Dit landhuis met zeezicht is gelegen in een rustige omgeving, aan het einde van een kleine weg, op slechts een paar minuten van de zee.
Op het oosten gelegen. Bestaande uit een keuken, een woonkamer, twee slaapkamers en een badkamer op de begane grond, hoofdslaapkamer met en-suite badkamer en een zitkamer met terras op de eerste verdieping.
Tuin van 1400 m2. Er is een groot terras met een pizza-oven, enkele mooie fruitbomen en een moestuin.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Deel van een villa op de eerste heuvel van Porto Maurizio. Het halfvrijstaande deel van de villa bestaat uit een begane grond met een woonkamer en keuken, plus een bewoonbare zolder met een interne trap die toegang geeft tot de benedenverdieping bestaande uit een hal, twee badkamers, een bijkeuken, twee slaapkamers met openslaande deuren met toegang tot de privétuin. Bouwjaar 2020.
Appartement/In borgo
Twee-kamer appartement, compleet gerestaureerd, met ruim terras en prachtig zeezicht. Het appartement bevindt zich in een complex dichtbij zee en het centrum van Imperia. Er is een garagebox bij de prijs inbegrepen.
Villa/Boerenhuis
Verscholen in een rustig en pittoresk gehucht in de heuvels rond het stadje San Damiano d'Asti, ligt dit halfvrijstaande deel van een groter landhuis op een bevoorrechte, panoramische locatie en straalt het authentieke landhuis-charme uit. De privéweg die naar het huis leidt garandeert optimale privacy en rust. Het huis is verdeeld over twee niveaus en heeft twee ingangen: de hoofdingang kijkt uit op de tuin die eruitziet als een natuurlijk voorgebergte dat boven de heuvels hangt, terwijl de tweede ingang, meer verborgen, aan de achterkant van het huis ligt.
Villa/Boerenhuis
Vrijstaande Villa op rustige locatie tussen Brescia en Lago di Garda, 5 slaapkamers, 3000m2 tuin, vrijstaande garage
Appartement/In borgo
In een van de meest exclusieve woonwijken van Lesa, op slechts een steenworp afstand van het meer met zijn stranden en het historische centrum met zijn belangrijkste voorzieningen, bieden wij dit mooie 3 slaapkamer appartement met eigen tuin en terras aan. Het appartement bevindt zich op de begane grond van een gerenoveerde oude woning die uit slechts twee wooneenheden beslaat.
Villa/Boerenhuis
Te koop op het platteland van Carovigno, villa met zwembad, bestaande uit 2 slaapkamers, badkamer, keuken/eetkamer en woonkamer met open haard. Buiten vindt u een prachtig zwembad met zonneterras, twee veranda's en een buitenkeuken.