Appartement op de eerste etage. Kamer, keuken, slaapkamer, 2 badkamers en de mogelijkheid tot het maken van een groot terras. Het appartement wordt door de aanbieder geheel gerenoveerd en conform de wensen van de klant opgeleverd. Ligging op het zuiden met uitzicht op het dal en de rivier. Makkelijk te bereiken vanaf de centrale parking. Voorzieningen zoals: kruidenier, bar, restaurant, bus op loopafstand.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Sanremo Villa met zwembad en uitzicht op zee, Solaro gebied, op de heuvel van Sanremo, met adembenemend uitzicht op zee, gelegen in een van de mooiste en rustigste gebieden van Sanremo, stellen we een vrijstaande villa op 3 niveaus met groene en eco-duurzame oplossingen. Gelegen op ongeveer 3.000 vierkante meter terrasvormige grond, is dit pand ondergedompeld in de mediterrane natuur.
Appartement/In borgo
In de omgeving van Poggi. Prachtig, volledig gemeubileerd appartement van 100 m² op de begane grond. Het appartement is volledig gerenoveerd en biedt een adembenemend uitzicht op zee. Het bestaat uit: een hal, een woonkamer met kitchenette, twee slaapkamers, een badkamer, een terras en een veranda.
Appartement/In borgo
Ruim en elegant appartement van ca. 130 m² in het prachtige Le Marche, gelegen tussen de glooiende heuvels en de Adriatische kust. De woning beschikt over een lichte woonkamer met moderne open keuken, mezzanine, 2 slaapkamers en 2 badkamers, en biedt een prachtig uitzicht richting de Apennijnen. Met een zwembad, tennisbaan, verzorgde tuinen, conciërge en eigen parkeerplaats combineert deze residentie comfort, rust en privacy. Ideaal als permanente woning of luxe vakantiewoning in het hart van Italië.
Appartement/In borgo
Betaalbaar appartement in Calatabiano, een buitenkans voor iedereen die droomt van een eigen woning op Sicilie
Appartement/In borgo
Betaalbaar appartement in Calatabiano, een buitenkans voor iedereen die droomt van een eigen woning op Sicilie
Villa/Boerenhuis
Op een rustige en strategische locatie, op korte afstand van San Vito dei Normanni en de stranden van de Adriatische kust, bieden wij deze vrijstaande landelijke woning aan van circa 42 m², gelegen op een landbouwperceel van 6.528 m². De woning beschikt over een woonkamer met kitchenette, twee slaapkamers, een badkamer, een veranda, een garage, een open haard en een artesische waterput. Ideaal als vakantiewoning of als permanente woning midden in het groen, met ruime buitenmogelijkheden en de perfecte combinatie van rust, privacy en gemakkelijke toegang tot voorzieningen en belangrijke verbindingswegen.