Ranzo

Liguria

• Verkocht
120 m2 2 1 Ref. 4050 Bewaren
  • Dorpshuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 20 km van zee
  • Tuin
  • Terras
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Gastenverblijf: Te realiseren
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Verkocht

Zonnig en lieflijk semi-vrijstaand huis in een klein gehucht. Het huis heeft 2 ingangen en kan via een smalle onverharde weg bereikt worden of lopend vanuit het dorp.

Het huis is recentelijk helemaal gerenoveerd waarbij elektriciteit, waterleidingen, keuken en badkamer geheel vernieuwd zijn. In de woonkamer geeft een grote glazen wand volledig uitzicht op de tuin.  De woonetage bestaande uit open keuken en woonkamer komen uit op een grote patio met een pizza-oven.  Aan de voorzijde bevindt zich een terras met uitzicht over de vallei. Een trap leidt naar de etage eronder waar zich de 2 slaapkamers en de ruime nieuwe badkamer bevindt. Op de begane grond is nog een bergruimte, badkamer en een kelder. 

Bij het huis hoort een grondstuk van 1450 m2 met olijf- en fruitbomen. Het huis bevindt zich op een zonnige locatie, waar het ook 's winters zeer aangenaam is. 

Het huis bevindt zich op 2 km (smalle weg) van de hoofdweg en een winkel en 2 restaurants. De middeleeuwse stad Pieve di Teco ligt op 10 km en de eveneens middeleeuwse ommuurde kuststad Albenga  ligt op 20 km rijden.

 

 

 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Liguria)

130 m2 200 m2 Ref. 6306

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
In Pieve di Teco, een charmant stadje in de provincie Imperia, Ligurië, staat dit unieke vrijstaande huis uit 1915 te koop. Dit volledig gerestaureerde en gerenoveerde pand combineert historische charme met modern comfort en is een ideale mogelijkheid voor kopers die op zoek zijn naar een stijlvol huis in een rustige omgeving in een van de mooiste regio's van Italië.

€ 225.000
100 m2 Ref. 6305

Appartement/In borgo
Exclusief, droomappartement direct aan zee aan. De woning bevindt zich op de eerste verdieping van een kleinschalig appartementengebouw met enkele wooneenheden, in de eerste rij aan de boulevard van Laigueglia. Het appartement bestaat uit een hal, een lichte woonkamer met toegang tot het grote hoekbalkon met een prachtig uitzicht over de Golf, een ruime woonkeuken, twee tweepersoonsslaapkamers – eveneens met uitzicht op zee –, een eenpersoonsslaapkamer en een badkamer met natuurlijk licht.

€ 850.000

Hetzelfde type woning

242 m2 300 m2 Ref. 6312

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo Dorpshuis
In het hart van Piemonte ligt dit volledig gerenoveerde huis met twee ruime appartementen (elk met 3 slaapkamers en 2 badkamers) en een grote multifunctionele ruimte, momenteel in gebruik als hobbygarage. Ideaal voor autoliefhebbers, maar ook geschikt voor andere doeleinden. Beide appartementen worden succesvol verhuurd, waarvan één volledig is aangepast voor mindervalide gasten. U kunt kiezen voor eigen gebruik van één appartement en verhuur van het andere, of beide inzetten als investering. Een veelzijdig object met veel potentieel.

€ 375.000
130 m2 200 m2 Ref. 6306

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
In Pieve di Teco, een charmant stadje in de provincie Imperia, Ligurië, staat dit unieke vrijstaande huis uit 1915 te koop. Dit volledig gerestaureerde en gerenoveerde pand combineert historische charme met modern comfort en is een ideale mogelijkheid voor kopers die op zoek zijn naar een stijlvol huis in een rustige omgeving in een van de mooiste regio's van Italië.

€ 225.000

In dezelfde prijsklasse

156 m2 310 m2 Ref. 6297

Appartement/In borgo Dorpshuis
Casa delle Trote is een volledig en smaakvol gerestaureerd dorpshuis, gelegen aan de rand van het Nationaal Park Monti Sibillini, in het middeleeuwse stadje Sefro. De woning combineert authentieke charme met hedendaags comfort en bevindt zich in een rustige en groene omgeving, terwijl voorzieningen en culturele centra in de nabije omgeving bereikbaar zijn.

€ 185.000
160 m2 300 m2 Ref. 6286

Appartement/In borgo Dorpshuis
Charmant huis op 150 meter van het strand in Alcamo

€ 198.000