Charmant antiek landhuis in het mooie middeleeuwse dorp Pompeiana, met goed uitzicht op zee over het dorp Riva Ligure beneden. Het huis lift in een dorpsstraat met een mediterrane tuin ervoor. Daar bevindt zich een oude watertank van ongeveer 2 meter doorsnee, die door de kinderen als zwembad is gebruikt. Er is ook een aparte moestuin, met een houten huis voor tuinspullen.
Het huis zelf is in goede staat, met de charme die de antieke kenmerken met zich meebrengen: gedeeltelijk opengewerkte stenen muren, gewelfde plafonds, mooi lijstwerk. Het pand is momenteel verdeeld in twee appartementen, beide met aparte ingangen. Het appartement op de begane grond heeft een woonkamer, een eetkamer, een keuken en een badkamer, 2 kamers op de bovenverdieping met een badkamer met douche en een studio. Elke verdieping is ongeveer 45 vierkante meter. Het tweede appartement bestaat uit een woonkamer met keuken, met mooi uitzicht op zee, een badkamer en een slaapkamer. Boven zijn 2 dakterrassen. Mogelijkheid om een garage te kopen, die op 100 m van het huis ligt.
Het dorp Pompeiana ligt op ongeveer 2 km van de zee, het heeft alle essentiële winkels die je nodig hebt. Er is een super restaurant en een gezellige bar. Pompeiana ligt op 10 km van Sanremo en op ongeveer een uur rijden van de luchthaven van Nice. Het pand wordt compleet met meubels verkocht.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Sanremo Villa met zwembad en uitzicht op zee, Solaro gebied, op de heuvel van Sanremo, met adembenemend uitzicht op zee, gelegen in een van de mooiste en rustigste gebieden van Sanremo, stellen we een vrijstaande villa op 3 niveaus met groene en eco-duurzame oplossingen. Gelegen op ongeveer 3.000 vierkante meter terrasvormige grond, is dit pand ondergedompeld in de mediterrane natuur.
Appartement/In borgo
In de omgeving van Poggi. Prachtig, volledig gemeubileerd appartement van 100 m² op de begane grond. Het appartement is volledig gerenoveerd en biedt een adembenemend uitzicht op zee. Het bestaat uit: een hal, een woonkamer met kitchenette, twee slaapkamers, een badkamer, een terras en een veranda.
Dorpshuis
In het historische centrum van San Vito dei Normanni bieden wij een exclusieve historische residentie te koop aan met een uitzonderlijke charme. De woning wordt gekenmerkt door monumentale ruimtes, typische Pugliese architectuur en uitstekende mogelijkheden voor verdere ontwikkeling en waardevermeerdering. Dit eigendom beschikt over een sfeervolle zaal van meer dan 500 m² met karakteristieke tufstenen gewelven en een centraal daklicht, twee zelfstandige wooneenheden, een privétuin en talrijke historische elementen die de unieke uitstraling van de woning benadrukken. Ideaal als prestigieuze privéresidentie, boutiquehotel, charme-relais, exclusieve evenementenlocatie of hoogwaardige vastgoedinvestering. Een zeldzame kans in het hart van de Alto Salento, op slechts enkele minuten van Ostuni, Carovigno, het natuurreservaat Torre Guaceto en de internationale luchthaven van Brindisi.
Villa/Boerenhuis
Dorpshuis
Charmante woning in het centrum van Bossolasco met zwembad, tuin en panoramisch uitzicht over de Langhe en de Alpen. In het authentieke en sfeervolle Bossolasco, terecht beschouwd als een van de meest geliefde bestemmingen van de Alta Langa, ligt dit prachtige grote huis, vrij aan drie zijden. Gelegen direct aan het centrale plein van het dorp, biedt dit huis een geweldige combinatie van originele kenmerken en hedendaags comfort.
Appartement/In borgo
In de gemeente Germignaga, op een rustige en panoramische locatie op korte afstand van het Lago Maggiore en alle belangrijke voorzieningen, bieden wij een stijlvol duplexappartement te koop aan. De woning beschikt over een prachtig uitzicht op het meer en is recent volledig gerenoveerd, waarbij zowel het interieur als de buitenzijde van het gebouw zijn vernieuwd.
Villa/Boerenhuis
Vrijstaande villa met royale tuin, garage en volledig ingericht gastenverblijf op een rustige locatie nabij Budoni. De woning beschikt over een lichte woonkamer met open haard, aparte keuken, drie slaapkamers, een studeerkamer en twee badkamers. Het souterrain is ingericht als zelfstandige woonruimte met woonkamer, keuken, twee slaapkamers en badkamer. Twee overdekte veranda's, buitendouches en een ruime tuin maken het buitenleven compleet. Op slechts enkele minuten van de prachtige stranden, restaurants en voorzieningen. De luchthaven en haven van Olbia liggen op circa 35 minuten rijden. Een ideale woning voor permanente bewoning, een tweede huis of als uitstekende investering voor vakantieverhuur.