Hoogwaardig project in mediterrane stijl met 12 nieuw gebouwde luxe villa's. Er kan gekozen worden uit verschillende type woningen: een moderne afwerking of een meer klassieke, Frans aandoende, stijl. De vraagprijzen variëren van € 1.8 tot 2 mln, afhankelijk van positie en afwerking. Alle huizen zijn 200 m2 groot en staan op een eigen grondstuk van ca. 1.500 m2 en beschikken over een eigen zwembad. Er zijn 4 slaapkamers en 2 badkamers voorzien, maar het is mogelijk om volume toe te voegen om de kamers wat meer ruimte te geven. De villa's worden door de ontwikkelaar sleutelklaar opgeleverd, inclusief groen en een hek om de hele residentie. Het plan bestaat om een beheerderswoning te realiseren vergelijkbaar met de domaines in Frankrijk. Er zijn op dit moment 2 villa's gerealiseerd en men is met de derde bezig. De bouw van het vierde huis start op korte termijn. De ligging van het project is zeer fraai: fantastisch 180 graden zeezicht op de baai van Sanremo. In totaal worden er 12 huizen gebouwd. Het is mogelijk om naar voorzieningen en naar het strand te lopen. Een fantastisch project waarvan er niet veel te vinden zijn in Italië.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Sanremo Villa met zwembad en uitzicht op zee, Solaro gebied, op de heuvel van Sanremo, met adembenemend uitzicht op zee, gelegen in een van de mooiste en rustigste gebieden van Sanremo, stellen we een vrijstaande villa op 3 niveaus met groene en eco-duurzame oplossingen. Gelegen op ongeveer 3.000 vierkante meter terrasvormige grond, is dit pand ondergedompeld in de mediterrane natuur.
Appartement/In borgo
In de omgeving van Poggi. Prachtig, volledig gemeubileerd appartement van 100 m² op de begane grond. Het appartement is volledig gerenoveerd en biedt een adembenemend uitzicht op zee. Het bestaat uit: een hal, een woonkamer met kitchenette, twee slaapkamers, een badkamer, een terras en een veranda.
Villa/Boerenhuis
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Leven aan zee met services 365 dagen / jaar: moderne halfvrijstaande nieuwbouwwoning op slechts 500 meter van strand. Met circa 100 m² woonoppervlakte, twee slaapkamers, twee badkamers, een lichte woonkamer met open keuken en een privétuin van ongeveer 150 m² biedt deze woning alles voor comfortabel wonen of ontspannen vakanties. Het royale dakterras met solarium is voorbereid met aansluitingen voor water, gas en tv. Er is ruimte voor een privézwembad en dankzij de warmtepomp geniet je het hele jaar van comfort. Een uitstekende keuze als tweede woning, permanente woning of investering met aantrekkelijk verhuurpotentieel.
Villa/Boerenhuis
Deze totaal gerenoveerde prachtige villa ligt op een zeer fraaie locatie, heeft een zwembad, 4+ slaapkamers en 3 badkamers.
Villa/Boerenhuis
Prachtige gerenoveerde zes slaapkamer boerderij gelegen in de glooiende Marchigiane heuvels met zwembad en tennisbaan.