m2 Ref. 6264

Villa/Boerenhuis
Villetta Noto op slechts 150 meter van de zee en op een steenworp afstand van de barokke stad Noto.

€ 240.000
520 m2 36000 m2 Ref. 6263

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Villa Quintessa – Authentieke natuurstenen villa met gastenverblijf, groot zwembad, weelderige tuin en agrarisch land te koop in Le Marche Op slechts enkele minuten lopen van het historische centrum van Sant’Angelo in Pontano, in de provincie Macerata, ligt deze schitterende eigendom: een klassieke natuurstenen villa met een apart gastenverblijf, prachtig aangelegde tuin met zwembad en ruim 3,6 hectare bijbehorend agrarisch land. Gelegen in een van de mooiste gebieden van Le Marche, tussen zee en bergen, biedt deze plek rust, privacy en een adembenemend uitzicht.

€ 1.680.000

In dezelfde prijsklasse

100 m2 7700 m2 Ref. 6261

Villa/Boerenhuis
Deze trullo ligt in een panoramisch en residentieel gebied en is verdeeld in drie aparte en onafhankelijke wooneenheden, elk met een woonkamer, keuken, badkamer en slaapkamer. Dit onroerend goed is een uitstekende investering voor zowel wie zich wil terugtrekken uit de stress van de stad en haar hectische tempo, en de rust wil herontdekken die zo kenmerkend is voor deze hoek van Puglia, als voor wie de woning wil gebruiken voor de toeristische verhuur.

€ 390.000
350 m2 400 m2 Ref. 6257

Villa/Boerenhuis
In het centrum van Villanova Mondovì, een betoverend dorp aan de voet van de Maritieme Alpen, bieden we te koop aan een majestueuze historische villa met privétuin, een authentiek verblijf van weleer dat charme, elegantie en modern comfort combineert.

€ 325.000