Ventimiglia

Liguria

140 m2 1000 m2 2 2 Ref. 3681 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Zicht op zee
  • 3 km van zee
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Open Haard
  • Airco
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

 Op slechts een paar minuten van Ventimiglia en de zee, in een rustige woonwijk, bevindt zich deze vrijstaande woning met een tuin van ca. 1000 m2.

De woning meet ca. 140 m2 en beschikt over een ruime woonkamer met open haard en terras met zeezicht, keuken, slaapkamer en badkamer. Op de begane grond bevinden zich nog een woonkamer (die makkelijk is om te zetten in een extra slaapkamer) en moderne open keuken, groot terras met zeezicht, slaapkamer en badkamer.

In goede staat met aluminum luiken en ramen met dubbelglas, centrale verwarming en airco. De overdekte parking biedt ruimte aan 3 auto's.  Er is een tuin met prachtige oude palmbomen.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Liguria)

130 m2 500 m2 Ref. 6211

Appartement/In borgo
Deel van een villa op de eerste heuvel van Porto Maurizio. Het halfvrijstaande deel van de villa bestaat uit een begane grond met een woonkamer en keuken, plus een bewoonbare zolder met een interne trap die toegang geeft tot de benedenverdieping bestaande uit een hal, twee badkamers, een bijkeuken, twee slaapkamers met openslaande deuren met toegang tot de privétuin. Bouwjaar 2020.

€ 385.000
55 m2 Ref. 6210

Appartement/In borgo
Twee-kamer appartement, compleet gerestaureerd, met ruim terras en prachtig zeezicht. Het appartement bevindt zich in een complex dichtbij zee en het centrum van Imperia. Er is een garagebox bij de prijs inbegrepen.

€ 2.600.000

Hetzelfde type woning

89 m2 400 m2 Ref. 6264

Villa/Boerenhuis
Villetta Noto op slechts 150 meter van de zee en op een steenworp afstand van de barokke stad Noto.

€ 240.000
520 m2 36000 m2 Ref. 6263

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Villa Quintessa – Authentieke natuurstenen villa met gastenverblijf, groot zwembad, weelderige tuin en agrarisch land te koop in Le Marche Op slechts enkele minuten lopen van het historische centrum van Sant’Angelo in Pontano, in de provincie Macerata, ligt deze schitterende eigendom: een klassieke natuurstenen villa met een apart gastenverblijf, prachtig aangelegde tuin met zwembad en ruim 3,6 hectare bijbehorend agrarisch land. Gelegen in een van de mooiste gebieden van Le Marche, tussen zee en bergen, biedt deze plek rust, privacy en een adembenemend uitzicht.

€ 1.680.000

In dezelfde prijsklasse

155 m2 2250 m2 Ref. 6262

Villa/Boerenhuis
Villa met infinity zwembad gelegen in een panoramisch gebied tussen Ceglie Messapica en Ostuni. De villa is van alle comfort voorzien en is geschikt om het hele jaar door te bewonen. De locatie is perfect voor het bezoeken van bezienswaardigheden zoals Ostuni, Ceglie Messapica, Cisternino en Martina Franca. De prachtige stranden van de Adriatische Zee liggen ook op slechts 15 minuten rijden. Neem gerust contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen. 

€ 465.000
215 m2 3000 m2 Ref. 6234

Villa/Boerenhuis
Vrijstaande Villa op rustige locatie tussen Brescia en Lago di Garda, 5 slaapkamers, 3000m2 tuin, vrijstaande garage

€ 480.000